Spam

DeletedUser

Asta e ultimu post, la care o să îţi mai răspund. Întreab-l pe pandev cum stă treaba şi cât de mult ne-am atacat eu cu el :eek: . Şi cu asta bye . : ))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24374

Sa lasat bula de joc si transite salutari la toti baieti si pupaturi apasate la fetitele cuminti :)))))))


Gogu Spiritualu astăzi la ora 08:45
Multe cuvinte nu prea am ce sa va zic,mai ales ca nu o fac dupa contul meu si valetul meu va aduce comunicatul de presa: Fetelor? Stiti ca bula va iubeste? Si pe cele frumoase si pe cele asa si-asa . Pe toate . Vreau ca negrii sa isi puna papioane negre in smen de respect pt sultan si femeile sa poarte azi sutiene rosii ca sa damblagesc de nu rosu ma scoate din minti , puteti sa nu purtati bikini dar sutien rosu musai sa purtati . Si sa nu uitati de ZIUA DOMMNULUI BULA ca ar fi pacat sa nu fugariti adminii si moderatorii pe harta :D Gata cu vorbaria ca devin prea sentimental. NE VEDEM CAND NE-NTALNIM
 

DeletedUser35408

aoleeeoooo!!! bulaaaa, noi cui lamaneeeem? pee nooi cui ne laaaati?
Ne omoalaaa adminii ti modelatolii bulaaaaa, nu pecaaaaa!!! muicaaaa, peacaa bulaaaa... aoleoooo..
20.gif
 

DeletedUser

foarte tare :))
iti dai seama, copilu' ala e pus pe post de cobai, face mamica experiente cu el si-l filmeaza sa-lu puna pe youtube :D
 

DeletedUser39347

NOI ? Mexicano japonezii ?
Noi facem autostraziin 4 zile, cum sa dormim ?
 
Sus