Discutii despre jucatori si triburi

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început

DeletedUser

Uite toltec ca lucrurile astea sunt un obicei la voi!!

http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&id=605623&mode=history

Iar satul ala e la socotici:

http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=605623


Asa ca pregateste spaga pentru ginecolog... asta daca-ti pasa de bunica-ta! :)


Unuia i-ati tras-o pe schema asta cu invitatiile iar acum va pregateati sa i-o trageti urmatorului!






V-am zis! E pacat sa faceti astfel de mizerii pentru ca va pricepeti destul de bine la jocul asta...

22.03.
20:05 the strong war a fost concediat de către cristian ciura octav.

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
001 k44 (422|407) K44 3,746 the strong war [TWE] socotici [Spor] 2011-03-25 11:12:33

dupa cum poti observa, jucatorul a fost concediat pe 22.03.2011 si a fost atacat pe 25...nu inteleg ce vrei a dovedi. te rog foarte frumos, ca in momentul cand aduci o acuza, sa prezinti si un argument viabil si solid. nu cred ca daca la un momentdat acest jucator a fost in tribul spor, membrilor spor le era interzis a-l ataca...
 

DeletedUser

ceea ce faceti voi aici sunt speculatii..dat fiind faptul ca suntem cu sau fara voia noastra in centrul atentiei,cauta-ti sa speculati absolut orice care ar putea denigra imaginea tribului..cam ceea ce fac ziaristii..uita de nivelul lor si se agata de orice barfa,orice poza de 2 bani facuta pe burta din prin vreun tufis


Acum exagerezi putin! Eu am mai spus ca sunteti buni la jocul asta dar ca astfel de combinatii nu va fac cinste.

Ok, poate ca totul e o interpretare gresita a unor cuvinte dar nu e vina mea ca voi aveti astfel de discutii! Daca nu aparea discutia aia in care poda propunea o invitatie ca mai apoi sa fie concediat si innobilat , urmata de exemplul ala cu strong , nu v-ar fi acuzat nimeni de asfel de combinatii.

Dar cred ca s-a scris destul pe tema asta! Pana la urma fiecare face ce vrea si joaca cum vrea: cu sau fara combinatii!

Va urez spor la joc!
 

DeletedUser

eu nu inteleg ce va freaca pe voi grija ce se intampla in spor ... vedeti-va de treaba voastra si de triburile voastre...
 

DeletedUser32912

deja s-a facut prea mult circ pe aici,inutil. nu inteleg ce va "aia" grija pe voi cum stau lucrurile in spor. este problema nostra si numai a noastra. uitati-va mai intai in curtea voastra,jucati cum doriti,dar nu va mai uitati atat in curtea vecinului,ca nu primiti vreun premiu.
 

DeletedUser

eu nu inteleg ce va freaca pe voi grija ce se intampla in spor ... vedeti-va de treaba voastra si de triburile voastre...

E normal sa nu intelegi! Astea nu sunt discutii pentru tine! Copiii si "negrii" au alta "camera"!

Poate ca trebuia sa te uiti la tema si s-o citesti pe litere: Dis-cu-tii des-pre ju-ca-tori si tri-buri;)
pricepi?! iti fac si un desen?!
 

DeletedUser2821

Eu am o mica intrebare , cum ar putea fi comparabil tribul de pe locul 63 cu tribul de pe locul 1 , care nici macar nu are 35 de oameni :D?

Ok , sa zicem ca asta depe unu are 90% oameni care sunt buni dar starteri , deci teoretic dupa 2 luni ar trebui sa dispara , dar parca tot nu as vedea eu Wall-ul asta de care se tot vorbeste printre primii , vad alte triburi mult , mult mai bune , deci de unde aceasta " competitie " :O ?Mai ales ca nu a inceput bine lumea siau pierdut 6 sate =))

P.S.: M-am uitat la membrii wall , inafara de 2 care sunt ceva mai rasariti igodalex si cu kingflex ,restul tot felul de anonimi..
 

DeletedUser

E normal sa nu intelegi! Astea nu sunt discutii pentru tine! Copiii si "negrii" au alta "camera"!

Poate ca trebuia sa te uiti la tema si s-o citesti pe litere: Dis-cu-tii des-pre ju-ca-tori si tri-buri;)
pricepi?! iti fac si un desen?!

Pai mai ciumburlake, hai sa te fac eu sa pricepi...discutii despre triburi (plural) ..dar vad ca aici se discuta decat despre Spor ... sa inteleg ca suntem singurul trib in adevaratul sens al cuvantului de pe harta? :rolleyes:
 

DeletedUser

E normal sa nu intelegi! Astea nu sunt discutii pentru tine! Copiii si "negrii" au alta "camera"!

Poate ca trebuia sa te uiti la tema si s-o citesti pe litere: Dis-cu-tii des-pre ju-ca-tori si tri-buri;)
pricepi?! iti fac si un desen?!

Literele ca literele... da macar stii sa desparti in silabe ;)

Daca cineva creeaza un topic despre Pepe si Zavoranca si incepeti toti sa dezbateti viata lor amoroasa... nu inseamna ca ceea ce faceti e ok ;) Doar ca cel care a creat topicul gandeste la fel de dubios ca si voi :D
 

DeletedUser

Pai mai ciumburlake, hai sa te fac eu sa pricepi...discutii despre triburi (plural) ..dar vad ca aici se discuta decat despre Spor ... sa inteleg ca suntem singurul trib in adevaratul sens al cuvantului de pe harta? :rolleyes:

daca in tema Wall-ului nu mai au ce sa vorbeasca e normal ca se plictiseste omu'...lasa-i naibii sa vorbeasca, ca de jucat nu stiu sa joace...ori stiu dar nu vor?:D
singurul lucru deranjant e ca vorbesc aiurea si trebuie sa le dai cate un reply sa le arati nubilor ca mananca "..." , altfel cine-i baga in seama?:))

trebuie sa joace si ei undeva...si tocmai pe extern s-au gasit sa joace (danseze), exerseaza pentru "dansez petru tine":rolleyes:
 

DeletedUser

Pai sa joace bre, dar sa nu incurce gradele pe aici ca ma enervez si iese naspa :cool::eek:
 

DeletedUser

E normal sa nu intelegi! Astea nu sunt discutii pentru tine! Copiii si "negrii" au alta "camera"!

Poate ca trebuia sa te uiti la tema si s-o citesti pe litere: Dis-cu-tii des-pre ju-ca-tori si tri-buri;)
pricepi?! iti fac si un desen?!


Eu zic ca un ban pe forum aspru merita....
 

DeletedUser

Pai mai ciumburlake, hai sa te fac eu sa pricepi...discutii despre triburi (plural) ..dar vad ca aici se discuta decat despre Spor ... sa inteleg ca suntem singurul trib in adevaratul sens al cuvantului de pe harta? :rolleyes:

OPS! De abia inveti sa citesti dar ai pretentii de co-autor al DEX-ului (stii ce-i ala?! :rolleyes:)

Si DA, probabil ca sunteti singurul trib de pe L24 care face astfel de chestii.
 

DeletedUser

Baieti..sper sa fie fara suparare dar am infiintat un trib cu numele ~IMMO~..nu lam plagiat...nu suntem immo de pe 5..nu suntem immo de pe 10..suntem immo de pe 24:) am facut descrierea tribului la tema Prezentarea tribului va astept
 
Sus