Inno isi bate joc de noi ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=837909#post837909

szfk44.jpg


Crede cumva Inno ca vreunul dintre noi e atat de tampit incat sa dea 585 usd + taxe transport pentru un monitor ca sa joace jocul lor ? Suntem prea multi si se pare ca vor sa facem migrarea in masa catre alte jocuri :mad: va vom pupa din mers dragilor .
ca de obicei ne luptam cu morile de vant , tot ce vor ei vor face dar trebuie sa va ganditi si la implicatiile financiare pe care le au schimbarile voastre .
 

DeletedUser9828

Cu toţii ştim că cel puţin 17% din jucătorii noştri nu au un monitor capabil să ofere imaginile 3D la care lucrăm în prezent.

asta mi se pare cea mai tare :)
pe .ro nu cred ca au nici 1% astfel de monitoare :)
 

DeletedUser32912

ce pacaleala de 1 aprilie slaba...pana si eu prieten care mi-a dat mesaj ca a murit maica-sa si sa il ajut cu bani de inmormantare a fost mai bun.
 

DeletedUser

deviaza mult astia :)))

mai mint si eu dar nici in halul asta =))
 

DeletedUser19202

STATI linistiti probabil e doar o gluma proasta

daca totusi are ceva real tin sa le aduc aminte ceva ce poate au uitat si anume ca vadul lor e format din jucatori care isi doreau jocuri tip browser
modificand chestia asta vor observa ce inseamna sa te joci cu regulile economice aiurea

numai zic ca pe langa ca vor pierde mare parte din clientii actuali automat vor intra in competitie cu alte branduri din acel gen si sincer mie greu sa cred ca inno are vreo sansa cu un asemenea joc pe acea piata

da ma rog fiind probabil un pamflet o sa il tratam ca atare:)
 

DeletedUser

*** e gluma ... mi-am luat-o , nota 10 , dar *** nu e ....:(:(:( draqu o sa se chinuie sa vada printre umbre
 

DeletedUser5809

E amuzant si faza cu no haul si inversarea graficii cand apesi pe un buton. Dar e doar pe .net, mana lui morthy acolo.
 

DeletedUser16039

Cica pacaleala de 1 aprilie. Asta e pacaleala?
Cred ca mi-am pierdut simtul umorului ... oare?! :eek:
 

DeletedUser31480

si eu care credeam ca in 2011 nu mai pune nimeni botu la dume de 1 aprilie :D
 

DeletedUser

la cat imi pasa de 01.04 abia la pranz mi-am amintit ce zi e :( asta e mi-am luat-o frumos de tot :):):)
 

DeletedUser20415

Ce gluma au facut si astea, si eu am crezut cand am vazut prima data:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus