Mesaje amuzante

DeletedUser

Am si eu unul in genul prin preajma :)

m4ri4n 5,024 449|669 K64
m4ri4n 2 173 448|669 K64

Avea 154 de puncte satul cand a fost innobilat. E sat bonus populatie, ce-i drept.. dar tot nu-i vad sensul.. (acum) :|
 

DeletedUser31480

Am si eu unul in genul prin preajma :)

m4ri4n 5,024 449|669 K64
m4ri4n 2 173 448|669 K64

Avea 154 de puncte satul cand a fost innobilat. E sat bonus populatie, ce-i drept.. dar tot nu-i vad sensul.. (acum) :|



il creste mai repede ... pentru tine. Zi merci si las` asa, eu i`asi trimite sprijin : ))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Vorbind cu cineva dintr-un trib cu 10 membri...


Nu zau, ai vorbit cu cineva dintr-un trib de 10 oameni. Cumva oamenii aia va farmeaza/unii inobileaza membrii tribului vostru de 100 de oameni? Uneori e mai bine sa ai 10 oameni pana la un moment dat, decat sa ai 130 de ferme care au reusit sa creasca datorita faptului ca au avut albastru langa ei si atunci fiecare si-a vazut de treaba lui, au facut exact ce face o ferma buna, ridica minele, magazia, lasa cazarma la nivelul 4 s.a.md.
 

DeletedUser17004

Nu zau, ai vorbit cu cineva dintr-un trib de 10 oameni. Cumva oamenii aia va farmeaza/unii inobileaza membrii tribului vostru de 100 de oameni? Uneori e mai bine sa ai 10 oameni pana la un moment dat, decat sa ai 130 de ferme care au reusit sa creasca datorita faptului ca au avut albastru langa ei si atunci fiecare si-a vazut de treaba lui, au facut exact ce face o ferma buna, ridica minele, magazia, lasa cazarma la nivelul 4 s.a.md.

Calm nenea, nu fi nervos ca face rau la digestie.
Ai primit sprijin si-ai iesit la radio sant?

Ce am pus acolo era doar o replica amuzanta a lui blackariston.
Hai, vezi poate ai o ferma de construit.
 

DeletedUser

Azi ma plictiseam si am dat urmatoarea circulara in trib, cu titlul "Sprijin Urgent!!!"..


cavalleras astăzi la ora 18:07
Am si io nevoie de un sprijin - mi s-a rupt spataru' de la scaun, care vine sa stea vreo doua ore sa ma sprijine si pe mine sa nu cad pe spate? foarte urgent, multumesc! :D

si am primit un raspuns ciudat..

Stere85 astăzi la ora 19:27
dusmani cu cat au atacat

cavalleras astăzi la ora 19:27
????
nu inteleg nimic..

Stere85 astăzi la ora 19:30
scrirmi un pic nr lor

cavalleras astăzi la ora 19:33
un pic nr lor

Stere85 astăzi la ora 19:35
frate eu vreau sa te ajut spunemi exact ca sa stiu ce sa trimit
vrei sa te ajut sau nu

cavalleras astăzi la ora 19:39
aa, pai daca ma iei asa, nu mai vreau, multumesc!

Stere85 astăzi la ora 19:41
eu team intrebat daca vrei sa te ajut sau nu tie asa greu sa scrii cu cat esti atacat

cavalleras astăzi la ora 19:41
pai nu sunt atacat..
 

DeletedUser

fac misto de cine vreau si cand vreau, nu trebuie sa cer cuiva voie pentru acest lucru ;)
Daca sunt colegii mei nu inseamna ca nu tre' sa-i critic, sau am doar colegi perfecti. Nu exista padure fara uscaturi..
De prieteni nu e frumos sa faci misto, dar daca sunt persoane total necunoscute, si care au deficiente in a procesa anumite informatii, e frumos sa te amuzi un pic, ca de aia e joc, ca sa te distrezi. De aia joc un joc interactiv, sa interactionezi cu oamenii.. altfel m-as duce sa ma joc solitaire sau sims..
 

DeletedUser17004

AFN - Brevis33 astăzi la ora 12:37
Citat Prelucrare
Printre randurile noastre se afla fete foarte frumoase,deci sa-le acordam atentie!
Toate participantele imi lasa un mic ** si photo in PM,pentru participare.

TFN - ovi013 astăzi la ora 12:37
Citat Prelucrare Şterge
buna ideea sefu
ARMS - Rassilon astăzi la ora 13:36
Citat Prelucrare Şterge
dar de ce sa iti lase pm tie cu pozele ? :))
sa le posteze aici sa le vedem si noi :)
- Body-rocker astăzi la ora 13:39
Citat Prelucrare Şterge
f***-ti miss-ul tau. il loc sa ajutati colegii voi va f***ti cu fazanuri, miss, toate prostiile. sa va f**a pensia si fake

xD xD xD Anti-miss.
 

DeletedUser

Dezlantuirea zeului .. se cearta singur :rolleyes:


Cyyupanezu în data de 06.04. la ora 23:20
prea rupt :))prea rupt :))prea rupt :))prea rupt :))prea rupt :))prea rupt :))prea rupt :))prea rupt :))

Cyyupanezu în data de 06.04. la ora 23:21
cumetre nu vezi ca nu iti dau importanta :))

Cyyupanezu în data de 06.04. la ora 23:21
cine te-a invatat sa ataci ?:))) joci triburile de o ora cumva ?

Cyyupanezu în data de 06.04. la ora 23:26
ce vrei sa faci cu fake ala :)) apropo hai sa iti spun cateva reguli .

1.Daca vreau sa te distrug o pot face din 2 clik-uri pt ca nu sti ce sunt si ce pot face in 3 sec fac ce faci tu in juma de an.
2. Trebuie sa te tarasti pe burta si sa te inchini in fata mea daca vrei sa faci ceva pe lumea asta si tu si noobu de nubz
3. Nu ma pun la mintea la copii ca voi :))
4. Te astept cu inca 200 de atacuri full nu cu 100 de topoare si dupa aia iti voi da satu pana atunci stai plecat

Cyyupanezu în data de 06.04. la ora 23:26
va credeti smecheri ?
si sunte-ti exact ...:) ce fac eu cand beau lapte

Cyyupanezu în data de 06.04. la ora 23:27
asa ca culcat si joc de glezne copiilor
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Cyyupanezu în data de 06.04. la ora 23:26
ce vrei sa faci cu fake ala ) apropo hai sa iti spun cateva reguli .

1.Daca vreau sa te distrug o pot face din 2 clik-uri pt ca nu sti ce sunt si ce pot face in 3 sec fac ce faci tu in juma de an.
2. Trebuie sa te tarasti pe burta si sa te inchini in fata mea daca vrei sa faci ceva pe lumea asta si tu si noobu de nubz
3. Nu ma pun la mintea la copii ca voi )
4. Te astept cu inca 200 de atacuri full nu cu 100 de topoare si dupa aia iti voi da satu pana atunci stai plecat

asta e frate cu neagreku ? :))))
 
Sus