Tutorial (atacuri la secunda)

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32912

tero,fara suparare,dar metoda asta e expirata. acu se joaca cu trenulet la 300ms nu in 2 secunde...e expirata metoda asta.
 

DeletedUser16239

trenuletul la 300 de milisecunde?! stati calm! rakanishu vrea sa ia sate daca te prinde cu asa ceva! zice ca nu este legal !
am script de atak si zice ca este ilegal! scriptul insereaza trupe si pune coordonatele puse de mine in script ! dupa asta eu trebuie sa dau atak si ok ! el i-mi zice ca sare pasii !
cine ma poate ajuta cu o solutie ! nu asi dori sa accept pedeapsa care mi-a dat-o pentru ca am folosit scripturi luate de pe forumul extern !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Scriptul pe care il detineti sare pasi, cu un singur click pe "farm" sare direct la OK, orice jucator stie ca este ilegal acest lucru.

Nu ati fost inchis pentru atacurile date, ci pentru folosirea acelui script.
 

DeletedUser

trenuletul la 300 de milisecunde?! stati calm! rakanishu vrea sa ia sate daca te prinde cu asa ceva! zice ca nu este legal !
am script de atak si zice ca este ilegal! scriptul insereaza trupe si pune coordonatele puse de mine in script ! dupa asta eu trebuie sa dau atak si ok ! el i-mi zice ca sare pasii !
cine ma poate ajuta cu o solutie ! nu asi dori sa accept pedeapsa care mi-a dat-o pentru ca am folosit scripturi luate de pe forumul extern !

Astepti 14 zile si pedeapsa dispare pe cale naturala :))

PS sper ca simpla citare a mesajului nu intra la 6.3.
 

DeletedUser3061

Scriptul pe care il detineti sare pasi, cu un singur click pe "farm" sare direct la OK, orice jucator stie ca este ilegal acest lucru.

Nu ati fost inchis pentru atacurile date, ci pentru folosirea acelui script.


din cate stiu eu la scriptul de fake sunt necesare 2 clickuri... unu pentru atac si unu pentru OK.... oricare dintre cele doua clickuri daca este sarit se considera script ilegal... sau cel putin asa stiu....
 

DeletedUser18437

ca sa fii banat pentru 1 script ilegal sau tre sa fii noob sau neatent :D
eu odata am patito,si de atunci sunt atent la fiecare script ce face si cum il folosesc :rolleyes::p
 

DeletedUser3061

corect 3 clikuri da nu l-am mai pus la socoteala pe ala pe care apesi pe script :))))
 

DeletedUser5809

Nu, sunt 3 clickuri asa:
1)inserare trupe si coordonate
2)apasare buton atac
3)apasare buton ok.

Orice altceva este ilegal.
 

DeletedUser

si eu nu tot aia am zis?:)) degeaba ai da pe atac daca scriptul nu-ti insereaza trupele si coordonatele :p
 

DeletedUser5809

Credeam ca te referi la altceva. Oricum, un script legal de atac asa trebuie sa se comporte, sa urmeze acei 3 pasi.
 

DeletedUser32912

Nu, sunt 3 clickuri asa:
1)inserare trupe si coordonate
2)apasare buton atac
3)apasare buton ok.

Orice altceva este ilegal.

oare cati jucatori de pe l24 mai folosesc asemenea scripturi? cred ca peste 90% din top 200 ar trebui banat :D
 

DeletedUser32912

si cum dovedesti ca folosesc scripturi ilegale ? :)) nicicum =))

pai tocmai,ca nu au cum sa gaseasca scriptu daca il pitesti bine,nu au cum sa demonstreze :p
cum e si chestia cu "t-train"...nu au cum sa il depisteze,cand baneaza se ia dupa ureche.


ii e si greu sa iti verifice contul ...

poti sa verifici tu mult si bine ca nu il gasesti :)

taci, bre, ca eu inca mai farmez de mana :p

cu mana cui? :eek:
 

DeletedUser3061

eu am impresia ca joci pentru prima oara triburile ... daca vii si spui ca nu te poate prinde... problema e alta ca ei admini NU SE SESIZEAZA... si nu te verifica decat in urma unui TICHET>.. si crede-ma ca din cate cunosc eu sunt N variante de a te prinde... apropo vezi ca ai un Id pentru fiecare comanda pe care o dai... atat atac cat si defense... crezi ca in cazul in care folosesti un script ilegal iti mai apare acele ID? offffffffffff ..... amice intelege s-a dus de mult perioada in care se foloseau scripturi de orice fel... sunt multe prea multe exemple iar cei care joaca de multa vreme le stiu asa ca nu are rost sa le mai enumar si eu pe aici
 

DeletedUser35286

eu am impresia ca joci degeaba de atata timp. sa-ti dau un exemplu: l24. in proportie de peste 90% din platitorii de premium din top100 folosesc scriptu ilegal de farm din 2 clickuri(+autoclicker). sunt ferm convins ca s-au facut tickete impotriva multora dintre ei. de ce nu au fost banati? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus