Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Una pentru YaraYana trebuie ...

design-in-cafea-031.jpg
 

DeletedUser39449

si uite asa s-a mai scurs o zi din viata mea in drumul meu de neoprit spre pensie!
 

DeletedUser28816

Cine stie sa se foloseasca de timpul nostru ????!!!

Papusi Barbie? De ce nu faci un progres, ai la dispozitie si femei gonflabile. Sincer, nu stiu pe cine intereseaza mizeriile tale. Din toate postarile tale nu cred sa existe vreuna fara tenta sexuala. Faci o gluma, faci doua, hai si noua.. insa opreste-te! pe mine unul a inceput sa ma scarbeasca. Cum sa-l atraga forumul extern pe un jucator cand citeste zi de zi astfel de mizerii. Opreste-te, copile! ...sau trateaza-ti problema daca-i de ordin medical.

perfect adevarat si deacord cu tine ...dar nu cu absolut totul ....as pune un pariu si sunt ferm convins ca exista persoane care le intereseaza asfel de postari (din pacate).........:)) acum sa nu te astepti sa si recunoasca cineva ....
 

DeletedUser16450

Multumesc si tie Miha pentru prajitura. A fost delicioasaaaaaaaaaaaa.
 

DeletedUser

Macar prajitura ai acceptat-o de la mine,esti o scumpa.
Si sa stii ca nu sunt alterate cum pretinde lumea.
 

DeletedUser

Ce i-ati facut oamenilor din Master lui danyboy2222000? Oare cand v-a dat contul va si spus sa-i dati satele de pomana?! Sau ati gresit proxyurile, folosindu-le aiurea?! Prietenii stiu de ce!!! Oricum tin sa va multumesc pentru ca ne-ati scutit de niste "probleme" pe k12 si k24!!! As mai pune si o alta intrebare ( retorica, sic!) : oare acolo sus nu va mai iubeste lumea cum va iubea pana acum ceva timp?! Sper sa fie un inceput in care lumea sa nu mai fie partinica! Tot asa : prietenii stiu de ce!!!

Draga prietene, iara ne confunzi...tu stai pe zeci de conturi, la noi Danny si-a grijit singur contul si, de cand a decis sa stea alaturi de noi, a stiut ca va pasra cateva sate, urmand sa-si refaca contul.
Nu maiincurca ciorba cu supa.

PS.
Felicitari Adei pentru interviu.
 

DeletedUser

Draga prietene, iara ne confunzi...tu stai pe zeci de conturi, la noi Danny si-a grijit singur contul si, de cand a decis sa stea alaturi de noi, a stiut ca va pasra cateva sate, urmand sa-si refaca contul.
Nu maiincurca ciorba cu supa.

PS.
Felicitari Adei pentru interviu.

iar vorbesti ca sa te aflii in treaba, ce sa-i faci, in democratia voastra le aflati pe toate doar cu intarziere si aluziile subtile le pricepi greu ... danyboy taman ce a mai pierdut niste sate ca pedeapsa si mai e un cont blocat pentru chestia asta. ce sa-i faci, cand te joci cu multicontul mai si pierzi.
 

DeletedUser

Draga prietene, iara ne confunzi...tu stai pe zeci de conturi, la noi Danny si-a grijit singur contul si, de cand a decis sa stea alaturi de noi, a stiut ca va pasra cateva sate, urmand sa-si refaca contul.
Nu maiincurca ciorba cu supa.
Cred ca persoana care incurca lucrurile esti tu; sigur nu o faci intentionat, insa nu esti informat-esti un simplu jucator si atat in master...daca vrei sa stii adevarul despre acest cont numit danyboy2222000 si cei din conducerea Master nu-ti acorda vreun raspuns, da-mi un mesaj particular si-ti voi spune eu de ce i-au fost retrase satele de pe contul danyboy2222000 si mai ales poate vei dori sa stii cine gestioneaza contul! Oricum te voi intreba dupa ceva vreme chiar eu daca ai aflat vreun raspuns, iar daca nu-l vei afla atunci te asigur eu ca nu te baga nici ai tai in seama!
Cat tine de refacut contului o sa si-l refaca poate doar din inobilari interne de la voi, poate din milogeala si firimiturile unora mai mari, dar logica tot nu i-o inteleg oricum ar fi-a jucat atatea ani ca sa ce?! S-o ia din nou de la inceput, sa ia sate de la inobilari interne? Probabil iti dai seama ca 2 sate (unul pe k12 si altul pe k32 ) nu vor face sa-si refaca contul! Sau chiar asa crezi?! Te-as compatimi sincer!
De ce imi spui ca va confund ca eu stau pe zeci de conturi iar voi nu stati decat pe conturile voastre? Ia uita-te la contul lui apollo cine oare il gestioneaza?! Si mai vrei exemple? Sunt destule. V-ati batut joc de saracii oameni (danyboy2222000, apoloo, mihaita68, ft847) momindu-i cu cai verzi pe pereti si acum credeti ca sunteti cei mai tari. In curand ce v-am promis urmeaza sa se intample: am terminat cu preocuparile date de inobilarile conturile momite de voi, si acum vom riposta destul de dur si vom incepe cu inaintare granitei-deci pregatiti-va granita, ca de mijlocul vostru ma ocup eu!!!
 

DeletedUser16450

DACA PRIMESC SI EU O CAFEA, ITI TIN COMPANIE.
Nu, nu-s zodia aia, sunt Gemeni, cu ascendent in Balantza. Deci semn de aer. d-aia... visez :D
 

DeletedUser

Oooo uite acum vine si cafeaua pentru tine,ce ma bucur ca am cu cine sa stau la barfe :))
 

DeletedUser



Am vazut ca iti plac cafelele cu model.....de data asta iei cafeaua facuta de mine :))
 

DeletedUser37773

gasti2008
V-ati batut joc de saracii oameni (danyboy2222000, apoloo, mihaita68, ft847) momindu-i cu cai verzi pe pereti si acum credeti ca sunteti cei mai tari.

tot insisti cu asta....nu stiu ce e greu de priceput ca unii oameni tin la altceva si nu neaparat la sate....e grele, la cit innobilati voi intern , mai bine...lasa....
totdeauna o sa fim cei mai tari si ne mentinem linia chiar daca pentru asta pierdem sate...:D:D

gasti2008
si acum vom riposta destul de dur si vom incepe cu inaintare granitei-deci pregatiti-va granita, ca de mijlocul vostru ma ocup eu!!!

waw...ce ne-am speriat...
serios nu face din astea, ce ne emotionam atit de tare si se inchide lumea asta...:p:D:rolleyes:
 
Sus