Lumea 25

DeletedUser35224

Viteza: 2
Viteza trupe: 1
Limita trib: 50 ( sa nu mai avem mass-recruiting)
Sa se poata trimita sprijin doar in cadrul tribului ( fiecare pt el)
Fara biserica.
 

DeletedUser

single package nobles :rolleyes:
nu stiu ce inseamna, ca si conditiile de la moral

Sa se incerce o lume cu final prestabilit! In urma cu doi ani cand cineva zicea asta i se raspundea "smechereste": du-te si joaca travian
Cred in continuare ca asta e viitorul jocului si la unii e deja prezentul
 

DeletedUser

se pare ca poporul vrea neaaparat fara limimita de fake,oare va respecta dictatura INNO,vointa norodului???
 

DeletedUser11365

limita in trib: 300 de membrii..se vede clar ca 130 nu ajung pe l24
 

DeletedUser

ar fi frumos sa deschida o lume in care sa nu poti alege directia de la inceput...si de asemeni viteza 1.5 chiar 2 :) o lume rapida fara favoriti la nivelul triburilor...restul nici nu mai conteaza
 

DeletedUser17342

kimo sitter la 75% din playeri in prima noapte dupa ce se deschide l25. :D
 

DeletedUser

eu as baga o regula din aia stupida... "sitter doar din trib" - sa nu poata sta nimeni din afara... :)))... sa vezi cum ies multiconturile la suprafata :)))
 

DeletedUser

Hai bai frate.. iar bagatzi interdictii din alea stupide care enerveaza pe toata lumea si noobii le voteaza ? Adaugati libertate !! Bagati ceva nou ! :D
No ofense ! :D
 

DeletedUser

1. Server cat mai rapid.
2. Fara sitter deloc.
3. Sa nu se poata sprijini jucatorii intre ei deloc.
 

DeletedUser20120

3. Sa nu se poata sprijini jucatorii intre ei deloc.

se numeste "triburile", deci e joc de echipa, iti ajuti colegii, altfel de ce s-ar mai creea triburi?!
 

DeletedUser39627

Pe mine ma nemultumesc protectiile. 5 zile 3 zile etc. Cu asa protectii mici normal ca trebuie sa intri din prima secunda de cand s-a creat lumea ca sa ajungi sa ai macar 2 sate.
O protectie, eu stiu de 14-15 zile nu poate fi? Macar asa de dragul copiilor care nu pot intra din ora in ora.

(In cazul acesta sunt si eu. Am intrat pe L24 si sunt inconjurat de unul , nu-i dau numele , care imi vorbeste asa, ca un amic, dar satele lui ma incercuiesc la propriu, pe langa mine doar barbari, si cand am inceput sa joc pe L24 erau o gramada de jucatori pe langa mine. Incepe sa-mi fie frica de el)

Si limita de membrii - inexistenta, as sugera, ca oricum isi fac academii si tot aia...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus