Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser1198

** astăzi la ora 22:00
pe scurt:
cei din MT stiu sa-si faca rost de sate...
iti cer mod de vacanta (cica sa verifice), iti trimit soldatii la dracu-n praznic, te scot din trib, apoi unul de la ei vine si te ataca...

Din topicul "Viitorul Lumii 5" :

M.T. - tribul meu , desi s-ar putea sa fiu subiectiv , cred k va ramane mult timp in top 5 si poate ajute chiar si pe primul loc . sunt multi jucatori cu experienta care au jucat pe L3 in tribul cu acelasi nume si au venit sa formeze aici un trib macar la fel de bun ... se va ajunge la un numar destul de mic de membrii in scurt timp si va domina zona de s-v prin numarul de sate , experientza acumulata pana acum in acest joc si vor ramane uniti ptr. k se bazeaza pe prietenii foarte bune din viata reala...

se pare ca in primul si in primul rand se bazeaza pe cu totul altceva decat experienta, unitate si prietenie

MT va rezista cu siguranta ;)

stia el ce stia..:rolleyes:


cu alte cuvinte.. penibil :|
 

DeletedUser5716

Din topicul "Viitorul Lumii 5" :



se pare ca in primul si in primul rand se bazeaza pe cu totul altceva decat experienta, unitate si prietenie



stia el ce stia..:rolleyes:


cu alte cuvinte.. penibil :|
Mie scarba de ce au facut astia, cred ca i-as cauta cu o bata de as fi in locul celui patit.Ma mir cum nu se pedepseste asa ceva....:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

K45- Sprijin a spus:
sir.alex.ferguson în data de 13.04. la ora 14:49
Va rog frumos sa-l ajutati pe colegul nostru [player]bayer dorin[/player] este atacat de catre [player]TayFun[/player] din tribul [ally]UNITED[/ally].Va rog frumos sa-l ajutati cu armata sau sa-l atacati pe [player]TayFun[/player].

Cu respect,
[player]sir.alex.ferguson[/player]


si cel care a trimis circulara e imediat langa tayfun =)))
 

DeletedUser

Cei din M.T...

Fiţi atenţi la vecinii voştri... :)

blv0044.jpg


Şi mai fiţi atenţi la aliaţii voştri personali... :)

LS013112.jpg


Dar cel mai important... fiţi atenţi la colegii voştri de trib... ;)

backstabbing.jpg


Nu se ştie ce au de gând să facă...)

PS: De duşmani nu aveţi grijă, ăia joacă cinstit de cele mai multe ori... :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vorbeste numai prostii ala, sa mi-l arate si mie pe ala care a facut lucrul acesta, pana una alta NU CRED, au fost multi noobi in trib si mai sunt si acum, dar cu timpul vom scapa de ei...
 

DeletedUser

devine chiar dezgustator ce fac cei din MT

un mesaj pe care l-am primit de la cineva ex-MT

sal a spus:
crysada astăzi la ora 15:00
vreau sa intru la voi in trib. motivul este ca cei din vechiul trib miau cerut mod de vacanta ptr verificari dupa care miau trimis trupele la 29 ore antrun atac aiurea si mau dat afara din trib fara nici un motiv. acum au anceput atacurile asupra mea. a mai procedat asa si cu acarienii.

m-am uitat si eu pe TwStats si surpriza:

Triburile.ro Profil Jucător: crysada (tribe changes)
For tribe changes prior to Feb 9th 2008 please click here.

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni M.T. 29th March 2008 - 22:29:19 2,154
M.T. Nimeni 15th April 2008 - 12:19:39 5,412

sincer, e dezgustator, bataie de joc...etc
chiar nu exista cuvinte pentru asa ceva....cine are curiozitatea sa studieze TwStats la cuceririle interne MT o sa vada cum aduna liderii lor satele....cu multa truda :rolleyes:
 

DeletedUser

si pana la urma nu vad unde e problema... fiecare trib cu politica lui
 

DeletedUser

Naspa, nu?

... naspa treaba asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si pana la urma nu vad unde e problema... fiecare trib cu politica lui

si politica asta este afisata si toata lumea este informata??...ceva de genul "daca vrem sa-ti innobilam satul ne lasi sitter si te rezolvam?

e politica voastra, cine sta la voi in trib si accepta asa ceva mai bine si-ar face un control la cap, dar e jenant asta nu mai e joc, e goana dupa puncte si nesimtire crasa.
 

DeletedUser

vad ca marele rege Mr.Oizo al MT deja a innobilat satul de care pomeneam : (454|625)....

ce viteza, ce stiinta a jocului, ce atacuri la secunda...incredibil...s-ar parea ca avem un castigator la sectiunea :Cele mai reduse pierderi inregistrate la innobilarea unui sat de pe L5....si el este MrOizo

Sunt curios cate atacuri o sa primesc dupa post-urile astea, daca nu-mi iau vreun sat va las sitteri dragii mei...sa aveti si voi succes.
 

DeletedUser2104

Sunt Rome Reunited ( fondator M.T.)

Tribul M.T este si va ramane acelasi. Jucatori capabili, care au timp sa -si creasca satele si sa creasca. Triburile. ro ( tribal wars..etc ) este un joc de razboi. Tribul M.T nu a fost , nu este si nu va fi o democratie niciodata. INca de la inceputul lumii 5 , cand M.T a invitat pe oricine in trib ( totul planificat... ) am informat toti jucatorii ca vom ramaane intr-un final maxim 100 de membrii, si anume acei membrii care intradevar se dedica acestui joc. Suntem un grup de prieteni de pe l3, in l5 am acordat multor membrii sansa de a intra si de a ramane in M.T. Nu am dat pe nimeni afara din M.T pe nedrept. Weekedul acesta s-aui facut verificarile in M.T. Nu suntem de acuzat ca dam afara din trib oameni care considera ca aparaea unui sat e foramat dintr-o lance, 1 berbec, 1 catapulta si 200 topoare. Asa ceva sa tina in trib cine vrea.

Un lucru este clar, Nu o sa stam sa mai raspundem la asfel de tampenii, nu e timp de asa ceva. fiecare face ce vrea cu noobi sai, si cei care au intrat in M.T, si care nu au fost dati afara, stiu exact ce fel de trib suntem si pe ce punem valoare.

Va asigur ca nu va fi nimeni dat afara din M.T care sa aiba ceva in comun cu jocul acesta. Membrii M.T stiu cum se simt in tribul nostru, si sunt convins ca nu se simt deloc ofensati de faptul ca dam afara noobi , ca apoi sa ii cucerim.


Este razboi, nu este declaratie de iubire pe forum. Te-am descoperit noob, tedam afara.....de ce va cucerim in modul acesta??? E simplu : inca de la inceput , ati fost rugati sa parasit M.T-ul daca nu aveti experienta in acest joc, inca de la inceput am spus ca vom concedia tot ce prinem noob, si inca de la oinceput am spus ca ne vom axa pe fenomenl " canibalism intern ".

Adica , fiecare trib alege ce vrea sa faca cu " uscatrile " sale...noi alegem sa le pastram in trib, insa sub un alt player.

Membrii M.T, sunt liberi, au fost mereu si vor fi mereu. Noobi vor zbura, azi , maine si mereu....
 

DeletedUser6558

q

vorbeste numai prostii ala, sa mi-l arate si mie pe ala care a facut lucrul acesta, pana una alta NU CRED, au fost multi noobi in trib si mai sunt si acum, dar cu timpul vom scapa de ei...
Bai fratilor, cum vine chestia asta cu atacatul aliaţilor? Pai să vă amintesc cum stă treaba în Heroes: nu poţi să-ţi ataci un aliat, nu-ţi dă voie programu'. Nu numa atât, dar nici nu poţi măcar să iei trupe de la aliaţi, doar să îi dai.Cavaleresc, nu? Nu credeţi că ar fi mai bine aşa?
Părerea mea.
 

DeletedUser

ati primit un raspuns foarte bun si la obiect . m.t. isi doreste sa fie un trib de elita , sau sa devina , iar noobi trebuiesc eliminati ...
dak un jucator intra 1 data pe zi si nici macar atunci nu intra pe forum , nu se intereseaza de trib , este nepasator , iar cand este atacat trimite 10 ciruclare prin care cere sprijin , cum ati proceda cu el ?

acum cateva raspunsuri...

cand am spus se bazeaza m-am referit k tribul a fost intemeiat pe baza prieteniilor reale ...


domnilor bogdyone si Charlie Jade... tribul dumneavoastra ... O.S. .. cate innobilari interne a faqt ? vreti sa va arat eu sau va uitati singuri ??? si puneti ce gasiti aici sa vada si lumea k nu spun degeaba acest lucru !

de asemenea domnule intrinsescu .. tribul dumneavoastra ,CHEMP,cate cuceriri interne a faqt ?

din moment ce detestati asa mult cuceririle interne , de ce va aflati si voi intr-un trib care procedeaza astfel ???
 

DeletedUser

Nu o sa citez ce ai spus Place of no Mercy, sunt prea multe lucruri unde as avea ceva de comentat.

E drept, nu e treaba mea sa ma bag dar totusi, poate am eu un simt etic mai dezvoltat si nu ma pot opri sa pun o singura intrebare:te las sitter la mine, tu imi trimiti trupele la plimbare si apoi vin atacurile de innobilare?Pomeneai ca acei jucatori au in sat 1 lance, 1 catapulta...etc.....va era frica de trupele astea incat le-ati trimis la plimbare?

Daca tot sunteti niste jucatori adevarati dati-i omului o sansa, nu va ascundeti dupa vorbe mari de genul onoare (am vazut si eu la profilul tau textul urmator Importanta este onoarea iar aceasta este o chestiune intima intre om si constiinta lui - te intreb, unde e onoarea in modul in care procedati?
 

DeletedUser

domnilor bogdyone si Charlie Jade... tribul dumneavoastra ... O.S. .. cate innobilari interne a faqt ? vreti sa va arat eu sau va uitati singuri ??? si puneti ce gasiti aici sa vada si lumea k nu spun degeaba acest lucru !


Nu vorbi inainte de a sti despre ce este vorba.Nu avem politica de cuceriri interne, purcedem la o innobilare interna doar dupa ce acel coleg nu mai joaca.

Ceea ce nu e cazul vostru.....si, te rog, nu-i mai canta in struna sefului tau, stai linistit, o sa primesti si tu un sat imediat, vad ca aveti 234 de membri, pana ajungeti la 100 tot o sa aveti ce sa innobilati...
 

DeletedUser

adevarul este k deja au inceput sa se lase multi jucatori ... a trecut atata timp de la inceperea lumii incat tot mai multe persoane renuntza ...
 

DeletedUser6558

ati primit un raspuns foarte bun si la obiect . m.t. isi doreste sa fie un trib de elita , sau sa devina , iar noobi trebuiesc eliminati ...
Tot respectul.
Dar de ce mai recrutaţi dacă nu vă plac nOObii?
Nu sunteţi destul de tari şi fără ei?
 
Sus