B-W->Super trib sau un nimic?!

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38581

Apărător: Bozgorila
Ţel(direcţie): Hungary (444|444) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



SpionajResurse spionate: 442 442 281
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 1)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Tăietori de lemne (nivelul 18)
Mina de argilă (nivelul 18)
Mina de fier (nivelul 15)
Fermă (nivelul 2)
Magazie (nivelul 10)
Ascunzătoare (nivelul 1)
uitati-va cum joaca un jucator din maretul trib B-W :)):D:D:D:D:D
 

DeletedUser

eu cred ca odata impartit cu 1 academie vom razbi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se pare ca am avut dreptate.....
a trecut ceva timp de la protectie si ei sunt acolo pe primul loc.
asta pina maine dimineata cel tarziu.
am farmat cativa de la ei dar la cat e de mare mamutul e ca o piscatura de tantzar:))
 

DeletedUser

o piscatura de la tine, cu alta piscatura de la altii, si tot asa pana se umple de bube :))))
 

DeletedUser8914

...

sunt multi la ei ce nu se lasa piscati zid 10-12 si lancii cat incap , dar majoritatea sunt marfa neglijabila , nici macar nu riposteaza
 

DeletedUser40052

Nuştiu cum o să fie în trib când o să apară nobilii , în triburi de maxim 150 membri se dau circularea des când e vorba de nobili , apăi în 3000 + academie ?
 

DeletedUser32331

Uni jucatorii sunt buni, pe restu nu ii vad bine... !! oricum ramane de vazut,ce se v-a intampla cu BW-ul, eu le urez Succes !! :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Apărător: Bozgorila
Ţel(direcţie): Hungary (444|444) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



SpionajResurse spionate: 442 442 281
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 1)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Tăietori de lemne (nivelul 18)
Mina de argilă (nivelul 18)
Mina de fier (nivelul 15)
Fermă (nivelul 2)
Magazie (nivelul 10)
Ascunzătoare (nivelul 1)


un expert din B-W pazea . :))))))))))))))
 

DeletedUser

nu stiu ce sa zic , au foarte foarte multi membri dintre care 40% va garantez sunt incepatori iar restul deabia gusta jocul , eu le doresc succes , insa nu cred ca vor ramane mult in top.
 

DeletedUser32331

nu stiu ce sa zic , au foarte foarte multi membri dintre care 40% va garantez sunt incepatori iar restul deabia gusta jocul , eu le doresc succes , insa nu cred ca vor ramane mult in top.


Eu cred ca vor ramane in top,pentru ca fac recrutari NonStop :D
 

DeletedUser

am aruncat si eu o privire... am pus ochii pe o manuta, nu stiu de ce, dar cautand nume de vechi prieteni tocmai acest trib l-am deschis sa vad daca-i gasesc. nu stiu ce istorie va face aceasta manuta, dar cel putin inceputul lumii 25 va fi modelat de aceasta manuta, puteti fi siguri.
 

DeletedUser17308

am aruncat si eu o privire... am pus ochii pe o manuta, nu stiu de ce, dar cautand nume de vechi prieteni tocmai acest trib l-am deschis sa vad daca-i gasesc. nu stiu ce istorie va face aceasta manuta, dar cel putin inceputul lumii 25 va fi modelat de aceasta manuta, puteti fi siguri.
adevarat graiesti
 

DeletedUser

Apărător: Bozgorila
Ţel(direcţie): Hungary (444|444) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



SpionajResurse spionate: 442 442 281
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 1)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Tăietori de lemne (nivelul 18)
Mina de argilă (nivelul 18)
Mina de fier (nivelul 15)
Fermă (nivelul 2)
Magazie (nivelul 10)
Ascunzătoare (nivelul 1)
uitati-va cum joaca un jucator din maretul trib B-W :)):D:D:D:D:D


Ferma perfecta.Te invidiez,norocosule. :)
 

DeletedUser

eu am 3 de genul din maretul trib, cred ca mai sunt o gramada da doar 3 am langa mine:mad:
 

DeletedUser

Cum in B-W pana in 300 de puncte trebuie sa faci doar mine si magazie ce nevoie e de trupe si zid?
doar nu o sa imi moara mie cai in zidu lor e pacat de ei.
 

DeletedUser

Cum in B-W pana in 300 de puncte trebuie sa faci doar mine si magazie ce nevoie e de trupe si zid?
doar nu o sa imi moara mie cai in zidu lor e pacat de ei.

Pfff.. rusinica :( Baietii din zona mea cred ca au dus o politica obligatorie de ridicare a zidului :mad:. Or fi studenti la UTCB.. sau alta varianta nu gasesc. :(


am aruncat si eu o privire... am pus ochii pe o manuta, nu stiu de ce, dar cautand nume de vechi prieteni tocmai acest trib l-am deschis sa vad daca-i gasesc. nu stiu ce istorie va face aceasta manuta, dar cel putin inceputul lumii 25 va fi modelat de aceasta manuta, puteti fi siguri.

Multumim pentru aprecieri! :)
Speram sa nu ne dezamagim profesorul in materie de triburi :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27688

Pfff.. rusinica :( Baietii din zona mea cred ca au dus o politica obligatorie de ridicare a zidului :mad:. Or fi studenti la UTCB.. sau alta varianta nu gasesc. :(



Acum depinde la ce facultate din cadrul UTCB :D, la unele inveti sa faci terenul...la alta...casa...la alta drumul...na fiecare cu specializarea lui.daca vine ala de la drumuri...sa-ti ridice zidul...o sa se aleaga praful de el:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus