Off si DEF Amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40272

am fost :
Cluj52 (568|695) K65 874 stefanutzleu chevyx [TERROR] 2009-04-01 06:51:32

daca-i slab ...ajutati-l voi sa creasca nu eu
Felicitari !

nu cred ca ti-a cerut cineva sa-l ajuti, am zis doar ca mai corect ar fi sa radem de experti
 

DeletedUser

Bre... va inchid topicul ca numa-mi dati de lucru. Nu puteti discuta in topicurile potrivite?
 

DeletedUser12439

Nu e mai rusinos ca un IMMO-ist/admin, gykanes (jucator A team) a renuntat la joc dupa ce si-a luat backtime+catapultari inainte si dupa acel back? eu cred ca da, daca ma insel imi cer scuze

de ce e rusinos?

intotdeauna undeva se va gasi cineva mai bun sau cel putin mai norocos ca tine.

scoti palaria si mergi mai departe.
 

DeletedUser27688

prea multa gargara ieftina pe aici.multi oameni cu un caracter infect...care posteaza si care se dau mari.
un lucru am de spus.peste 6 luni 3/4 din triburile din top20 nu vor mai exista.asa ca in loc sa te bati cu caramida in piept...ca ai 3 sate deja...si altu n-are decat unu de 3k...mai bine ai citi in pana mea o carte si ai invata un lucru.ca sa fi respectat...trebuie sa arati respect si sa fi umil.

Nota:umil nu este egal cu sclav sau vreun sinonim al acestuia.


o seara buna.
 

DeletedUser40272

prea multa gargara ieftina pe aici.multi oameni cu un caracter infect...care posteaza si care se dau mari.
un lucru am de spus.peste 6 luni 3/4 din triburile din top20 nu vor mai exista.asa ca in loc sa te bati cu caramida in piept...ca ai 3 sate deja...si altu n-are decat unu de 3k...mai bine ai citi in pana mea o carte si ai invata un lucru.ca sa fi respectat...trebuie sa arati respect si sa fi umil.

Nota:umil nu este egal cu sclav sau vreun sinonim al acestuia.


o seara buna.

care se bate cu caramida in piept? ala cu 3 sate sau ala cu satul de 3k?va place sa aruncati vorbe in vant aiurea:eek:

mai vorbesti de respect si caractere, pe care ai vazut aducand in discutie satele pe care le are?:)
P.S. faceti ce spune popa, nu ce face el:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

prea multa gargara ieftina pe aici.multi oameni cu un caracter infect...care posteaza si care se dau mari.
un lucru am de spus.peste 6 luni 3/4 din triburile din top20 nu vor mai exista.asa ca in loc sa te bati cu caramida in piept...ca ai 3 sate deja...si altu n-are decat unu de 3k...mai bine ai citi in pana mea o carte si ai invata un lucru.ca sa fi respectat...trebuie sa arati respect si sa fi umil.

Nota:umil nu este egal cu sclav sau vreun sinonim al acestuia.


o seara buna.

asta cu caramida in piept nu am mai auzito:) cred ca e de pe google luata:))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Mi s-a parut o postare de bun simt dar au aparut vulturii si au ciugulit toate cuvintelele spuse de mytra :))))
 

DeletedUser27688

care se bate cu caramida in piept? ala cu 3 sate sau ala cu satul de 3k?va place sa aruncati vorbe in vant aiurea:eek:

mai vorbesti de respect si caractere, pe care ai vazut aducand in discutie satele pe care le are?:)
P.S. faceti ce spune popa, nu ce face el:(

uff..tu chiar citesti totul mot-a-mot.


asta cu caramida in piept nu am mai auzito:) cred ca e de pe google luata:))

in loc sa razi de expresia mea...mai bine ai grija unde pui cratima;)
 

DeletedUser40272

uff..tu chiar citesti totul mot-a-mot.

atata timp cat faci referire la colegi de ai mei (probabil si la mine, nu stiu ce ai vrut sa zici cu alea 3 sate, dar banuiesc ca ai vrut sa-ti scoti colegii sfinti, iar pe noi diavoli) e normal sa citesc exact ce scrii.

imi cer scuze ca nu am putut citi printre randuri si vin cu cateva intrebari:

Daca un jucator are mai multe puncte dacat multi altii mai poate posta pe acest forum? vad multi intepand unele persoane doar pentru faptul ca se afla un pic mai sus decat ei, mai grav e ca aceste vorbe aruncate in vant nu au nici o acoperire.

Ce e de facut? o lasam mai moale cu jocul sau cu exprimarea unor pareri? ca sa fim priviti si noi ca niste OAMENI.
 

DeletedUser27688

atata timp cat faci referire la colegi de ai mei (probabil si la mine, nu stiu ce ai vrut sa zici cu alea 3 sate, dar banuiesc ca ai vrut sa-ti scoti colegii sfinti, iar pe noi diavoli) e normal sa citesc exact ce scrii.

imi cer scuze ca nu am putut citi printre randuri si vin cu cateva intrebari:

Daca un jucator are mai multe puncte dacat multi altii mai poate posta pe acest forum? vad multi intepand unele persoane doar pentru faptul ca se afla un pic mai sus decat ei, mai grav e ca aceste vorbe aruncate in vant nu au nici o acoperire.

Ce e de facut? o lasam mai moale cu jocul sau cu exprimarea unor pareri? ca sa fim priviti si noi ca niste OAMENI.

sa o lasi mai moale cu mistourile pe care le faci fata de alti jucatori.esti in fata??bravo tie, dar asta nu inseamna ca ala din spatele tau...e terminat.
precum am spus...un jucator mare este umil.
 

DeletedUser40272

sa o lasi mai moale cu mistourile pe care le faci fata de alti jucatori.esti in fata??bravo tie, dar asta nu inseamna ca ala din spatele tau...e terminat.
precum am spus...un jucator mare este umil.

crezi ca atunci cand postez aici tin cont de clasamentul din joc? eu ma consider om, cred ca am dreptul la opinie...si nu am discutat niciodata despre mine ca jucator, dar sa mai bag si rank-ul in discutii:confused:

acum sa ma scuzi...ce misouri am facut? zi-mi pe privat te rog, daca nu poti aici.... vreau sa ma indrept

citeste ultimele discutii si vezi care face misto, eu sau unii colegi de ai tai? poate si colegi de ai mei, dar nu e vina mea, asa ca nu imi zi mie "sa nu mai fac misto" ca nu am facut misto de nimeni
 

DeletedUser27688

crezi ca atunci cand postez aici tin cont de clasamentul din joc? eu ma consider om, cred ca am dreptul la opinie...si nu am discutat niciodata despre mine ca jucator, dar sa mai bag si rank-ul in discutii:confused:

acum sa ma scuzi...ce misouri am facut? zi-mi pe privat te rog, daca nu poti aici.... vreau sa ma indrept

citeste ultimele discutii si vezi care face misto, eu sau unii colegi de ai tai? poate si colegi de ai mei, dar nu e vina mea, asa ca nu imi zi mie "sa nu mai fac misto" ca nu am facut misto de nimeni


faci ce doresti prietene.scrii ce vrei tu...e o tara libera.la fel ca tine...si eu mi-am exprimat parerea personala.suntem pe lungimi diferite.nu-i problema.

O zi buna.
 

DeletedUser

Ba, dar eu m-am chinuit atata sa scriu ieri si vad ca mi s-au "vaporizat" posturile!
Nu doar ale mele! :D

Mai bine s-ar inchide tema! :mad:
 

DeletedUser40272

faci ce doresti prietene.scrii ce vrei tu...e o tara libera.la fel ca tine...si eu mi-am exprimat parerea personala.suntem pe lungimi diferite.nu-i problema.

O zi buna.

mersi la fel !

sa stii ca nu e frumos sa bagi ceva pe gat unuia si sa nu il lamuresti, daca tot vorbim de respect, de aruncat vorbe aiurea cred ca toti am fi in stare

numai bine !
 

DeletedUser

ma voi ce tot iesiti pe extern ?

eu nu va inteleg deloc , jumate din voi sunteti ferme !

pe majoritatea va stiu de pe l13 , stiu ce va poate capu , daca erati voi in locu nostru aici ne mancati de vii .

varu poate sa zica ce vrea el aici , a rupt 7 jucatori din a team , iar voi nu sunteti in stare sa-i rupeti sprijinu lu chisleag =)))

vai de steaua voastra sunteti !
 

DeletedUser

Trebuia facut un topic si pentru innobilari amuzante:

Hard01
Puncte: 3.619
Loc: 57
Inamici învinşi: 1.018 (4820.)
Trib: Quit
» Scrie un mesaj

Sate (2) Coordonate Puncte
The Nest 491|370 3.442
The Spike 01 490|372 177
 

DeletedUser40272

Trebuia facut un topic si pentru innobilari amuzante:

Hard01
Puncte: 3.619
Loc: 57
Inamici învinşi: 1.018 (4820.)
Trib: Quit
» Scrie un mesaj

Sate (2) Coordonate Puncte
The Nest 491|370 3.442
The Spike 01 490|372 177
s-a ras de el ieri:p
era de 44 puncte, asta e...invatam din mers, sper sa invete si el
 

DeletedUser12439

uite un om care tace si face.

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
-=0.0.2=- (538|568) K55 3,613 nirolfstar [A Team] uon tupecni iaD [Quit] 2011-06-17 07:06:50

prima victima si din pacate e din tribul meu:|

felicitari
 

DeletedUser

Tenerife - 002 (459|546) K54 521 CmdRupTot 206cc [A Team]

si asta da cucerire :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus