Declaratii de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40215

pacat ca aici nu se pun statistici...probabil e a team pe plus si vor statistica :))
 

DeletedUser17308

pot sa pun eu,nu fac parte din manuta

Parte 1:
Triburi: A Team
Parte 2:
Triburi: Mânuţa

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 883
Tabăra 2: 376
Diferență: 507

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 40
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,859,748
Tabăra 2: 1,585,978
Diferență: 1,273,770

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114,620
Tabăra 2: 214,608
Diferență: 99,988

chart
 

DeletedUser

stiu cum e statistica , dar vad ca baietii o pun nu mai cand le merge lor bine.(manuta)

Eu nu vad ca vr-unul din colegii mei sa fi postat statistica aici.. sau ce doreai sa scoti in evidenta atacurile de ieri ? Wow.. in locul vostru nu as discuta. :) quitana si chivulet stiu mai bine ce au facut, asa ca.. nu cred ca esti in masura sa-ti lauzi tribul.

Cand a fost ceva frumos si curat, eu, in persoana i-am laudat, dar ce s-a intamplat aseara nu-i de laudat. (si nu pentru ca eu as fi fost la fel de naiv, dar parca voi erati cei cu coloana vertebrala care va gandeati cu groaza la ce copii vom avea, daca noi suntem asa 'mojici'. he-he-he.. unde era lupul moralist. Sper sa nu se mai continue discutia asta si sa fie lasata la stadiul asta, fiindca stiti foarte bine ca sunt multe de spus, chiar foarte multe.)

Succes! :)
 

DeletedUser

Eu va rog 1 singur lucru: daca dvs considerati ca intre triburile Manuta si A Team este razboi, va rog sa faceti un topic separat pentru asta.
Va rog reveniti la subiect!
 

DeletedUser27688

Eu nu vad ca vr-unul din colegii mei sa fi postat statistica aici.. sau ce doreai sa scoti in evidenta atacurile de ieri ? Wow.. in locul vostru nu as discuta. :) quitana si chivulet stiu mai bine ce au facut, asa ca.. nu cred ca esti in masura sa-ti lauzi tribul.

Cand a fost ceva frumos si curat, eu, in persoana i-am laudat, dar ce s-a intamplat aseara nu-i de laudat. (si nu pentru ca eu as fi fost la fel de naiv, dar parca voi erati cei cu coloana vertebrala care va gandeati cu groaza la ce copii vom avea, daca noi suntem asa 'mojici'. he-he-he.. unde era lupul moralist. Sper sa nu se mai continue discutia asta si sa fie lasata la stadiul asta, fiindca stiti foarte bine ca sunt multe de spus, chiar foarte multe.)

Succes! :)

e bine ca mi-am dat seama de un lucru din postul tau.sa nu mai citesc vreodata ce postezi tu pe aici.nu ai nicio treaba cu ce se intampla pe harta...intr-o parte sau alta...si aberezi...de parca tocmai ti-ai fi consumat salariului intr-un magazin de vise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

Eu nu vad ca vr-unul din colegii mei sa fi postat statistica aici.. sau ce doreai sa scoti in evidenta atacurile de ieri ? Wow.. in locul vostru nu as discuta. :) quitana si chivulet stiu mai bine ce au facut, asa ca.. nu cred ca esti in masura sa-ti lauzi tribul.

ce au facut? :D
 

DeletedUser

e bine ca mi-am dat seama de un lucru din postul tau.sa nu mai citesc vreodata ce postezi tu pe aici.nu ai nicio treaba cu ce se intampla pe harta...intr-o parte sau alta...si aberezi...de parca tocmai ti-ai fi consumat salariului intr-un magazin de vise.


Habar nu am cine esti si ce treaba ai tu cu mine. Daca cineva ar fi fost in masura sa ma contrazica ar fi fost tocmai cei in cauza.. tu, esti doar o alta persoana care roade oase pe forumul extern in speranta ca poate primeste atentie.

Intotdeauna ceea am postat (serios) pe acest Forum as fi fost capabil sa probez, inclusiv cele spuse mai sus. Nu am spus ca s-au comis ilegalitati la aceasta innobilare, am spus doar ca o persoana care face ce au facut ei, nu are calitatea morala sa arate cu degetul ceea ce am facut eu (ca nu am prelungit un PNA). Mai departe, nu are rost sa continui sa vorbesc.. eu nu am iesit aici sa le fac lor propaganda negativa.. sau sa fac 'dezvaluiri senzationale'.. eu prefer jocul pe Harta si atat. Aici am iesit, doar cand a fost cineva cu gura mare vis-a-vis de tribul meu, atat.

Cat despre cat de mult am eu habar despre ce se intampla pe Harta, eu zic sa nu comentezi.. ca vorbeste gura fara tine si spui prostii :)
 

DeletedUser27688

Habar nu am cine esti si ce treaba ai tu cu mine. Daca cineva ar fi fost in masura sa ma contrazica ar fi fost tocmai cei in cauza.. tu, esti doar o alta persoana care roade oase pe forumul extern in speranta ca poate primeste atentie.

Intotdeauna ceea am postat (serios) pe acest Forum as fi fost capabil sa probez, inclusiv cele spuse mai sus. Nu am spus ca s-au comis ilegalitati la aceasta innobilare, am spus doar ca o persoana care face ce au facut ei, nu are calitatea morala sa arate cu degetul ceea ce am facut eu (ca nu am prelungit un PNA). Mai departe, nu are rost sa continui sa vorbesc.. eu nu am iesit aici sa le fac lor propaganda negativa.. sau sa fac 'dezvaluiri senzationale'.. eu prefer jocul pe Harta si atat. Aici am iesit, doar cand a fost cineva cu gura mare vis-a-vis de tribul meu, atat.

Cat despre cat de mult am eu habar despre ce se intampla pe Harta, eu zic sa nu comentezi.. ca vorbeste gura fara tine si spui prostii :)

daca preferi jocul pe harta...nu mai manca cacao pe aici.esti pe langa..crede-ma ce-ti zic.mai bine taci si joaca...ca te faci de ras.cauti scuze pt 7 sate luate...esti cam...stii tu cum mai bine.
sanatate si spor la joc.

O seara buna.
 

DeletedUser34078

quitana si chivulet stiu mai bine ce au facut,
... Sper sa nu se mai continue discutia asta si sa fie lasata la stadiul asta, fiindca stiti foarte bine ca sunt multe de spus, chiar foarte multe.)

Poi aprinzi fitilu' si-o tai? :p Vezi ca eu is fata cuminte si chivulet e om insurat ... nu umbla cu manevre d'astea ca te citez in instanta :D Ai chef de spam, ai gresit topicul. ;)
 

DeletedUser

daca preferi jocul pe harta...nu mai manca cacao pe aici.
Pai, atata timp cat imi vine o clona din A team cu basini pe forumul extern ca vrea sa vada statistica dupa ce s-a atacat cum s-a atacat, imi permit si eu sa vin sa-i spun ca vorbeste gura fara el ;)


esti pe langa..crede-ma ce-ti zic.mai bine taci si joaca...
Ai tu ce ai cu expresia asta .. 'esti pe langa'.. :) Este nou invatata si doresti sa o folosesti cat mai des pentru a nu o uita ? :D


ca te faci de ras.cauti scuze pt 7 sate luate...esti cam...stii tu cum mai bine.
sanatate si spor la joc.

O seara buna.
Daca si eu caut scuze... :) Eu am si spus ca nu-i vorba despre sate aici.. este vorba despre cu totul altceva, dar este mai greu cu cititul. Am spus ca este vorba despre faptul ca o persoana care ataca pe cineva cu care are PNA personal nu are calitatea morala sa ma traga pe mine la raspundere pentru faptul ca nu am prelungit un PNA. Greseala a fost a colegului care a fost naiv si a crezut ca quitana si chivulet isi doresc sa colaboreze in continuare, dar caracterul ramane. Atat!! Daca doresti sa-ti desenez, sa-mi spui..






Poi aprinzi fitilu' si-o tai? :p Vezi ca eu is fata cuminte si chivulet e om insurat ... nu umbla cu manevre d'astea ca te citez in instanta :D Ai chef de spam, ai gresit topicul. ;)

Quitana, eu nu sunt aici sa va fac pe voi sa picati prost in fata celorlalti. Eu am spus doar ca nu-i de lauda ce s-a intamplat. Manevre ? Cu tot respectul, nu cred ca esti in masura sa vorbesti despre ele.. :p




Asta ca sa nu fiu citat in instanta :eek: :
helldrake în data de 14.07. la ora 05:55
Momentan este in regula :p
Multumesc :)

Cum stai cu trupele ?
Zona ta 'miroase' a actiune din plin :p

canami în data de 14.07. la ora 05:57
nu e actiune. de fapt am colaborat cu cei din a-team si nu am de gand sa-i atac
trupele sunt in refacere. cam 1/3 din atac am.

helldrake în data de 14.07. la ora 05:58
Cu cine, mai exact din [ally]A team[/ally], colaborezi si nu ai de gand sa ataci ?

canami în data de 14.07. la ora 06:00
[player]quitana[/player] si [player]chivulet[/player]

Mytra, astept sa-mi demonstrezi si tu mie ca sunt pe langa si ca mananc cacao. Momentan, eu ti-am demonstrat tie ca esti din alt film..

Sanatate!
 

DeletedUser34078

@ Antagon-ic: Vezi ca esti subiectiv, las-o pe canami sa arunce cu "piatra" daca are curaj... stie foarte bine unde a gresit ;)
Cred ca eu sunt cea care i-a facut un serviciu, la un moment dat, nu-mi aduc aminte sa fi colaborat altfel :p
Asa ca vezi-ti de ale tale!
 

DeletedUser

Antagon >>> In dragoste si-n razboi totul e permis nu ?

Da, asa este.. dar daca cineva face ceva imoral pentru 'a castiga' un razboi, ii ofera posibilitatea de a face pe nevinovatul, de a fi lupul moralist ? Nu prea cred. Eu nu am aratat neaparat cu degetul gestul facut de ei (stiu ca 'este permis orice'..) ci am spus doar ca nu-si permite chivulet sa fie lupul moralist in acest razboi, tocmai pentru ca a facut asta. ATAT !!


@ Antagon-ic: Vezi ca esti subiectiv, las-o pe canami sa arunce cu "piatra" daca are curaj... stie foarte bine unde a gresit ;)
Cred ca eu sunt cea care i-a facut un serviciu, la un moment dat, nu-mi aduc aminte sa fi colaborat altfel :p
Asa ca vezi-ti de ale tale!

Nu cred ca sunt deloc subiectiv. Asta este situatia data.. banuiesc ca stii si de faptul ca i-a fost recomandat de cineva "sa te ocoleasca". Hai sa nu ne mai ascundem dupa degete, te rog frumos. Eu nici nu am vrut sa pomenesc despre ce-i vorba, cred ca s-a observat asta inca din primul post. Am vrut doar sa nu va laudati pentru innobilarea acelor sate, care au sprijinit o alta zona, bazandu-se pe cuvantul unor persoane. Asta este. Canami a gresit.. pentru ca fost naiva, dar asta nu inseamna ca va ridica voua moralitatea.

Cat despre serviciul facut.. cred ca stiu despre ce vorbesti, dar faptul ca i-ai facut un serviciu, nu iti ofera posibilitatea de a ataca, asa cum tu ai facut-o. In fine, zarurile au fost aruncate..
 

DeletedUser34078

Hai ca deja bati campii.... adica cum sa ma ocoleasca :confused:
Canami e nr.1 pe harta si noi astialalti niste fraieri care tremuram sau cum ? :D
Wow ! Las-o balta !
 

DeletedUser

Hai ca deja bati campii.... adica cum sa ma ocoleasca :confused:
Canami e nr.1 pe harta si noi astialalti niste fraieri care tremuram sau cum ? :D
Wow ! Las-o balta !

Nu a spus nimeni ca noi suntem cei mai buni.. si voi 'fraieri care trebuie sa tremurati din cauza noastra'. Daca ma intrebi pe mine, noi suntem doar niste noobs si nimic mai mult.. crema sunteti voi. :p

Ma intrebi cum adica sa te ocoleasca ? Ce parte nu ai inteles din asta ? Ca sa stiu sa o explic mai bine.. poate vei intelege. Oricum, iti voi oferi o expresie sinonimica : "Canami a fost sfatuita sa evite sa lanseze atacuri asupra ta". Acum este limpede ? :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus