Declaratii de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

Atatea sate pentru jigniri ? Hmm.Totusi, imi explici tu cum se farmeaza 30000 sate zilnic ? Nu cred ca stau ca robotii nonstop sa dea comenzi, facuse cineva mai demult un calcul din asta. Daca folosesc scriptul din 3 butoane care e legal , daca nu ma insel , nu ar ajunge 24h sa farmeaza atatea sate, bazandu-ne pe faptul ca stau non stop sa dea comenzile respective.Deci rezulta ca se automatizeaza jocul...

daca ataci cu usorii barbarul lipit de satul ta, care face 4 minute, si dai cu 1-2 cai, la un full de usori le poti face :p
 

DeletedUser

Poate sunt jucatori care vor acest trofeu si stau o zi intreaga pentru acest lucru .. Dar nha .. :)
 

DeletedUser

antagon...asta nu e dovada...ce mesaj ai aratat tu acolo.de unde sa stiu ca poate colega/colegu tau..a interpretat gresit anumite mesaje.
facem altfel.posteaza tu mesaj in care chivulet..spune ca e de acord cu pna personal...sau ca nu se vor ataca pe timp de razboi...si atunci o sa-mi inchizi gura.

Da, poate fi interpretat din afara, dar de catre cei care au participat la actiune, lucrurile sunt clare. Am si spus ca postez asta, deoarece nu-mi permit sa-i controlez corespondenta colegei mele. Cine se multumeste cu ceea ce am postat, este in regula, cine nu.. mai mult nu am ce sa ofer. Eu, spre deosebire de voi, nu arunc doar vorbe.


pana atunci...te-as ruga sa termini cu ironiile...la adresa mea...ca nici tu nu esti mai zmeu.esti un amarat de om la fel ca mine...care bagam bani in prostia asta de joc.
si da...sunteti infumurati rau de tot...numai arfe pe capul vostru...da corect habar nu aveti sa jucati.

Ironii ? Nu cred ca eu am fost cel care a inceput acest dialog in zeflemea, asa ca nu esti deloc cea mai in masura persoana persoana sa-mi dea lectii de etica si vocabular. :p Cat despre faptul ca nu sunt zmeu, total deacord.. si da, suntem noobi si nu avem habar sa nu jucam, dar.. infumurati ? avem 'arfe' ? Asta de unde si pana unde ? Eu cred ca am fost destul de civilizati pe acest forum si mereu ne-am comportat omeneste cu voi, recunoscand ca sunteti un trib foarte bun. Nu cred ca ne-am dat superiori pe aici.


vezi cazurile celor 2 jucatori de la voi...care au primit sanctiuni.da da da...stiu adminii tin cu A Team:))) stiu:)))...ar trebui sa va lase sa farmati 10 mil de resurse pe zi...nu doar 4-5...ce naiba...la valoarea voastra.

Da, au primit sanctiuni meritate de la admini si ei stiu ca nu-mi pare rau pentru ca au pierdut sate. Au gresit, au platit. Eu nu cred ca s-a plans cineva pe forumul extern de la noi de treaba asta. Sau..ma insel eu cumva?

Cat despre adminii din A team, prefer sa nu comentez, pentru ca intram intr-o alta polemica, dar stie ea, 206cc, mai bine despre ce este vorba.

niste patetici...care atunci cand vor fi bagati in corzi...dau delete...ca domnule...ei sunt starteri.adevarul e altu...dar hai...treaca..fie...sa o lasam asa.

Hmm, inca o dovada de cultura bine aleasa si vocabular de mahala. Oare de ce ma mai chinui sa-ti raspund, cand tu nu stii sa porti un dialog, o dezbatere ? Daca vom ceda, vom ceda cand vom consideranoi de cuviinta, din motive bine intemeiate, pana atunci.. de ghicitori in boabe de cafea ca tine, sunt satul pana peste cap.

-------------------------------------------------------------------------------------------

smechere..ia mai intereseaza-te vezi ca tot posteaza un intemeietor din quit pe aici
intreaba si tu daca si cate cereri de aliante a avut de la noi

singurii care au avut a fost manuta

restul debitezi tu prostii
si alta chestie pe care vreau so lamuresc cu murea ca vad ca ** frumos prin fata da altfel e exact pe dos

Chestiunea asta nu o voi comenta..nu tine de capacitatile mele si nu cunosc subiectul.. sa o lamureasca altcineva daca este cazul.

-nu sa suparat nimeni ca nu a continuat manuta pna-ul
si eu cand am zis ca nu a fost moral ce au facut nu m-am referit ca nu au continuat pna-ul si nici macar ca au atacat la fix..cateva ore dupa ce au anuntat ca pica
imi cer scuze ptr niste membrii deai mei care sigur nu cunosc situatia si am vazut ca au postat aiurea

La fel au atacat si ai tai, tot la cateva ore dupa ce a picat PNA-ul. Era normal si am explicat situatia intr-un post anterior ce a fost sters de catre un mod.

eu am zis si mai repet acum odata decat ca
-in ziua cand trebuia sa se discute incetarea sau prelungirea adica vineri
manuta a cerut sa amanam 2 zile si sa ** atunci ramanand pna-pana atunci
insa..in aceeasi zi faceau forum comun cu quit si alianta

Motivul pentru care am cerut prelungirea PNA-ului a fost explicat foarte bine si este (din punctul meu de vedere) intemeiat.. nu vreau sa revin cu detalii in ceea ce-l priveste, pentru ca si voi stiti foarte bine de ce s-a prelungit cu inca doua zile.




dadeau mesaje altor triburi unde le recomandau ei ce diplomatii sa faca(evident sa renunte la diplomatie cu noi si sa faca cu quit-apropo lucrul asta e chiar jenant ptr un trib cu numele lor...dar se pare ca a avut dreptate cine-mi spunea ca si pe 10 se aciuasera pe langa altii mai mari)

Am dat eu mesaj cuiva din alt trib cat timp eram in PNA sa renunte la diplomatia cu voi ? Eu, personal chiar nu-mi amintesc sa fi facut asta. Daca o poti dovedii, este in regula, dar altfel.. si eu pot spune cate-n luna si in stele. Pe vorbe,nu are sens sa discutam.

si au dat mesaj de recrutare unui membru din conducerea noastra
in acest timp era inca pna valabil
asta am zis eu ca nu a fost moral

Care este acel membru pe care eu, l-am abordat pentru a fi recrutat ? Eu am tot spus : cel care se ocupa in acea perioada de recrutari am fost eu! Si eu nu am dat niciun mesaj, niciunui jucator din A team pentru a-l recruta in Mânuţa.

Toate cele postate mai sus, te-am mai rugat o data sa le probezi si ai disparut cateva zile bune de pe Forumul extern, ceea ce ma face sa cred ca singurul tau scop este de ne discredita pe noi, fara nici cea mai mica dovada. Cand am facut ceva, am recunoscut si am argumentat, dar ce nu am facut nu-mi pot asuma.

ai ceva de comentat mihaimurea?
eu cred ca ar trebui pana si tu sa recunosti ca astfel de lucruri nu se fac

Da, ce am avut de 'comentat', am comentat. Eu nu vorbesc doar de dragul de a-mi vedea userul de pe Forumul extern activ. Ceea ce nu se face in PNA este ceea ce ati tot facut voi si anume : recrutari in jurul jucatorilor nostri (cine o neaga inseamna ca nu a dormit bine, TWStats-ul ne poate lamurii in aceasta privinta), faptul ca un jucator de-al tau avertiza pe cineva din zona unui coleg de-al meu ca va fi atacat de acesta, si ceamai buna solutie ar fi fost sa intre la voi. Asta nu se face! Si pentru asta, am mai postat odata dovezile.

in rest numai am nimic de zis dar sper ca terminati cu prostiile astea..pentru ca nu noi ne rugam de nimeni cu nimic

Tot ceea ce-mi doresc eu este sa fie un razboi pe Harta nu pe forumul extern, sau cel putin daca se doreste propaganda (si asta faci parte din joc, in felul ei) sa fie una bazata pe realitate si care poate fi probata, nu doar vorbe aruncate in vant. Tot ceea ce am sustinut eu, am si argumentat si am probat unde mi s-a cerut sa o fac, asa ca va rog si pe voi sa faceti acelasi lucru.

In rest, sanatate!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

Nu am dovezi , dar atunci de ce au fost penalizati Pruna Mov,Freciparovici sau Tera Patrick ? De cuminti ce au fost ? Nu vad care e problema in a-mi da eu cu parerea sau nu.Jocul si forumul sunt free, sau ma insel ?

Poti sa iti dai cu parerea cat vrei:)
Am fost blocat pentru ca iubesc farmul , si cu ocazia asta multumesc celor din a-team pentru ticketele depuse , continuati asa baieti, si cand raman cu un sat tot matur cu unii din voi(nu toti pentru ca unele persoane isi vad de ale lor , altii vor sa castige razboaiele cum le-au castigat pe 13)
 

DeletedUser27688

:rolleyes: bla bla bla..rog oamenii care au puterea sa scoata partea cu "intrebare suport" sa o faca.sa lasam oamenii sa joace linistiti triburile.ca numai cu 4 mil de resurse pe zi pot sa se dezvolte si ei:)
 

DeletedUser17308

:rolleyes: bla bla bla..rog oamenii care au puterea sa scoata partea cu "intrebare suport" sa o faca.sa lasam oamenii sa joace linistiti triburile.ca numai cu 4 mil de resurse pe zi pot sa se dezvolte si ei:)

ti se pare 4 milioane de resurse mult pe zi? pana sa fiu banat aveam 11 nuke-uri , farmam cu 20-30 usori.. la tura de farm luam 2 mil , 2 ture pe zi 4 milioane
 

DeletedUser

ti se pare 4 milioane de resurse mult pe zi? pana sa fiu banat aveam 11 nuke-uri , farmam cu 20-30 usori.. la tura de farm luam 2 mil , 2 ture pe zi 4 milioane

4 mil resurse nu e mult dar 30000 sate farmate pe zi cred ca e imposibil sa le faci daca respecti regulamantul cu 3 clickuri ... am ajuns si eu la 4000 odata dar a doua zi nu am mai repetat performanta pentru ca nu mai aveam chef de triburi
 

DeletedUser

sunteti o cauza pierduta baietii ... iesiti la lumina.. trebuie sa fii prea ... sa farmezi toata ziua..
 

DeletedUser17308

4 mil resurse nu e mult dar 30000 sate farmate pe zi cred ca e imposibil sa le faci daca respecti regulamantul cu 3 clickuri ... am ajuns si eu la 4000 odata dar a doua zi nu am mai repetat performanta pentru ca nu mai aveam chef de triburi

nu am depasit 7500 sate:)
 

DeletedUser

Va rog sa va stergeti singuri posturile care nu au legatura cu topicul sau veti fi sanctionati conform regulamentului!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus