Razboi -T.Y- vs T-J

  • Autor subiect DeletedUser22863
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35848

uite pt tine , te iubesc , fac o incalcare de regulament


sunteti asa de noobi incat nati inteles recrutarea celor din rustic , cll si ce a mai fost pe acolo , in loc sa dati in adevaratu t=y vati batut cu morile de vant si ati consumat nobilii =)) bv , felicitari pt cele 600 de sate luate =)) pe de alta parte , la felu cum ati pregatit voi razboiu , cu nobili la 35 de min , noi cu trupele la peste 100 de ore departare .... sunteti jalnici .... ar fi trebuit sa luati 2.000 de sate , din t=y , nu de la cei inv in timpu razboiului .


pt placerea ta , de luni va declar eu razboi , si incepand de luni urmarim statisticile , ca pot zice ca sau intors trupele la toti de acum ;) deci nu mai avem scuze =))


inca odata , felicitari pt pregatirea razboiului , rusine pt nr de sate luate si de la cine


credeati ca daca-i recrutati la voi, o sa-i slabim din suturi...? daca nu stiai, niciodata sa nu-ti intrerupi inamicul cand face o greseala :)
vezi mai bine de ale voastre :p

p.s. sa nu uiti ce am bolduit, din declaratia ta de razboi :D
 

DeletedUser

uite pt tine , te iubesc , fac o incalcare de regulament


sunteti asa de noobi incat nati inteles recrutarea celor din rustic , cll si ce a mai fost pe acolo , in loc sa dati in adevaratu t=y vati batut cu morile de vant si ati consumat nobilii =)) bv , felicitari pt cele 600 de sate luate =)) pe de alta parte , la felu cum ati pregatit voi razboiu , cu nobili la 35 de min , noi cu trupele la peste 100 de ore departare .... sunteti jalnici .... ar fi trebuit sa luati 2.000 de sate , din t=y , nu de la cei inv in timpu razboiului .


pt placerea ta , de luni va declar eu razboi , si incepand de luni urmarim statisticile , ca pot zice ca sau intors trupele la toti de acum ;) deci nu mai avem scuze =))


inca odata , felicitari pt pregatirea razboiului , rusine pt nr de sate luate si de la cine

bravo razvane,ca bine leo mai zici nobilor=))


hai T-J:)))
 

DeletedUser

ce ferme au mai cazut?
mi'ar placea o mega actiune, sa vaz mult sange'mprejur, si'o statistica:
azi:
x
y
200-1
 

DeletedUser

tu chinezule
tot ce trebuie sa faci, este sa petreci mai putin timp pe extern, si mai mult organizand ceva actiuni :)
ti pup pi basc


cade ferma? :D
 

DeletedUser

inca ce cade:))))

direct in cap,imi fac timp de toate

putin cate puntin deja "22"
 

DeletedUser33089

felicitari TJ pt razboiul purtat cu TY :)
si vad ca te iubesc.. stie cum sa fie corect si sa puna punctul pe I :) si sa ii puna la punct pe unii vorbareti de pe aici :D

TJ the best :)
 

DeletedUser33089

ms mariuk sunt de mult pe un milion dar nu cred ca o sa ajung cum am ajuns pe lumea 7 la 20 de milioane :)
oricum ma cam uit ce am pierdut in ultimele luni de cand nu am mai intrat pe aici :)s-a inceput iarasi perioada de afirmare a unora cu afirmatii colorate :D
chiar vreau sa vad cum o sa iasa acest razboi :) eu pariez pe TJ ca ii bate la scor de neprezentare pe TY:)
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: T-J
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 741
Tabăra 2: 108
Diferență: 633

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,340,725
Tabăra 2: 1,068,961
Diferență: 6,271,764

chart






Parte 1:
Triburi: T-J
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87
Tabăra 2: 14
Diferență: 73

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 861,022
Tabăra 2: 132,082
Diferență: 728,940

chart
 

DeletedUser33089

si voi unde sunteti?=)))

pai nu stiu unde suntem ca am cam lipsit o vreme deci sunt cam pe langa cu ultimele noutati :)
stiu doar ca sunt disperati cei din TY sa ne recruteze oamenii ceea ce este foarte familiara procedura de recrutare poate mariuk ne-ai da raspunsul ca ai vazut metoda de mai multe ori :)

si emy cred ca trebuie sa te uiti cum ai scris retrogradare stiu ca o sa ma mustreze maru ca am corectat un membru :)
si vad ca sta bine TY in razboiul cu TJ:)
 

DeletedUser

pai cam toti care nu s-au lasat de joc dupa destramarea titanilor s-au dus ori prin ty ,ori tj,ori prin Se..da' la mine n-a fost sa fie=)))
 

DeletedUser

Sate cucerite Mărirea numărului de puncte Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
Tribul meu

13

121.256

4.928.732

10.299.769
Inamic

23

221.092

3.217.526

9.966.839
= = = =
Diferenţă
-10

-99.836

1.711.206

332.930



nu prea se intelege :( trebuia sa pun de pe tw ..... oricum diferenta in 3 zile e de doar 10 sate pt t=j ;) cum am mai spus dragii mei membri t-j , vati imbatat cu apa rece ;) voi luati sate de la membri din cll sa rustic si ziceati ca spargeti t-y ul =)) rasilor =)))


pt cel ce a spus : credeati ca daca i bagati in t-y nui mai atacam ??? multi dintre ei nu erau atacati de voi , abia dupa ce au intrat ati atacat , concluzia , in loc sa va axati pe noi in special cu nobilii vati batut cu morile de vant =)) bv , felicitari , aveti 600 de sate luate de la noi =)) sau de la rustic/cll si ce trib o mai fi fost ;)



cum spuneam , razboiu a inceput de luni , deacum sa vedem statisticile ;)



apropo , daca ai sa zicem 4 mil , dupa un atac ramai cu 3,7 mil , asta se socoteste ???? =))))) echivalentu a 30 de sate pierdute =)) totusi eu unu prefer sa pierd 30 de sate , decat sa patesc ca ceho =)) sa am 300 de sate cu ferma la 25 =))) mai ataca de craciun =))) asta daca nu e demolat iar



p.s. nu era nimic personal =)) chiar mia fost mereu simpatic [bun agresor] dar se apropia de rangu meu ca agresor [voia sa ma detroneze] si miam propus sal mai tin pe loc putin =))) primele 3 locuri sunt rezervate =)))


traiasca atacurile pe bonus de noapte ;) si noobi care cred cas fake =))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus