Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da ... s-au intamplat multe si nu am avut posibilitatea :) Acum 2 saptamani, am fost pentru prima oara la mare :)
 

DeletedUser

Nope, nu il cunosc live :D M-au corupt 2 sciti sa vin pe la ei pe la Mangalia :)
 

DeletedUser39475

Trib de viitor : USB

Sunt asezati foarte bine pa harta cu jucatori cu experienta. Numai sa joace si sa nu se lase cand se plictisesc sau dau peste un hop.

Parerea mea este ca vor avea un cuvant mare de spus pe harta.
 

DeletedUser6681

1 nu sunt asezati bine
2 Conducatori 0
3 Jucatori slabuti.

uite cine pune pe hartie .. cateva conditii pentru trib bun.. asa ca viitor cand faceti afirmatii tineti cont de cateva repere nu doar o reclama .. bolnava a propriei persoane
 

DeletedUser30910

1 nu sunt asezati bine
2 Conducatori 0
3 Jucatori slabuti.

am zis si eu la fel, au sarit jucatorii din acel trib ca am aere de vedeta, am preferat sa nu zic aceste lucruri sa nu se simta ofensati cei de acolo:)

pozitionarea e perfecta, insa le lipseste restul, au si ceva jucatori buni, dar putini parerea mea
 

DeletedUser4920

Nu stiu de ce va place voua asezarea asta in arc de cerc :) dar in fine.
 

DeletedUser29717

Numele tribului: Akatsuki !
Prescurtare: -Ak-

Poate ma repet,dar tot ei raman un trib bun si de urmarit![accentuat pe urmarit]!
 

DeletedUser4920

pai daca ai jucatori buni faci ravagii...au toti unde sa atace, unul in stanga, unul in dreapta... e usor sa colaboreze pentru ca sunt apropiati

Partea proasta e ca daca dau 3-4 in acelasi loc , e nasol :)

Pre-made-urile pentru mine ar trebui sa intre la ore diferite adica totii sa stie cand si unde sa intre sa poti face nuclee asta daca se stie ca se joaca pe termen lung .
 

DeletedUser6681

dar pe .ro nu se joaca mult ... am ajuns un servar de startari.. cu 1000 conturi reale si restu clone..

btw, pt cunoscatori www.rockfm.ro
 

DeletedUser37659

probabil e jucator in tribul respectiv si s-a simtit cu musca pe caciula la faza cu "jucatori slabuti".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus