Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Posibil si asta cu timpul. Am vazut ca ai intrat pe L26 si iti doresc mult succes ! :)
 

DeletedUser

Nu stiu ce va dati cu presupusu asa tare oricum daca nu ati observat sunt foarte multi jucatori cu experientza pe lumea asta in diferite triburi si nu sti niciodata de unde sare iepurele un lucru e sigur vor fi mai mult de 5 triburi dominante pe lumea asta :D

P.S: Inca e prea devreme
 

DeletedUser29717

As putea sa stiu de ce suntem buni si de urmarit?

Setzel le-a pus pe foaie celor din USB , ar fi frumos sa ne puneti si noua pe foaie ce si cum


Aveti jucatori buni,pe multi ii stiu deaia am zis ca sunteti de urmarit,daca va intelegeti si va coordonati bine nu o sa aveti probleme!
 

DeletedUser20252

El a spus asta doar ca sa lauzi tu tribul lui si sa nu o faca el ca dupa zice lumea ca e laudaros.

Un trib interesant este ZEN care cred ca daca le merge bine la inceput ei vor domina sud-est si ar mai fi si cei din USB in nord-vest,insa nu cred ca vor ramane mult pe lumea asta,probabil la inceput vor rupe gura targului insa nu vad pe acolo jucatori de cursa lunga,sper sa ma insel.
 

DeletedUser

Asa speram si noi adymus

Dar in ochii unora suntem prea mici. Cand vor aparea nobilii se va dovedi cine e cu adevarat cel mai bun trib din zona


Akatsuki si Konoha sunt pe acelasi continent :))

Da-mi te rog prescurtarea tribului . eu nu ii gasesc

Daca vor rezista cele doua triburi, probabil va iesi razboi

De data asta Organizatia Akatsuki iese invingatoare :D



El a spus asta doar ca sa lauzi tu tribul lui si sa nu o faca el ca dupa zice lumea ca e laudaros.

Un trib interesant este ZEN care cred ca daca le merge bine la inceput ei vor domina sud-est si ar mai fi si cei din USB in nord-vest,insa nu cred ca vor ramane mult pe lumea asta,probabil la inceput vor rupe gura targului insa nu vad pe acolo jucatori de cursa lunga,sper sa ma insel.


Nu am nevoie de laude din partea nimanui. Daca ma lauda lumea pe forum si pe harta imi iau bataie de nu stiu pe unde sa fug, nu ma incalzeste cu absolut nimic
 

DeletedUser6681

Este doar parerea mea. Este una subiectiva, bineinteles...

Si daca tot vrei motive, uite cateva... Are jucatori de valoare, nu mai dau exemple pentru ca sunt multi.
De asemenea pozitionarea mi se pare excelenta. Daca innobilam tot dintre noi si plecam intr-o directie anume, cu o diplomatie corecta vom reusi.
Conducatorii si mi par destul de experimentati, argumente nu prea am, deoarece nu s-au luat decizii de luat in considerare pana acum.

vreau sa te anuntz ca iti lipseste marginea
 

DeletedUser39475

vreau sa te anuntz ca iti lipseste marginea

Sti vorba aia : Si ce daca ?
Nu am zis ca luam marginea. Am zis ca daca avem o diplomatie corecta si ne alegem o directie anume vom reusi. Adica daca vrem sa plecam catre margine si sa avem aliati in centru va fi bine. Si e si logica treaba...
 

DeletedUser

Prea devreme pentru a ne da cu parerile( sa postez si eu acolo) bafta la toate triburile:D eu stau cu prietenii mei noobi si ma bucur ca suntem noobi:)) macar asa nu ne plictisim de joc intotdeauna e ceva de vazut:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus