Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu nu ma refeream la PNC , am vazut ca sunt cativa jucatori de calibru, nu are rost sa nominalizez, cine stie cunoaste :D
eu ma refeream in general la harta L26, multe vedete => multe barbare , nu am spus nimic rau. Uneori vedetele se fac barbare, alteori vedetele obliga pe altii sa se faca barbari, dar nu m-am luat de nimeni, nu trebuie sa sari in sus! Forta PNC :)))
Repet, zona interesanta acolo, o sa fie meciuri 'frumoase' cred. ;)
 

DeletedUser

lasa-ti maruntii sa iti poti plati membrii sa iti stea in trib.

continui? ai 10 bani de la mine, fara numar, ca ii meriti!
Sa iti vezi de pedeapsa ta si sa nu mai spamezi, ca ma plictisesti. Nu am trib, nu joc pe L 26, mi-am exprimat doar o parere, nu te mai baga in seama! Te rog nu mai vorbi pe langa subiect, ca nu castigi nimic daca esti 'member' in loc de 'junior member'. Noapte buna, cand te trezesti maine mai da un semn, ca azi esti obosit si dai din gura degeaba! :eek: Somn usor.

On topic: nu mai e nimic de zis, s-au zis toate :)
 

DeletedUser29717

Tribul care va domina lumea 26 :
Numele tribului: TRAIAN SI BOC :)
Prescurtare: PDL :)

Sa traiti bine pe 27 !
 

DeletedUser

Scitii unii din cei mai slabi jucatori ce i-am cunoscut...am intalnit din ei si pe 25...ca au facut ceva pe lumea 3...numa un om fara minte si fara viata ar sta la 13000 de sate pe joc sa dea atacuri sa se apere si altele.Asta e punctul meu de vedere rog sa nu sariti pe mine cu gura :) .Dar la inceput de joc e greu pentru scitii foarte greu in late game e altceva

Ia sa va explice mosu ce fel de jucator e grayback: sta langa tine in trib aliat, se pregateste bine de tot (cu armata - isi face fulluri, nobili - trenulet) iar noaptea iese din trib, isi face trib propriu si, bazandu-se ca tu dormi si nu esti pregatit (fiind aliati), te ataca si te innobileaza. Dupa ce ii spui parerea ta despre el, el se jura ca nu e asa, si pretinde ca ii pare rau ca nu iti poate schimba parerea.
Cam asta e genul de mare jucator pe care il reprezinta grayback, un amarat de tradator avid de puncte si sate.
 

DeletedUser

Ce dragut din partea lui. Stii vorba aia: in dragoste si in triburile, orice e permis.
 

DeletedUser39099

Cel mai bun trib de pe .ro a fost, este si va fi Rvansa deoarece eu, The Great Valjan, l-am intemeiat ceea ce consider magnific si totodata mi se pare mult...
 

DeletedUser39475

Atunci baga-ti un lemn in gura si mesteca la el pana se fac aschii. Du-te si lasa-ne ca ai un abilitate extraordinara de a ma enerva.
 

DeletedUser39099

Eu ii enervez pe toti tocmai datorita faptului ca nimeni nu reuseste sa ma invinga deoarece sunt cel mai priceput! Dar tie de ce nu iti place de mine? De ce nu tii cu cel mai bun?!?!?!
 

DeletedUser4920

Lasati-l ma in pace ca l-am facut la speed fara cp pe el si pe rvansa lui , deh :)
 

DeletedUser

Ia sa va explice mosu ce fel de jucator e grayback: sta langa tine in trib aliat, se pregateste bine de tot (cu armata - isi face fulluri, nobili - trenulet) iar noaptea iese din trib, isi face trib propriu si, bazandu-se ca tu dormi si nu esti pregatit (fiind aliati), te ataca si te innobileaza. Dupa ce ii spui parerea ta despre el, el se jura ca nu e asa, si pretinde ca ii pare rau ca nu iti poate schimba parerea.
Cam asta e genul de mare jucator pe care il reprezinta grayback, un amarat de tradator avid de puncte si sate.

Inca am timp sa revin pe 25 :) dar nu are rost,prea slabi jucatorii de langa mine .Plus ca pot ataca cand vreau eu ,nu stiu daca e interzis . Oricine ar fi vazut ca ai sat de 6 k cu ferma la 25 te-ar fi atacat :p . Schimba-ti nick-ul , Gromka imi sugereaza un nume de porc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus