Statistici razboi GTC-A,=GTC= VS. Mast3r,Master,SPELL,~NG~A.

DeletedUser

Cristi noi am blocat granita acolo unde eream deficitari, lasa ca nici ai tai nu au venit cu propuneri de atacuri/sprijin la comun.Noi am fost corecti fata de voi si nu am tradat pe cand alti din gtc negociau de zori cu armada.ati vrut sa "inchideti lumea" si ati creeat un alt razboi care probabil va dura luni bune pana sa se mai intample ceva notabil, daca cu adevarat vroiati sa faceti ceva continuati munca pe care cu toti am depus'o impotriva celor din armada pe care ereati asa croiti pe ei :).Ai facut o fuziune ca sa ao 2 persoane pe 50 de conturi.

te rog eu mult nu o lua pe urmele fantomei ca te molipsesti de la el. nu-mi spune mie ca nu am venit cu propuneri cand eu personal am vrut de doua ori sa organizam, cand am dat in K53 vreo 7000 de atacuri numai GTC si v-am cerut ajutor macar cu fakeuri cati au trimis ? A trimis Velni si inca doi oameni, restu nimic. Cand am zis ca daca doar GTC poate strange atata atac hai sa dam impreuna pe o singura tinta cu granita comuna m-ati luat ca tre sa faceti presiune in nord ca tre sa-i tineti sub atacuri ca nu va puteti sincroniza .. te rog, nu aburi si tu acuma. Sprijin la fel, ti-am cerut tie odata sprijin pentru un cont mic, m-ai luat ca nu aveti ca sa va zic cate sate ca in ce timp ca alte deastea. Cine ti l-a sprijinit pe Adistr3 cand l-ai dus la tine ? Eu si inca doi de la noi so please nu mai abera. Da razboiul asta va dura mult mult mult, destul de mult, insa nu-mi arunca mie in carca faptul ca voi "superiorii" asa tratati problema. Voi superiorii aia care recrutati in granitele deficitare desi aveai granita cat china in nord ati reusit acolo pentru ca noi tineam cealalta granita pe loc. Si pana la urma ce era deficitar in K46 ? gogut pe care l-am scos de acolo ? Adistr3 care pierdea sate ? ce era deficitar de a trebui sa va racolati voi numai conturi si conturi si conturi acolo in loc sa va promovati propii jucatori care puteau innobila acolo in zona ? Deficitar pe naiba, ti-am repetat de zeci de ori sa nu faci aceasi greseala ca si Armada cu DEF, nu recruta doar ca sa te aflii in treaba ... si totusi ai trecut peste refuzul meu de a lua 2-3 conturi, dupa care ai trecut peste decizia de a ceda acele sate care le-ati promis ca le cedati.

Stim cosmine ca sunt multe conturi, la fel e si la voi. Conturi mari care joaca fara CP, conturi in sitter cu zecile de zile, nimic nou. Nu-mi mai repeta ca avem 2 oameni pe 50 de conturi... azi sunt 50, maine 40 peste un an vor fi 5-6 ... daca oamenii aia fac fata bravo lor, e de admirat. Vom ajunge si la punctul in care vom fi omul si contul indiferent de cat se chinuie TT sa nu ne ajute. Pana atunci fiti voi "superiorii".
 

DeletedUser5970

O tot arzi de la o vreme cu ironia asta, superiorii, scrie fara ghilimele daca vrei sa scrii corect ;) superiori pentru ca am refuzat Armada cand ne-au propus sa intoarcem armele impotriva =GTC=, superiori pentru ca si noi aveam nemultumirile noastre dar am preferat sa ne pastram demintatea si bunul simt... ti-am mai explicat eu tie treaba asta dar e greu sa o intelegi
 

DeletedUser

Fantomo da eu am intors armele impotriva voastra ? Cred ca e fix invers so shut the **** up. V-am dat variante peste variante in care se puteau rezolva o tona de probleme dar voi nu vreti asta, vroi doreati instabilitate, sa fiti voi jmecherii de pe harta. Well guess what ... am gasit intelegere si in alta parte daca la voi nu se putea. Voi ati refuzat pe dracu ca n-ati avut constanta niciodata, n-ati avut niciodata un scop, un tel, o strategie. V-ati bazat pe recrutari de oameni care aveau o problema cu Armada, ati desfiintat un trib ca DEF, ati rupt triburi ca Divin si Raflo de care v-ati batut joc mintind jucatorii. Asta v-a caracterizat pe voi minunatii superiori si de fiecare data cand v-am zis ca nu e ok v-ati facut ca ploua.
 

DeletedUser5970

Cat de obraznic si de pervers sa fii sa minti lumea cu televizorul in halul asta ? :eek:
 

DeletedUser

cu ce mint domne daca nu e cu suparare ? Divin ... ia uita-te la profil, doi membrii din conducere in Master, numa patriotu o mai ramas acolo ca-i place lui divinu... Raflo la fel majoritatea membrilor Raflo mutati in Master sub amenintari ca vor disparea si alte dealea ... DEF, aici e frumos, toti au cate o varianta despre ce s-a intamplat cu ei si nimeni nu stie in realitate ce s-a intamplat insa un cont minunat care a avut un rol esential in atacarea DEF-ului de Armada acu sta bine frumos in Master asa ca nu e greu de dedus ce s-a intamplat defapt ... da e bine daca doar eu mint, sunt pervers ce mai ...
 

Deleted User - 213220

Pe cine am fortat sa vina in master?ai uitat ca tu ziceai sa ii desfintam , ca la ce mai tinem divin si raflo?se pare ca iti aduci aminte numai ce vrei tu cristi.Te legi de faptu ca am tot recrutat in master dar voi cum ati facut?cat ai sustinut'o pe doareutoteu si alti din noa ?exemple iti gasesc si eu destule dar numai au nici un rost acum.:)
 

DeletedUser

Inca odata dati dovada de faptul ca voi traiti in trecut ... trecutul indepartat. ce treaba are NOA cu toate astea ? ce erai cu mine in familie cand tu te bateai cu doareutoteu ? vezi ca fata asta inca are in arhiva toate discutiile inca de acuzi 3 ani (nebuna), am avut ocazia sa le citesc, sunt mirifice ... ti-am recrutat eu fara acordul vostru in granita comuna ? si raflo si divin trebuiau trecuti la dusmani de multa vreme, cred ca inca putem gasi niste mesaje printre care si faimoasele mesaje de la fantoma ca daca nu vin in Master vor disparea ca voi controlati **** cate conturi si o sa-i eliminati si alte deastea. Nenea ... ai un dusman, da-i in cap cu mii de atacuri si da-l afara de pe harta, nu o lua pe ocolite cu tertipuri de doi lei. Eu nu am o problema cu faptul ca DEF s-a desfiinat ci cum s-a desfiintat, treaba aia a fost low de tot.
 

DeletedUser5970

Cata caterinca ai in tine, mai ca te vor crede cei care nu stiu episoadele pe l4 dar cei care joaca pe l4 vor stii ca faci doar un joc al cuvintelor si al intamplarilor care sa te scoata curat ca lacrima, penibil... asuma-ti faptele si o sa fii respectat.

doareutoteu... interesanta arhiva avem si noi, o poza "sexy"... doua :D
 

DeletedUser

da, cu atât ai rămas, cu o poză sexi :D

aa și cu vreo câte conturi ținute cu parola sau în sitter?

măcar nu vă mai dați cinstiți când nu sunteți deloc...

Și ca să nu uit, voi ăștia care vă dați mari jucători, da de fapt sunteți înnobilatori interni de profesie, eu am ținut granița cu Armada 3 ani, pe când voi aveați încă trupe mixte

așa că mai ușor cu jignirile, că-s degeaba..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stiti bancul ala cu elefantul in desert cand se c***?

E cam acelasi lucru si cu topicul asta....a venit blonda....faceti loc!


Iar pentru gal...ai uitat de unde ai plecacat? Erai ajutor de conducator in a 2 academie a tribului Mason....parca asa era nu?(Respect pentru jubei.....persoana cu cap la vremea aia)

Tribul mare: Masson
Prima academie: HAR
A 2-a academie: gTc...

Toata lumea "batrana" de pe L4 stie ca gTc a supt masonii pana ia exterminant, si dinafara si din interior....unu nu a mai ramas...v-au protejat...iar voi i-ati injunghiat.

Asa ati facut si acum 2 ani...erati in mijloc si nu aveati unde sa va dezvoltati...erati cum se zice in centrul rah******...dar noi v-am garantat ca puteti sta linistiti in partea asta, ceea ce v-a dat o sansa sa va canalizati spre S-V la inceput.

Asa ca, galule...salutari de la alt nivel...pomana s-a terminat.

Si nu uita: ciocu mic si joc de glezne tu...ca fara cei doi salahori: jeani si basti...erati zero, si tu si tribul tau.
 
Ultima editare de un moderator:

r3b3l4you

member
Scor reacție
0
cgal a spus:
eu am declarat din prima zi ce vreau sa obtin, se stie

ai declarat din prima zi (dupa ce ai convenit cu inamicii in detrimentul familiei din care faceai parte) ca vrei sa inchizi lumea. asta inseamna tradare!
 

DeletedUser

Stiti bancul ala cu elefantul in desert cand se c***?

E cam acelasi lucru si cu topicul asta....a venit blonda....faceti loc!


Iar pentru gal...ai uitat de unde ai plecacat? Erai ajutor de conducator in a 2 academie a tribului Mason....parca asa era nu?(Respect pentru jubei.....persoana cu cap la vremea aia)

Tribul mare: Masson
Prima academie: HAR
A 2-a academie: gTc...

Toata lumea "batrana" de pe L4 stie ca gTc a supt masonii pana ia exterminant, si dinafara si din interior....unu nu a mai ramas...v-au protejat...iar voi i-ati injunghiat.

Asa ati facut si acum 2 ani...erati in mijloc si nu aveati unde sa va dezvoltati...erati cum se zice in centrul rah******...dar noi v-am garantat ca puteti sta linistiti in partea asta, ceea ce v-a dat o sansa sa va canalizati spre S-V la inceput.

Asa ca, galule...salutari de la alt nivel...pomana s-a terminat.

Si nu uita: ciocu mic si joc de glezne tu...ca fara cei doi salahori: jeani si basti...erati zero, si tu si tribul tau.


atitudine tipica de admin frustrat :)). Mosule eu joc cu GTC inca de pe L2 si L3, unde e tribul pe care l-ai condus tu ? (R: nu mai exista, absorbit de Master). Toata lumea cu cap de pe L4 stie ca nu i-am inghitit pe Mason si ca multa vreme am dorit razboi cu ei fiindca Spaiker si compania vroiau sa impuna diverse chestii, toata lumea stie ca nu i-am sustinut si nu i-am promovat asa ca nu e nimic nou. Tu mi-ai garantat mie ceva ? Tu care pierdeai sate cu tribul in toata granita de nord, tu cu cuculet care da cont de conducere la dusmani ? Daca aveai ****e atunci declarai razboi da n-ai avut atunci si n-ai nici acuma. In capul tau toti suntem academie ca doar tu esti maretul admin care stie sa fenteze multicontu. Frustrat de locul 2, stai linistit ca mai ai doar juma de miliard de recuperat tu si multiconturile tale.

ai declarat din prima zi (dupa ce ai convenit cu inamicii in detrimentul familiei din care faceai parte) ca vrei sa inchizi lumea. asta inseamna tradare!

Fals, am convenit cu inamicii dupa ce "familia" a refuzat. asta se numeste reorientare.
 

DeletedUser

Si nu uita: ciocu mic si joc de glezne tu...ca fara cei doi salahori: jeani si basti...erati zero, si tu si tribul tau.

uite unde era salahoru masterului :D

fix aici :))

ești cam frustrat nenea xeni, mai ia un sat, două cu multiconturile tale și poate-ți trece :)
 

DeletedUser5970

Și ca să nu uit, voi ăștia care vă dați mari jucători, da de fapt sunteți înnobilatori interni de profesie, eu am ținut granița cu Armada 3 ani, pe când voi aveați încă trupe mixte

Tind sa cred deja ca si pe extern va tineti pe "sitter", acelasi tip de a se exprima, tu cu cgal ati facut iar noi ne incaltam invers :D si cine se da jucator mare in fraza ta ? cat de penibil :D blondo!

Zau de stiu bancul cu elefantul, baga xeni
 

DeletedUser

am răspuns colegului care nu mai putea să rabde cât de prost joc eu :)

ați vrea voi să jucați la fel de prost ca mine, nu?

penibil cred că ești tu și alții ca tine :)
 

Deleted User - 213220

Nu vrea nimeni pe cineva ca tine, esti un cancer pt jocu asta.
 

DeletedUser5970

da, tu semeni putin cu messi, cum el ia la misto fotbalul, asa iei si tu la misto triburile... asta e discriminare... esti prea valoroasa pt noi :rolleyes:
Spre binele tau, incearca sa nu mai deschizi gura... stii tu, inlaturi orice dubiu (e un sfat)
 

DeletedUser

Buna la toata lumea!
Sincer nu voiam sa mai intru pe forumul extern , insa cineva mi-a soptit ca sunt discutii foarte elevate la aceasta postare, printre care un anume xenimus (cica ar fi in plus admin si pe alta/e lume/i!) ar fi gresit sa-mi puna nick-ul corect, si in loc de "g" ar fi pus "b"-deci iesind "basti" in loc de "gasti"-acum nu stiu daca e vorba de basti comuniste, sau de "bâsti de aici"-un fel de jargon de balta! Intrebarea mea ar fi daca d-l xenimus a vrut cumva sa faca caterinca de mine sau doar asa a incercat? Daca e prima varianta, pai atunci hai sa facem caterinca unul de altul, sa vedem care e mai spiritual si care face parte din grupul de oamenii de rand . Ar fi bine totusi ca d-l xenimus sa nu mai ma faca sa intru pe acest forum si sa va scutesc de pierderea timpului citindu-mi postarile pe care de obicei le lungesc.


Totusi hai sa fac sa fie mai distractiv si mai constructiv acest forum , abordandu-va cu tema: decat pe aceasta lume sa fie atata zanzanie hai s-o punem de un pariu in care cei care vor pierde vor plati masa la castigatori.
Cum se va desfasura pariul: fiecare trib isi va alege o tinta ( va trebui sa fie un SINGUR jucator) de la tribul advers si sa spunem ca in perioda 1-15 octombrie se vor trimite cat mai multe atacuri . La ora 12 ziua din 15 octombrie se va face printscreem la numarul total de atacuri de la ambele tinte si tinta care va avea cele mai multe atacuri pe ea va decide ca tribul din care face parte a pierdut pariul (adica tribul castigator a fost cel care a trimis cele mai multe atacuri).
In ce consta pariul: se vor strange in numar egal cate 10 (numarul e variabil) jucatori de la fiecare trib si vor merge la un restaurant unde pierzatorii vor plati masa (fiecare jucator sa spunem va da o suma modica de ex. 100 RON).
Sunt sigur ca vor fi multi carcotasi, printre care si xenimus care vezi doamne ii e frica sa nu si-o incaseze de la nu stiu ce alt jucator! Dar totusi suntem oameni civilizati si nu cred ca e cazul sa avem astfel de traieri puerile. au sa mai fie si pareri ca GTC-ul are cu nu stiu cate sate mai multe, dar vin acum cu contraargumentatia ca Masterul mereu spune ca are f multi jucatori activi (noi din contra am spus-o mereu ca exista f multe conturi moarte!). Atunci sa vedem cine e mai salahor si va baga mai multe atacuri.

Sa nu uit-e fff important-nici un atac nu va trebui sa fie fake-pe 15 octombrie se va lua in considerare nr de atacuri , dar validare va fi pe 25 octombrie cand de principiu vor trece toate atacurile, iar daca cineva vine si arata ca au fost si fake-uri , pariul se castiga automat de catre tribul care nu a dat NICIUN fake. Intalnirea se va tine dupa data de 25 octombrie presupun ca in Bucuresti.

Mai vreau sa se stie ca aceasta idee mi-a venit corespondand cu MIR, jucator care este atacat masiv de tribul GTC(probabil nu spun un secret!-prietenii stiu de ce!)-deci o parte din drepturile de autor i se cuvin si lui. sa nu uit-ii urez lui MIR insanatosire grabnica si sper sa fie si el prezent dupa 25 octombrie la intalnire.
 
Sus