Razboi -T.Y- vs T-J

  • Autor subiect DeletedUser22863
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40251

shootere, prezinta'te frumos
numele tau de scena care este?
de discreto-enigmatico-anonimi am podetu' plin, mi'e sa nu cada dreaq pe mine'ntr'o zi sa ma lipeasca de podisca
deci, cum te striga diriginta/? ;)
,,curaj, nu muscam, insa tinem sa cunoastem identitatea celor care exprima pareri pertinente, au ba..

sunt shotter . iti e de ajuns cred .
 

DeletedUser

shotter.blond shotter
daca ne zice mai multe trebuie sa ne inobileze apoi
 

DeletedUser40251

nu stiu care dintre noi 2 e mai blond
si tijestii au scriitori care nu au spus ce useri au pe joc la fel poate avea si ty-ul sau die ;) mama omida stie mai bine
 

DeletedUser

mda...nu sti prea multe
scoate bre buletinul si da cu subsemnatul aici sa stie lumea de cine sa se fereasca
 

DeletedUser40251

ha ? stiu destul de multe . planuri de viitor , ganduri ... fapte ... ehe . vezi ce ziceam de mama omida ? sa-i traiasca globu' ala al ei ca tare bun mai e ;)
n-am buletin , n-au vrut sa-mi faca :( cica sa mai cresc intai , pana atunci ma au parintii trecut pe pasaport

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (3 members and 3 guests)
shotter, d3d331, ineLe

uite alt anonim ( no offence ) . e permis sa-l imiti pe 007 ca tot l-ai citat
peseu : uite ca se ne cunoastem mai bine o sa incep si eu sa joc pe lumea 19 :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

as zice ca globu'ti e procurat direct de pe ziar nostalgic(ceva informatia),de prin cine stie ce obor... dar nu asta e de rau, ci ca e crapat, si da gherle :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22863

Nu e intentia mea sa fac pe anonimul ..
Am numele asta la cont ca e facut mai de mult timp, cand foloseam numele asta si pe joc ...
Pe joc sunt Hell-gamer :)
 

DeletedUser

iui
esti simpatic pana la top movies :p
..lipsesc shrek, si star wars sixtology, si esti vis :D
...parerea mia, no offense
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22863

Fiecare are dreptul la o parere, nu? :d
Star wars chiar aveam de gand sa vad seria zilele astea :) Recunosc, urat din partea mea ca nu am vazut-o inca..
unledyyj.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am convingerea ca nu esti fan bergman...dar armageddon??! :D
ori ai facut pasiuni ascunse pt liv? :p
...ca nu degeaba e prezent si lordu' :)

iti zice je, e maritata, step away
 

DeletedUser22863

Recunosc ca nu sunt familiar cu bergman :)
Cat despre liv :eek: una dintre cele mai frumoase femei :))
 

DeletedUser

bergman, ingmar bergman, parintele filmului suedez...in opinia mea, evident
si da, liv e mega frumusete
sa mutam sandramaua, ca ne taxeaza mariuta ca spamam :p
 

DeletedUser

Sa ma lasati cu scuzele voastre, mare razboi aveti voi cu S~E!!! Si noi am avut destule razboaie concomitente si n-am mai jelit. Ca sa-l citez pe d3d331, voi ati ales asa, ati crezut ca sunteti prea buni pentru secolul asta. Ne-ati subestimat si acum ai vrea sa-mi cer scuze pentru ca va luam sate mai usor decat luam de la Titani? Tin sa-ti reamintesc efemeract draga, ca noi nu rupem aliantele asa ca nu putem sa dormim noaptea de frustrare ca nu ne vede lumea ce buni suntem!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa ma lasati cu scuzele voastre, mare razboi aveti voi cu S~E!!! Si noi am avut destule razboaie concomitente si n-am mai jelit. Ca sa-l citez pe d3d331, voi ati ales asa, ati crezut ca sunteti prea buni pentru secolul asta. Ne-ati subestimat si acum ai vrea sa-mi cer scuze pentru ca va luam sate mai usor decat luam de la Titani? Tin sa-ti reamintesc efemeract draga, ca noi nu rupem aliantele asa ca nu putem sa dormim noaptea de frustrare ca nu ne vede lumea ce buni suntem!

NU e vorba ca-s buni sau nu sunt buni,e vorba ca e o granita in plus,aparare,atac se duc si acolo dar si in voi,deci parerea mea artemis sa faci liniste,cand mai aveti o granita cat de mica atunci sa zici ca mare razboi avem noi...
Voi ati ales asta nu noi,daca alegeam noi erati in razboi cu noi demult..
 

DeletedUser

ai dreptate partial, dar omiti un lucru, in structura unui trib iti trebuiesc si ceva diplomati pentru a-ti face obiectivul mai usor de atins... deci se pare ca din acest punct de vedere nu este relevanta scuza ta.:rolleyes:
 

DeletedUser

Am dreptate 100% nu partial:)
eu,noi nu ne scuzam,doar va raspundem ca e altceva cand ai 2 granita si altceva cand ai o singura granita:)
tu luci cat am fost sitter la un coleg te-am mancat in zona Die,TY:)
 

DeletedUser31998

Voi ati ales asta nu noi,daca alegeam noi erati in razboi cu noi demult..

Serios? Si cine va impidicat sa "alegeti"? Destinul implacabil? Predeterminarea ancestrala? Ne place sa aruncam cu vorbe in vant post factum cand nu suntem in stare sa vedem situatia de facto. Voi erati prea preocupati sa va luptati cu altii pentru care recruteaza mai mult din Titani pentru a mai avea timp de altele.

Am dreptate 100% nu partial:)

Serios? In epoca moderna omul pune la indoiala pana si divinitatea si tu ai dreptate 100%? Zambesc, hai sa revenim cu picioarele pe pamant te rog. Totusi nu esti nici Dumnezeu si nici vreo zeitate pura ca sa iti arogi asemenea afirmatii categorice si total deplasate. Sau sa ne recunoastem deja invinsi caci in TY salasluieste Dreptatea Absoluta? Minunat...

eu,noi nu ne scuzam,doar va raspundem ca e altceva cand ai 2 granita si altceva cand ai o singura granita:)

"doua granite" parca suna mai limba romana decat "2 granita"... dar nu asta e semnificativ pentru tema noastra. a spus cineva ca nu aveti doua granite? evidenta nu a fost negata si nici nu va fi.

Si ajungem si la punctul culminant al relatiei noastre speciale:

ai mancat stricat:)))?

O asemenea argumentatie subtila si plina de elemente logice nu mi-a fost inca dat sa citesc. Ma simt norocos ca am onoarea (sau o fi oroarea?... conteaza mai putin... pentru unii) sa avem asemenea partener de dialog elevat si civilizat?
Efemeract care acum o luna ne facea "bolnavi sihic" caci "pshic" este totusi un termen oarecum dubios... ce naiba de grup de litere mai e si ala "ps", nu e bine, trebuie mutilata limba putin buna cum putem sau nu putem fiecare... vine apoi la noi ca sa facem armistitiu si cica "suntem prieteni"... Daca si in viata reala celor pe care ii jignesti in toate felurile le spui dupa doua saptamani ca iti sunt prieteni atunci este extrem de frumos pentru noi ca avem onoarea (oroarea?!) sa iti citim fantasmagoriile pseudologice pe aici.

Have fun :)
Mai e mult pana departe
(care e cam tautologie, dar nu conteaza, nu observa nimeni :p)

Parte 1:
Triburi: T-J, Delir
Parte 2:
Triburi: -T.Y-, YAKUZA

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 238
Tabăra 2: 17
Diferență: 221
 

DeletedUser

Am gresit,da-mi in cap
Imi place de tine,deacuma scriu gresit,corecteaza-ma :)

Fe;licitari inca un pic si ramanem fara sate

"impidicat" impiedicat,happy? nici tu nu esti mai breaz ca mine.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus