Razboi -T.Y- vs T-J

  • Autor subiect DeletedUser22863
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31998

mda... se pare ca trebuie sa explic, altfel e tare greu de priceput... nu ma luam de greseala ta de ortografie, ci de greselile tale de logica... care E mai multe si E mai sus...

have fun.
we are.
 

DeletedUser22863

Te lupti cu morile de vant vali .... Nici nu are rost sa-ti bati capul....
 

DeletedUser

"doua granite" parca suna mai limba romana decat "2 granita"
ce sa inteleg de aici?
ca tu imi zici mie ca avem noi 2 granite sau ce?:)

Nu-ti bate capul ca o sa te doare tinere
 

DeletedUser

te rog sa lasi chinezu'n pace. mare burta ce'a facut de la ras. el stie de ce rade :)
 

DeletedUser31998

zau de nu ma intreb de 5 minute ce vrei sa spui aici si nu reusesc sa inteleg :(

Daca ai stat 5 minute ca sa nu intelegi un sfert dintr-o propozitie ma intreb cat ai stat ca sa intelegi (sau nu) restul mesajului. Daca citezi 4 cuvinte dintr-o propozitie cred si eu ca nu intelegi, dar e frumos sa dam citate pe sferturi de propozitii, poate poate ideea iese cum incercam noi sa iasa. La fel cum imediat dupa acea propozitie scriam ca TOCMAI acel lucru este putin important si ideea mesajului meu era cu totul alta, insa probabil, dupa cum spui tu, era foarte greu de inteles.

Data viitoare o sa incerc sa fiu mai inteligibil, sa priceapa si poporul ce scriu pe aici. Mea culpa. Poate daca incep sa ma tavalesc si eu as fi mai trendy.

asa pateam si eu cand eram noob=))))))
Emy, exista o diferenta foarte mare intre noob si newbie, tu te refereai la al doilea si l-ai scris pe primul. Dar nici asta nu conteaza prea mult, caci noobismul este nevindecabil.

Începător (Newby): Un nou jucător promiţător, dornic să înveţe, receptiv. Este de preferat compania lui unuia ştiutor dar neascultător.

Începător etern (NooB): Un jucător care nu arată nimic. Nou sau vechi, acesta este mereu contra, nu poate fi educat, nu face decât să încurce lumea, i se explică mereu fără nici un rezultat. Părăseşte tribul, satele, jocul sau , mai rău, continuă în delăsare şi inactivitate. De evitat !
http://help.triburile.ro/wiki/Dicţionar_Triburile
uite si un link util, ma gandeam totusi ca dupa ce joci de ani buni nu te numesti singur noob, dar... soarta... :)

Have fun si la cat mai multe tavaleli. :)
 

DeletedUser

** cu tine, este liderul tribului cu care te bati. ai putea sa'i arat mai mult respect
 

DeletedUser

Am dreptate 100% nu partial:)
eu,noi nu ne scuzam,doar va raspundem ca e altceva cand ai 2 granita si altceva cand ai o singura granita:)
tu luci cat am fost sitter la un coleg te-am mancat in zona Die,TY:)


ai dreptate... m-ai prins intr-o perioada mai putin potrivita, fiind foarte ocupat in RL si mi-ai luat 4 sate pe care le luasem tot de la voi, sti sa joci si se pare ca ai foarte mult timp la dispozitie, dar ne vom mai intalni noi :) mi-am dat seama ca nu-i madox pe cont, oricum ce-i al tau, e al tau.... si nu m-ai mancat singur, au mai fost cativa care te-au ajutat, iar eu nu ma fixasem inca bine pe zona respectiva, iar ca o completare.... cred ca ti-ai dat seama ca ma pregatisem pentru altcineva :D (cred ca sti despre cine este vorba) si nu am vrut sa-mi stric fulurile si nobilii din zona pentru 4 sate.
 

DeletedUser

chiar am avut cuvinte de lauda la adresa celui care a jucat pe contul lui madox si iti multumesc ca am aflat despre cine era vorba :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22479

Emy..mai uitate odata si vei observa ca Te iubesc... este liderul T-J..Tribul cu care te bati (dusmani)....
 

DeletedUser40122

asta cu cine mai vorbeste:))))?

eu nu l`am bagat in seama.....

emi tu nici o data nu ai avut respect fata de alt cineva dupa cum opserv eu, si de aceea nu pot sa inteleg cum inca mai faci patrte din t-y si cum de te mai asculta membrii tribului?

dar dupa ultemele stiri se pare ca Ioji1968 sa saturat de tine:)
 

DeletedUser36193

---emy---
numai gura de tine ... tribul tau pierde sate ,puncte si incet ,incet "TOTUL MERGE LA VALE" pt tine . De cand esti pe forum-ul asta tot faci misto ,razi de colegi mei care iti duce tribul la vale ..... deci cum vine asta ??? ma plictisesti rau ba baiete .... nu de alta dar nu ai calitatile unui LIDER .

ce ziki te tine 1vs 1
cine pierde da stergere ....
te tine baiete ....???
Sa nu incepi cu dalea : "ce ? eu sunt nr 1 ,cum sa ma faci ba tu pe mine ,am mai multe sate ca tine .. tu nu vezi ?:)))
deci :DA sau NU ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus