WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai zeule mai trage un pic aer in piept, mai citeste alea 4 randuri si apoi fa o pauza de relaxare sa nu te ia cu lesin de la efortul depus. eventual consulta si niste tratate si cand esti sigur ca ai identificat eroarea gramaticala din acel mesaj vino sa ne dezvalui descoperirea.

sau mai bine doar te relaxezi pt ca se pare ca sportul asta este prea brutal pt tine :D
 

DeletedUser14300

lasa ca pe contul asta (H@k uk) a fost un bun "prieten " din magic..daca nu ma insel..doar de asta a mai fost banat acum un an..poate ai acum tot cu aceasta ocazie si-a luat ban definitiv, ca si prietenul sau ALIAT
dar poate ma insel..ar fi mai bine


"prietenul" ala bun din MAGIC tocmai acum si-a luat ban definitiv. Il cheama, asa cum stii si tu bine, alexxionutz. A fost si atunci banat o perioada scurta dar a fost debanat dupa ce a tipat pavone ca nu sunt dovezi suficiente. Eh, de data asta au fost si 25 mil de puncte la liber pe harta:D:D:D
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58
Tabăra 2: 49
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 600,949
Tabăra 2: 497,972
Diferență: 102,977

chart
 

DeletedUser14300

:)))))) parca vorbeai de gramatica cu pavone ...:) ..(ce iau sate de la kastravere) ...esti varzaaaaa ,...:D:D:D scuze ...jignesc varza :))):eek:


psssst ...app .....zile la baieti sa nu mai stearga posturile in care esti vedeta :))))..:eek::eek:

zi-le tu baietilor sa nu imi mai sterga postarile...mai bine sa le sterg a pe ale tale pana nu stalcesti de tot limba romana!
 

DeletedUser

zi-le tu baietilor sa nu imi mai sterga postarile...mai bine sa le sterg a pe ale tale pana nu stalcesti de tot limba romana!

(zi-le tu baietilor sa nu imi mai sterga postarile...mai bine sa le sterg a pe ale tale pana nu stalcesti de tot limba romana!)

vorbeai.... de stalcit....si eu care ma gandeam ....
ne intrecem in dobitocii !:D:D:D:D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 362
Tabăra 2: 2,149
Diferență: 1,787

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 80
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,838,672
Tabăra 2: 24,161,664
Diferență: 20,322,992

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 711,888
Tabăra 2: 819,532
Diferență: 107,644

chart
 

DeletedUser12398

"prietenul" ala bun din MAGIC tocmai acum si-a luat ban definitiv. Il cheama, asa cum stii si tu bine, alexxionutz. A fost si atunci banat o perioada scurta dar a fost debanat dupa ce a tipat pavone ca nu sunt dovezi suficiente. Eh, de data asta au fost si 25 mil de puncte la liber pe harta:D:D:D

esti ****
dute si ai grija de viata ta decat sa te intereseze ce am patit eu.....si unde am lasat eu contul....te-ai intrebat *** poate inca mai sunt intre voi???? si stiu tot ce se intampla chiar daca abia acum am revenit pe joc????
pana acum...........hai pa ca deja ** numai prosti si nu are rost sa te bag in seama

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

wooow...ce se mai aprind unii...devin chiar incoerenti cand ii atingi unde doare:D:D:D rani mari si adanci ti-a mai facut jocul asta...stai departe de sare:D:D:D
 

DeletedUser

pfff..lume noua
nu numai pe rugayah intereseaza unde ti-ai lasat contul, alexxionutz
daca nu ai o explicatie foarte plauzibila pentru ceea ce s-a intamplat, esti cea mai mare dezamagice intalnita pe acs joc..si nu doar pentru mine :(
 

DeletedUser

dar se pare ca tu castigi detasat :D

CONTINUARE :

Olteneeee

ia d'aici :DDD

mda... unde nu se poate n-ai ca sa ceri.

...la tine este.... viteza de scris sau ai tastatura mai dificila
..oltene lasanee cu gramatica ,....fusei sau fusesi ,...dar cine fura :D:D:))))))))) mai invata pronuntia :DD


la ce scrii tu mai jos

azahtoth
Senior Member

ma vad nevoit sa repet:

Quote:
Text original azahtoth Vezi discuţiile

se pare ca tu castigi detasat

baga mare viteazule, sa nu cumva sa te ajunga altii. fii campionul nostru

incerci sa ma cobori la nivelul tau :D,.... si acolo vei castiga !:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai zeule mai trage un pic aer in piept, mai citeste alea 4 randuri si apoi fa o pauza de relaxare sa nu te ia cu lesin de la efortul depus. eventual consulta si niste tratate si cand esti sigur ca ai identificat eroarea gramaticala din acel mesaj vino sa ne dezvalui descoperirea.

sau mai bine doar te relaxezi pt ca se pare ca sportul asta este prea brutal pt tine :D

poate mai gasesti si cate o virgula :eek::eek: ....cel ce critica pe altii !....fusesi atent !:eek::eek:
 

DeletedUser

Ce ai mai cu oltenii ? :-w

probabil ca i-a tras-o unu' rau de tot si de atunci incearca sa-i puna pe toti la zid :D
faptul ca nu reuseste e o alta poveste. si asta nu face decat sa-l macine :)

in fine, la 43 de ani esti deja o cauza pierduta...

PS: si ca sa-mi arati cat esti tu de viteaz imi dai doar 1 atac? asta ca sa nu mai zic ca peste 2-3 zile o sa fugi iar cu coada intre picioare in magic. viteazule :D
 

DeletedUser

probabil ca i-a tras-o unu' rau de tot si de atunci incearca sa-i puna pe toti la zid :D
faptul ca nu reuseste e o alta poveste. si asta nu face decat sa-l macine :)

in fine, la 43 de ani esti deja o cauza pierduta...

PS: si ca sa-mi arati cat esti tu de viteaz imi dai doar 1 atac? asta ca sa nu mai zic ca peste 2-3 zile o sa fugi iar cu coada intre picioare in magic. viteazule :D

atacul este,... sa il vezi !daca poti intelege :D:D ,dar nu cred ca te-ai prins :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: MAGIC

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 360
Tabăra 2: 316
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,853,337
Tabăra 2: 3,189,365
Diferență: 663,972

chart


ca slab :|
 

DeletedUser

Ai cautat mult o statistica pozitiva :)
Uite 1 mai relevanta si de actualitate.



Parte 1:
Triburi: MAGIC
Parte 2:
Triburi: WANTED

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,072
Tabăra 2: 291
Diferență: 1,781

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 146
Tabăra 2: 46
Diferență: 100

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,396,782
Tabăra 2: 3,008,161
Diferență: 20,388,621

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,471,117
Tabăra 2: 494,370
Diferență: 976,747

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus