Discutii libere

DeletedUser

'neata!
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
 

DeletedUser20577

discuti deschise :) cat o sa tina si asta deschis,sunt foarte curios si am sa imi spun parerea de forumul asta pana se inchide si asta
parerea mea k forumul lumi 6 ii de 2 lei,tot ce este important din punct de vedere k player se inchide automat de domnisoara moderatoare
nu stiu ce vrea si ce asteapta craioveanca si cine a puso k moderatoare a forumului de pe L6 ,cand nu lasa nimic ''aprins'' k pana la urma ii doar un joc sau interesant pt jucatori
mai asteapta meseje frumoase pe privat :),trebuie sa fie orb,prost,sau ''singuratic'' in pat si disperat dupa pupaza k sa ii scrie,sau mai sunt genul de persoane cu pupa in partea din dos k sa castige ceva
Stie cineva la cine sa ma adresez sa sa schimbam moderatorum forumului lumi 6 k deja pe mine ma dezgusta sa mai intru aici ????
 

DeletedUser31445

Avem un nou concurs, va asteptam!

eu zic ca acest concurs a expirat demult.

am intrat pe acest forum pentru a se face ceva in privintza talerilor,plictiseala bantuie pe acolo si asta nu da bine lumii 6,nu inteleg ce rau facem daca se discuta acolo si a trebuit inchisa acea tema...la bataie nu ne luam..doar discutam si asa nu e prea populat acest forum...sincer daca nu se discuta tema asta nici nu ma logam aici...
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu trebuia să deschideți o temă ca să cereți ieftinirea talerilor, de aceea a fost închisă, în rest nu vă oprește nimeni să discutați ce vreți :)
 

DeletedUser20577

si aunci stam k fraieri pana se gandeste cineva k sa ieftineasca si pe lumea asta taleri
unde sau ce trebuie facut k sa ii scada o data ??
 

DeletedUser31445

Nu trebuia să deschideți o temă ca să cereți ieftinirea talerilor, de aceea a fost închisă, în rest nu vă oprește nimeni să discutați ce vreți :)

altceva nu ma intereseaza,vreau doar sa nu mai fie asa mare plictiseala acolo....si cred ca asta ar rezolva cat de cat una din problemele lumii 6:)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Așa cum s-a scris și în topicul închis, adresați-vă sistemului intern de suport
 

DeletedUser20577

Vechi #2 Ieri, 17:52:39
Fiecare lume are specificul ei, dar:
Quote:
Pentru a modifica costul talerilor pe un server vechi va trebui sa se indeplineasca anumite conditii si anume:

1. vechimea serverului
2. numarul de utilizatori ramasi activi (aproximativ 3000 utilizatori)
3. lumea obligatoriu sa fie inchisa la inscriere (minim 2 luni de la inchidere)
4. sondaj de opinie - atentie! votul trebuie sa fie individual in functie de dorinta si nu in functie de manipulare prin circulare si mesaje cu "apasa da ca asa e mai bine"[/B]

Asta ai spus k ii necesar ,corect ?
1. lumea ii din 2007 sau 2008 decand este si lumea 5,acolo sunt ieftiniti demult,aici nu
2.numarul de utilizatori activi 896,pana la 3000 o sa treaca inca 1000 de ani,numai daca nu ne punem si tot facem la conturi pana ajungem la 3000 [pe urma avem probleme k ii muticonturi] k sa indeplineasc si conditia asta
3.lumea sa fie inchisa nu isi are rostul,oricum merge mai incet decat celelalte lumi asa k nu o vad sa fie chiar asa obligatoriu aici
4.sondajul de opinie,nu apare nicaieri k sa poata sa se voteze,normal k fiecare sa nu fie impus de cineva la vot
Multi nu mai intra aici din cauza k Olteanca ,desteapta rau inchide tot ce ii interesant
 
Ultima editare de un moderator:
Sus