Razboi -T.Y- vs T-J

  • Autor subiect DeletedUser22863
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36193

Parte 1:
Triburi: -T.Y-, YAKUZA
Parte 2:
Triburi: T-J, Delir

Timeframe: Ultimele 3 luni



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 284
Tabăra 2: 1,909
Diferență: 1,625

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,857,924
Tabăra 2: 19,112,912
Diferență: 16,254,988

chart



_______________________________
Trofee zilnice obţinute
17x Agresorul zilei
Ai învins în 11.10.2011, ca agresor, cel mai mare număr de trupe de pe lumea aceasta (698.742 de trupe)!
 

DeletedUser

emy partea proasta e ca tj nu a vrut sa ma ajute... si am apelat pe la toti... pe unde cunosteam... ty cateva 10-15-20 de sate... si foarte mult din se... nu mai am chiar atatea pagini cu rapoarte dar iti mai pot arata cu inca trimit se la mn o multime de sate sprijin....

si mai sunt jucatori si de la tine de au ceva sprijin la mn :))
 

DeletedUser

luci , zambesc n-a fost conducator in ty

am avut tot timpul impresia ca este unul dintre conducatori, am gresit :) oricum... pierdere mare pentru TY, sunt fair-play si recunosc, cand te bati cu astfel de jucatori jocul asta are sens.
 

DeletedUser22479

Ti s-a parut ca am ras acum ???
Eu nu mi-am amintit cand am ras de tine,am ras cand am citit deci shhhh:p
 

DeletedUser31998

ar trebui sa mergem la mormant sa ii punem cate o floare!:)))

Daca asa iti tratezi tu proprii colegi de trib, ce asteptari sa mai avem oare noi ca adversari sa fim respectati?
Acum vreo 10 postari tocmai pe acest forum Luci (ca adversar) il lauda pe Zambesc. pentru ca este unul dintre putinii jucatori foarte buni de aici iar tu (conducatorul lui de trib) iti bati joc de el. Frumos exemplu de lider!

maddox123 în data de 18.10. la ora 22:07
stimati colegi.
incepand din acest moment, se vor face modificari in structura tribului.
astefl: cei ce aveti conturi la care stiti parolele, sunteti rugati sa alegi una dintre cele 2 variante:
1 - ii dati lui efemeract numele contului si parola pentru a pune pe cineva pe cont
2 - cautati voi personal pe cineva, pe oricare alta lume, si ii dati contul si parola.
din cauza inactivitatii, din cauza nepasarii, din cauza nesimtirii de care dau dovada unii, cateva persoane au dat stergere de cont.

aveti maxim 48 de ore sa-l instiintati pe efemeract cu privire la conturi, dar si pe mine personal, cu privire la PNA-urile pe care le aveti.
Cu asemenea circulare intrati in istoria Triburilor. Iti numesti colegii nesimtiti si ca si cum asta nu ar fi suficient, "nesimtitii" aia trebuie sa ii mai si dea parola maretului conducator. De povestit nepotilor. :)

Succes pe viitor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te iubesc,nu bag in seama asemenea afirmatii,stiu ce-i poate capul lui efe(daca are cap:))
multumesc luci,dar nu ma consider bun,joc cum stiu si eu:p
 

DeletedUser

au venit astia cu recensamantul=))

nu taticule,dar are o bunaciune de sora
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus