Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser14300

pavone a spus:
nu-l lua wanted...fara suparare lavanda :)))
atat lavanda cat si kastravete au atacuri pe ei de la noi, pe sprijin pot conta doar pe ei pt ca wanted-ul nu-i mai ajuta avand nevoie ei insisi de trupe, asa ca aliat nu ar fi luat niciun jucator care sa-i strice statistica.

si se stie ca aliat, ca si rainn, se sprijina doar pe el insusi, ceilalti sunt carne de tun.
aliat ar fi fuzionat cu lod insa atat timp cat lod nu pierdea sate la noi. cum au inceput sa piarda sate, cum au fost parasiti de aliat.

acum cateva luni cand luati sate de la rainn erai de o cu totul alta parere...dadeai disperata rapoartele in trib si te plangeai unde sunt trupele lui sprijin...si ca tu cand i-ai cerut te-a refuzat:D:D:D asa ca recunoaste, rainn nu juca doar pt el...ceea ce de fapt te deranjeaza, e ca nu juca pt tine:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acum cateva luni cand luati sate de la rainn erai de o cu totul alta parere...dadeai disperata rapoartele in trib si te plangeai unde sunt trupele lui sprijin...si ca tu cand i-ai cerut te-a refuzat:D:D:D asa ca recunoaste, rainn nu juca doar pt el...ceea ce de fapt te deranjeaza, e ca nu juca pt tine:D:D:D

Mai rugzilo...pe harta nu tea mai vazut nici naiba de 1 an de zile...aici nu te`ai plictisit sa comentezi
 

DeletedUser14300

ce-i bai "muc cel mare"...ti s-a facut dor de mine pe harta?
si daca nu ma vezi tu, inseamna ca nu sunt???...poate nu te uiti unde trebuie, sau poate sunt undercover:D:D:D

si ca sa fiu ontopic...
pavone a spus:
@marius

mi-ai adus aminte de o vorba de-a lui setz, pe care mi-a zis-o cand eram in unique si m-a suparat rau la vremea respectiva...atat de rau incat am rupt fuziunea dupa nici o luna.
el dadea la innobilat inactivii si jucatorii slabi si eu faceam spume ca-mi rade "copilasii"...iar el mi-a zis "irina, legea junglei, rezista cel puternic"

dupa ceva timp, am ajuns la vorba lui.

asa ca, o sa vezi curand o "ploaie" de innobilari....inclusiv de pe granita.
daca in restul tribului mai tolerez inactivii, pe granita nu-i accept. mai ales ca sunt si eu pe granita si nu am nevoie de pietre de moara.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

adysk4you a spus:
mesaj pt david,cool, florin petria daca vreti sa ma scoateti de la blocaj expeditor faceti un bine daca nu va rog sa nu indrazniti sa ma contactati. va multumesc

mai contacteaza tu scoala si pun pariu ca or sa te deblocheze...:D

pavone astăzi la ora 01:04
nu vreau sa ajung sa fac iar politie in ceea ce priveste satele de barbari ale lui alexxionutz.
asadar, va reamintesc:
- nu se rezerva de pe cont de sitter in beneficiul propriu
- nu se rezerva mai mult de 15 sate pentru 5 zile, cu o singura reinnoire a rezervarii si nu pana la pastele cailor

daca iar ma frecati la cap cu scandaluri pe sate, va sterg toate rezervarile.
si mai tineti cont si de aia mai mici care vor si ei sa creasca, mai bine i-ati ajuta cu curatari.
ganditi-va ca multi sunt inactivi pentru ca nu mai au loc care rezerva tot ce se iveste.

iar cei de pe granita sa vada de satele rosii si sa mai lase innobilarile din marea albastra.

irina

saracul rainn...de asta e el asa slabut ca nu mai avea loc mare:confused::confused::confused:...tii la silueta lui si de asta nu-l lasai sa ia sate de la aikon???...:confused:

ps: ai grija...ala, iti cam tradeaza lipsurile:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

forum1.jpg



eee...uite o intrebare la care nici macar eu nu am raspunsul:D:D:D dar sa vedem ce zic cei din magic:D

cokee a spus:
Danger96 a spus:
Ce inseamna asta?
Ce ruga mega mosu?
Adika?

.................................

Imperius Legolas a spus:
salut tuturor... neavand nicio legatura cu parerile de rau fata de danger... la ce se refera Ruga si Mega=)) !? ca sa pot vota si eu nu de alta.... poate am eu unele lipsuri dar chiar nu stiu la ce se refera:| rog pe cineva sa ma lumineze:))
Danniell a spus:
Se crede ca pe acest cont ar fi una din cele 2:) Dar sondajul e deschis mai mult la caterinca, cred:))
apiaregina a spus:
pai pot fi toti 3...si dau parola de la unul la alta...:)) eu votez toti 3
Imperius Legolas a spus:
stiam ca "se cauta identitatea" lui danger dar chiar nu ma gandeam la rugayah si celalalt player...
Danniell a spus:
apiaregina a spus:
pai pot fi toti 3...si dau parola de la unul la alta...:)) eu votez toti 3

Parola, doar stii, nu se da:))) Asa ca...e unu dintre ei. E chiar Mosu si avand in vedere ca a zis ca pe 10 decembrie face 15 ani, eu cred totusi ca este Mos Nicolae;)
ce ma bucur sa vad ca va bantuim pana si buna dispozitie:D:D:D de nimic nu sunteti capabili fara sa nu va raportati la noi:cool:
ca sa nu mai zic de faptul c-am ajuns la fel de faimoase ca mosu', de ne-ati pus pe picior de egalitate cu el:D:D:D
toate ca toate...doar sa nu ne asteptati in ajunul craciunului cu cadouri:cool:
 

DeletedUser9618

Era sa zic o prostie..... Ma lamureste si pe mine cineva cine e Mosu???? :)
In afara de mosu Nicolae.... ala sigur are mai mult de 15 ani.. daca e sa intrebam Biserica Ortodoxa.:rolleyes:
SI nu vreau sa incep sa cred ca purtati discutii criptate pe forum:D
 

DeletedUser14300

profaMaria a spus:
mai danger, mai..cati ani ai tu?..cu ce te ocupi?..seara nu esti in pat, dimineata nu esti la scoala???
hai ca am tacut destul, dar chiar m-am saturat de tine
mai taci dracu din gura ca ai plictisit pe toata lumea cu comentariile tale
e razboi, lumea e ocupata cu aptceva, nu sa raspunda la prostiile tale
sau poate chiar e un interes ca sa ii tii ocupati pe unii, sa le distragi atentia de la lucruri mai importante
poate odata se lamureste si irina ca nu folosesti la nimic in acest trib..cred ca odata cineva trebuie sa iti spuna
vrei conturi mari?..munceste, tata..ca toti am muncit pentru conturile pe care le avem..stam de ani de zile pe aici, si tu vrei sa vii la totul de-a gata..te inseli
asa ca eu te sfatuiesc sa pleci, sa dai stergere de cont, sau sa iesi din trib si oricine, chiar si wanted, sa iti cucereasca satele
cred ca toti s-au saturat de tine, dar le e jena sa iti spuna

iei cam in serios treaba asta cu razboiul...si esti cam stresat pt cineva care nu da doi bani pe sate! te-ai molipsit cumva de la pavone?

Danger96 a spus:
Cum spui tu.
Eu nu comentez sa spun ceva si iar sa comentati:(.
Va las si aveti grija:D
Lost Angell a spus:
mai glumim si noi... si ia zi Danger cum te numesti??? Remus / Daniela sau Lidia???? sa stim si noi...

ai grija sa nu fie buhuhu...

Danger96 a spus:
Si nu ca ii tin de vorba dar nu poti sa faci munca fara putin ras sau distractie in fiecare zi:D
Nu trebuie numai munca munca.
Si acesta pana la urma e un jok nu e realitate sau alceva.
TRebuie sa se si rada umpik in fiecare zi ca face bine la sanatate:D

da tu unde te crezi?...pe vrun joc cumva?...nu vezi ca baietii isi traiesc aici viata cu cea mai mare intensitate...cum iti permiti sa iei in ras cariera de lider a lui pavone!?


Styrix a spus:
sa stii ca drumul spre usa este pavat cu bune intentii!!

danger daca o dam in diverse, o sa ajungem la concluzia ca esti departe de trib, si colectivul nu vrea mascarici :) stii?
Danger96 a spus:
Faceti ce vreti voi:D
Eu acum am treaba ptr a putea sa ma misc de pe acest continent:D
DAr trebuie multa munca:D
Si incerc sa *** cat se poate de repede.
Lost Angell a spus:
Daniela = Rugzy
Lidia = Megzy

am intrebat si eu asa... ca fapt divers :) sa vedem daca reactioneaza vreuna :))
Styrix a spus:
Lost Angell a spus:
Daniela = Rugzy
Lidia = Megzy

am intrebat si eu asa... ca fapt divers :) sa vedem daca reactioneaza vreuna :))

reactioneaza dar doar pe forumurile externe :)), pentru ca noi, NU AVEM SPIONI! , ati inteles DA?, doamnelor!! :p

nu stiam ca asa se numesc cele 2 doamne care se dezbraca repede de caracter :) ptr un lucru atat mic .
e bine de stiut :)!

chiar n-am vrut sa te dezamagesc... de asta am intrat azi pe forum! nu as fi vrut sa port vina deceptiilor tale in viata virtuala...macar aici sa te bucuri de succes ca ti s-au implinit prezicerile!

pavone a spus:
Styrix a spus:
Lost Angell a spus:
Daniela = Rugzy
Lidia = Megzy

am intrebat si eu asa... ca fapt divers :) sa vedem daca reactioneaza vreuna :))

reactioneaza dar doar pe forumurile externe :)), pentru ca noi, NU AVEM SPIONI! , ati inteles DA?, doamnelor!! :p

nu stiam ca asa se numesc cele 2 doamne care se dezbraca repede de caracter :) ptr un lucru atat mic .
e bine de stiut :)!

rugayah se dezbraca f repede si de haine, nu numai de caracter :))) intreaba-i pe baietii din 3sla sau pe aliat, ei s-au "bucurat" de priveliste :))))
oi fi eu maritata cu un musulman, dar chiar sa ajung sa fac baie in mare cu hainele pe mine...

cokee a spus:
doamne ajuta, in plus in favoarea ei atunci, era tot la negativ pana acuma xD
micutit a spus:
da sa nu fim acuzati de misogism.acum este pe plus :)))
cokee a spus:
daca ea doreste si e bine dispusa, de ce sa fie baietii vinovatii, de la mine are + daca face asa ceva:p
pavone a spus:
cokee a spus:
daca ea doreste si e bine dispusa, de ce sa fie baietii vinovatii, de la mine are + daca face asa ceva:p

baga-i 100 lei la sutien cum i-a bagat aliat si poate se dezbraca si pt tine :)))

am fost mai buna la dansul la bara decat colegul tau din sla:D lui i-a bagat aliat in chiloti doar 50 de lei:D:D:D
sa inteleg ca l-ai luat pe zmeurik in trib si l-ai facut conducator sa te pui bine pe langa iubita lui, sa te mediteze ca sa ma bati la dansul la bara? sa castigi mai bine ca mine:D:D:D


Danniell a spus:
Face ceva fara bani??
pavone a spus:
Danniell a spus:
Face ceva fara bani??

era sa zic eu ce face fara bani insa sunt si minori care vad forumul asta :)))
Danniell a spus:
Nu vreau sa stiu la ce te referi:)) Eu sunt un biet pensionar si oricum, bani nu am si probabil ce ii trebuie ei imi trebuie si mie:)))))))
pavone a spus:
ei i-ar trebui un barbat acasa, poate ca n-ar mai fi asa frustrata si poate ca nu s-ar mai dezbraca pt o gasca intrega de baieti in fata ficei sale....tot asta iti trebuie si tie? :))))

eeee, uite o replica care ma face sa cred ca incerci sa imi patezi imaginea doar ca sa ti-o speli pe a ta...
ei bine nu tine, pt ca nu eu ma apropii vertiginos de 40, n-am casa, n-am masa, si cer despagubiri materiale fostului pt serviciile prestat! si in nici un caz nu m-a dat barbatul afara din casa ca-mi scartaie o rotitza:D
dar daca te-ai uita in oglinda pun pariu ca ai sti de cine e vorba aici:D:D:D

p.s. si cat ti-a dat in final numai sa scape de tine??? 15 mii de euro?
 

DeletedUser9618

Acum.. parerea mea... toti cei care comenteaza aici au fost de fata la situatia "incriminata" sau au auzit si ei de la unul sau altul:confused:
Sincer, mie nu mi se par amuzante
SI ca sa nu fiu acuzata ca iau partea cuiva... nu mie se par amuzante INDIFERENT cine le-a postat :(
 

DeletedUser14300

Danniell a spus:
Un barbat acasa, fereasca Domnu', desi...poate sotiei i-ar conveni:)))
Danger96 a spus:
Natz natz:)))
CE face femeia aia:"))))
DAr pe deoparte daca are ce arata e bine,daca nu sa stea la locul ei:D

cu pavone drept regizor...ma ingrozesc si eu de ce-s capabila:D:D:D
ca maino o sa spuna ca mi-am dat copii cu crema de ghete sa-mi mint barbatul ca-s ai lui:D:D:D


cokee a spus:
Danger96 a spus:
Natz natz:)))
CE face femeia aia:"))))
DAr pe deoparte daca are ce arata e bine,daca nu sa stea la locul ei:D

femeia aia poate esti chiar tu!!! natz natz sau doamna megazilla:)))
Danger96 a spus:
:))=)))
HA ha
VEzi ca nu am chef de glm de ale tale.
Eu sunt baiat nu fata.
Poate esti tu:D

eu zic mai bine sa va cautati de oua...care are mai multe e mai barbat:D:D:D

cokee a spus:
si imi dai like ca pe facebuci???
Danger96 a spus:
robo32000 a spus:
Danger a spus:
fa-ti un ma de lemn ,invata sa vorbesti cu semenii tai ca nu suntem la ciobanie
cokee a spus:
scrie la aliat ca vinzi contul, in oferta
Danger96 a spus:
:))) haha ha
Nu vand contul:D
Asa ca :p
cokee a spus:
hai spune colegilor cine esti:p
primesti un cont mare:))
Sweet Revenge a spus:
ba danger tata... vezi ce zice profamaria, ca bine zice ceea ce zice :)
pe scurt, imi iau inima in dinti sa iti spun ... ma dispera fiecare comentariu pe care il faci, nu de alta, dar fiecare comentariu e in plus. Mergi la scoala daca esti copil, daca esti aliat, magara sau alt specimen ... da-ti doua palme si stergere cont.
e doar un sfat, sper sa nu te aprinzi ca apa sa te sting nu am.
Danger96 a spus:
Cine sa fiu?
Un copil:D
Danger96 a spus:
Oke,De acum nu mai spun nik.
Doar daca e nevoie.
Mult norok tuturor.
Danniell a spus:
Danger96 a spus:
Oke,De acum nu mai spun nik.
Doar daca e nevoie.
Mult norok tuturor.

Aceleasi cuvinte le-ai spus de multe ori. Macar acum tine-te de promisiune si stai o saptamana fara sa postezi aici decat daca ai nevoie de sprijin(ceea ce am inteles ca nu e cazul) sai daca pui un raport cu sat cucerit.
In rest, nu mai comenta fiecare postare. Esti stresant iar unii dintre noi suntem nascuti mai devreme si nu mai suportam asa usor comentariile tale.
 

DeletedUser38312

In sfarsit gandeste si lumea din Magic cu privire la Danger96!!!!
Acuma 2 luni de zile cand v-am zis ca e un ***** imediat dupa ce l-ati invitat in magic mai bine zis cand profamaria l-o invitat..ati zis ca va ajuta..va ajuta sa va stergeti la...cu prostiile lui.
Pe acel cont nu e niciuna din perosanle enumerate e un amarat de copil care nare treaba cu jocurile si pe care mai intra cu parola nustiu ce personalitati ca sa se dea in spectacol...
Solutia pe care v-o sugerez si pe care o aplicato multa lume in varf cu mine e blocatil la mesaje si lasati-l sa vorbeasca singur ca un...:D:D

Hai Wantedu cu inboilarea lui..sau cine so saturat de el..:D:D:D:D:D

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@rugayah..nu, nu sunt deloc stresat cu razboiul..doar ca m-am saturat ca oricand vad ceva nou scris pe forum, vad ca e danger sau il legatura cu danger..asa ca mi-am exprimat si eu parerea ca nu are ce cauta in trib si pe lumea 5
cred ca esti tu cea stresata sa cauti tot ce se discuta la noi pe forum
..
..da, miheu, eu l-am invitat si imi pare rau..
nu am facut-o ca ne-ar ajuta in razboiul cu wanted, el nu are nicio treaba cu razboiul :))
am facut-o pt ca m-a rugat, si cedez cam repede rugamintilor unui copilas nevinovat..nu m-am gandit niciodata ca e totusi prea copilas pt o lume avansata..aici am uitat sa fim educatori pt cei mici, am uitat ca toti am fost nestiutori la un moment dat
..
chiar as da o prima celui din wanted care il scoate de pe harta..poate s-ar gandi copilul sa plece si de pe lumea 5 :))
 

DeletedUser14300

@rugayah..nu, nu sunt deloc stresat cu razboiul..doar ca m-am saturat ca oricand vad ceva nou scris pe forum, vad ca e danger sau il legatura cu danger..asa ca mi-am exprimat si eu parerea ca nu are ce cauta in trib si pe lumea 5
cred ca esti tu cea stresata sa cauti tot ce se discuta la noi pe forum


cum spuneam si mai devreme...nu e un stres ci o placere sa vad ca inca va invartiti in jurul meu si mai ales al lui megara care a disparut de luni bune atat de pe joc cat i de pe forumul extern... se pare ca din cosmarurile voastre nu va disparea la fel de usor:D:D:D



geldar a spus:
nici macar cei din zona [coord]557|672[/coord] nu il ataca pe RUGAYAH?


geldar a spus:
Stiu ca lumea e ocupata cu WANTED, dar poate mai sunt unii care n-au dat drumul la toate satele de atac....

Daca nu au ce face cu ele pot sa dea si ei niste atacuri pe [coord]568|665[/coord]?

Daca o face cineva va rog sa ma anuntati...
Mersi..

uite unul care a invatzat sa posteze pe forum inainte sa invete sa atace:D:D:D ca sa nu mai zic ..cu ce ataca:D:D:D
daca ma rogi frumos demolez eu zidul ..ca topoarele tale sigur nu o va face:D:D:D indiferent cat de multe trimiti:p



pavone a spus:
roxanici1979 si setzel sunt in zona, vorbeste cu ei
geldar a spus:
am trimis mesaje la toata zona...
si nimic....
pavone a spus:
ok, voi vorbi eu
geldar a spus:
eu am dat toate satele mele de atac pe el...
vor ajunge candva...
geldar a spus:
macar niste fake-uri pe zona in cauza....
robo32000 a spus:
lasa ca trimit eu


s-a gasit in sfarsit un zmeu:D:D:D tineti-l bine de sfoara pana nu-l ia vantul;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu am vrut sa *** nici un rau dar daca voi asa credeti,
Si miheu tu nu mai vorbi si nu ma mai injura cu pct tale.
CA eu nu te-am injurat.
CA si tu ai aceeasi varsta ca mine cu un an mai mare.
Mai bine taci si joaka,
Si pentru restu voi sunteti prea obsedati de acest jok,nu e real jukati de distractie ati devenit obsedati.

Si tu prea multe crezi miheu despre mine si nu sti nik.
Eu sunt un copil care daca am 1 an de cand jok acest joculet.
pe lumea 5 cam asa am tot un an,si nu jok asa mult obsedat ca si tine poate eu incercam cand eram in magik sa va mai distrez dar asta e.
Si doamna maria scuze daca te-am fakut nefericita,eu nu am vrut sa te *** sa te simti rau.
Si iti multumesc ptr ocazia oferita atunci.
Si chiar daca eu pierd satele si etc eu nu ma supar ptr un jok ma enerv umpik dar asta e.
Imi *** iar si asa pana se inchide de tot:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38312

danger esti un nimeni si un nimic..na-i ce cauta pe aceasta lume..
ai noroc ca ai gasit cativa care sa te blindeze..se stie cine..si acuma te dai mare rotund..
iar la varsta is mai mare ca tine cu mult..ar fi trebuit sa-ti da-i seama..
eu nu-mi mai bat capu cu tine te-am blocat si ma doare in...
 
Sus