Discutii concurs - Ziua Romaniei

DeletedUser

Eu nu mai particip la nici un concurs pe triburi până adminii nu formează un juriu pentru vot.

Mi se pare prostesc să fac o creaţie care poate e cea mai bună şi cea mai muncită şi vine un alt jucător cu o porcărie şi roagă toţi colegii să-l voteze. Eu nu mă duc pe triburi să rog toate triburile aliate să mă voteze. (gen cum a fost la Halloween,nici măcar nu ştiu cine a câştigat,oricum nu mă interesează dar ştiu sigur că au fost mulţi care au făcut o nimica toată..plus că gramatica,ortografia le-au lăsat acasă.


Aşa că..luaţi aminte şi la calitate.. voturile date de vizitatori sunt date aiurea după părerea mea.



Ai dreptate. Tin minte ca tu ai avut una dintre cele mai frumoase creatii. Si s-a vazut ca a fost si muncita. Dar votul merge la creatia care impresioneaza cel mai tare, nu prea se tine seama de munca.
Si pe mine m-a deranjat ca s-a votat la misto, dar asta e... Mai sunt concursuri in fata, nu trebuie sa renunti asa usor cand ai ceva talent... :)
 

DeletedUser

de acord, eu consider ca ar trebui ca votul celor de pe forum sa nu fie decisiv, sa existe un juriu de 5-6-7 oameni a caror decizie sa conteze in proportie de 40-50%
sau alta idee ar fi sa nu se accepte astfel de lucrari.
 

DeletedUser31678

de acord, eu consider ca ar trebui ca votul celor de pe forum sa nu fie decisiv, sa existe un juriu de 5-6-7 oameni a caror decizie sa conteze in proportie de 40-50%
sau alta idee ar fi sa nu se accepte astfel de lucrari.


De acord cu tine . sa fie format un juriu de pe forum .. iar acei oameni sa voteze//
 

pirates406

member
Scor reacție
0
Eu nu mai particip la nici un concurs pe triburi până adminii nu formează un juriu pentru vot.

Mi se pare prostesc să fac o creaţie care poate e cea mai bună şi cea mai muncită şi vine un alt jucător cu o porcărie şi roagă toţi colegii să-l voteze. Eu nu mă duc pe triburi să rog toate triburile aliate să mă voteze. (gen cum a fost la Halloween,nici măcar nu ştiu cine a câştigat,oricum nu mă interesează dar ştiu sigur că au fost mulţi care au făcut o nimica toată..plus că gramatica,ortografia le-au lăsat acasă.


Aşa că..luaţi aminte şi la calitate.. voturile date de vizitatori sunt date aiurea după părerea mea.

frate, eu te sustin 100%, dar daca ai ajuns la concluzia ca, creatia ta e poate cea mai buna, e grav amice sincer!
asta nu trebuia sa deduci tu, ci restu` lumii... ai pierdut, asta e! mergi inainte!
 

DeletedUser

plecati ma de aici cu prostiile voastre,ce ar fi sa aleaga PDL pe BoC presedinte...ca formeaza ei un juriu...oameni au dreptul la vot....deci shhh
 

DeletedUser

tare

ba ce sa zic,ar trebui o lume noua cu rate mari Nume:lumeaRo33
nu chiar ca pe spid dar ar trebui ** mai mari si mai ieftine trupele,si sa incepem de la 1000 pct si sa avem fieraria 10 ,cazarma 5..... de trupe ,zid 10 cladirea pri 10....:D
 

DeletedUser

@Sisu: oamenii din juriu vor fi impartiali.
@grasu: cred ca ai gresit topicul :)
 

DeletedUser40250

Creatia trebuie sa fie originala

PS:Nu cautam pe youtube/google creatii.


ceva de genu =))
 

DeletedUser

scuzati-mi neseriozitatea=))

eu am inteles asa:
om impartial = om neintreg la minte/neintreg la corp adik pe jumatate sau ceva de genul=))
:D
oricum nu mai conteaza vad ca toti luati in serios jocul asta nu-i de glumit cu voi:confused:

nu mai vedeti sensul distractiei intr-un joc
cautati doar putere frate
:(

foarte interesant Crazyyesco
:)
cam obscen dar merge;)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai usor cu posturile consecutive.
ce vina am eu ca nu cunosti sensul cuvantului? Plus ca acum e vorba de concurs, nu de joc. Sunt primul cand e vorba de o gluma dar in cazul asta am facut o propunere serioasa iar gluma ta a fost de prost-gust, parerea mea.
 

DeletedUser

ce gluma frate?

si ce sens al cuvantului impartial cunosti ma

o sa-ti recomand exact ca lui GUSTAVIS sa mai faci niste "search-uri" in DEX:D

impartial= pe jumatate facut/realizat
sau poate tu stii alta definitie:confused:

oricum nu mai conteaza
:rolleyes:
 

DeletedUser

IMPARȚIÁL, -Ă, imparțiali, -e, adj. Capabil să facă o apreciere justă, obiectivă; nepărtinitor, obiectiv, drept. [Pr.: -ți-al] – Din fr. impartial.


cred ca tu crezi ca am spus partial.

PARȚIÁL1, -Ă, parțiali, -e, adj. Care reprezintă numai o parte dintr-un tot; care se efectuează numai în parte, care nu cuprinde sau nu acoperă întregul sau totalitatea. [Pr.: -ți-al] – Din fr. partiel, lat. partialis.

ma uimeste faptul ca inca nu ai inteles.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus