Noua lume clasica 'SPAM' - Februarie

  • Autor subiect DeletedUser35491
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23722

dscf7057g.jpg


Pentru cafea :D (creatie personala)

uff....ma faci sa ma inrosesc!:eek:

si te-ai si transformat! acum trebuie sa am grija ce zic...:D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cu siguranta :D

Nu stiam ce se intampla cu mine in ultima vreme, de ce sunt atat de magulit, uite ca a venit si raspunsul. Off...ce m-as fi facut fara tine domnisoara...
 

DeletedUser

haa?? te-ai albastrit????
Bravo tati, felicitari! Esti un castig real pentru TT.. :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
haa?? te-ai albastrit????
Bravo tati, felicitari! Esti un castig real pentru TT.. :)



Saru` mana Robert. :D

Sper sa fiu cu adevarat un castig. Fiind printre spammeri, incercand sa fac slalom printre reguli am invatat sa respect si munca celor care modereaza. Sper sa fiu si eu printre cei apreciati, chiar daca voi mai da cate un galben :D, la fel cum recunosc imi scoteam palaria in fata celor ce-mi aratau minunatul cartonas.

Tu mai joci pe undeva triburi? Sau te-am pierdut de partea grepolisului. :(
 

DeletedUser

joc pe 26.. si pe 27 am inceput ieri si am nimerit langa unu kenjiro' - care daca e ala pe care il banuiesc eu - ala de mi-a dat disband la trib pe 21 si m-a mai si injurat pana l-am blocat, cre' ca o sa am parte de distractie maxima.. :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
:)))) Vorbeste omul care a facut semnatura=))

In ceea ce priveste jucatorul kenjiro...poate ai noroc:), si daca ai norocul, trimite si pentru mine o catapulta, scrie pe ea Little Boy :D, atat pentru L13 cat si pentru 21.


@miss posi.alexandru

Nu ai vrea sa ma pierd, nu-i asa? :(

Ai grija la raspuns ca am inca invitatie in gaura :D
 

DeletedUser23722

ha ha, ditamai moderatoru', ai semnatura cu Hitler =))

domnul cu semnaturile,daca te rog si eu frumos,frumos sa imi faci alta semnatura,imi faci? ;;)


@miss posi.alexandru

Nu ai vrea sa ma pierd, nu-i asa?

Ai grija la raspuns ca am inca invitatie in gaura


oricum,daca vii in gaura,trebuie sa treci pe la verificat intai:D
cat despre pierdut,nu te pierzi,ca te iei dupa mine:p
 

DeletedUser

iti fac bubule, da' sa-mi zici cu ce sa fie.. :)
Te-ai plictisit de flacari? nu mai esti fierbinte? :D
 

DeletedUser23722

flacarile ma urmaresc oricum:D...dar vreau ceva nou :)

hada12375.jpg


asta e imaginea.daca vrei sa ii mai adaugi ceva,esti liber din partea mea! multumesc anticipat...dau o bere:D
 

DeletedUser

bubule, imaginea aia e pe verticala, semnaturile sunt de obicei la orizontala.. :)
Pot sa-ti fac crop pe imaginea aia, o sa-ti apara doar o portiune din ea..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Inca nu mi s-a desemnat o lume pe care sa o moderez, dar iti voi comunica atunci cand se va intampla asta:D.

Iti dau o bere daca intri si tu pe respectiva lume si lucram impreuna la forum:) sa fie cat mai populat.
 

DeletedUser523

Inca nu mi s-a desemnat o lume pe care sa o moderez, dar iti voi comunica atunci cand se va intampla asta:D.

Iti dau o bere daca intri si tu pe respectiva lume si lucram impreuna la forum:) sa fie cat mai populat.

s-a facut:cool:vezi ca beau doar timisoreana ori stejar, in functie de ce am de gand dupa prima bere... :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus