Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33206

Sh-ul desigur va domina cat va juca...oricum, slabe triburi pe lumea asta...si din ce in ce mai rau o sa fie.


mai studiaza un pic istoria triburilor apoi vii sa spui ce triburi sunt pe lumea asta...vorba lui dumieu unele nu au jucat mario
 

DeletedUser

Eu da , sincer am curajul sa spun ca este un trib de viitor cu membrii foarte buni.

Bafta!
 

DeletedUser30856

plangaciosule, il iei co-player sa-ti apere satul?
te rog eu numai plange pe l24...10 circulare in 2 zile, ai dat...cauta si acolo co-player...si invata sa scrii cu bb-codes...

nu mai joc pe 24 de ceva vreme, a ramas co-playerul pe care-l aveam, eu am vrut sa dau delete dupa circulara cu cei care mai vor sa joace sa intre in pici...dar a zis ca joaca, co-playerul si l-am lasat... ti-ai fi dat seama ca nu mai joc dupa mesaje, actiuni pe joc si asa mai departe....


aaa, si semnatura inca o am, pentru ca nu mai gasesc de unde s-o stergText original totoi


mai studiaza un pic istoria triburilor apoi vii sa spui ce triburi sunt pe lumea asta...vorba lui dumieu unele nu au jucat mario:(

cele mai bune triburi din istoria triburilor sunt aici, bine?:rolleyes:
 

DeletedUser

rs4g6.gif




Cred ca Tranc va reusi sa se mentina in topuri .... am cunoscut conducerea si sunt oameni cu capu pe umeri , nu copilasi .... bag mana in foc ca vor rezista minim 6 luni ....
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Eu cred ca Dollar va influenta toti banditii de pe lumea 27 ;),
Infractorii de pe harta isi vor arata coltii si ni se vor alatura :D,
intunericul se va abate asupra voastra muritorilor :)
'cei ce se opun vor fi fi amenintati,sfaramati,si exilati la margine:rolleyes:
 

DeletedUser11867

eu am o intrebare se prabuseste LoD maine cand se da drumul la joc?
eu asa as paria:D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
daca sunt lafel ca celelalte triburi mamut ce au facut mass-recruit,
eu zic ca se destrama singuri inainte sai atace careva :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus