Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

Dar oare cat timp o sa mai fii pe harta?
Vad ca te-au innobilat cei pe care ii catalogai noobi.Rusine, coane Fanica!

mai am si eu probleme,nu???oricare avem probleme personale si in viata reala :)...

asta e,m'au prins pe picior gresit,mergem inainte....prostia a fost ca nu am avut net de vineri dupa'masa si atunci m'au atacat...pe cine am sunat sa intre pe cont nu a facut multe pe cont ca sa pierdut sigur la cate atacuri au fost (nici nu stiu numarul lor) s.a.m.d .....recuperam incet incet :)
 

DeletedUser39708

Nu ,trebuie sa-mi imi dai explicatii , dar vroiam sa vezi ca nu esti cel mai tare dupa triburile si trebuie sa ai si tu respect pentru ceilalti care ii crezi mai slabi decat la tine , pana la urma e doar un joc.
La multi ani si o zi buna!
 

DeletedUser30628

da cand am zis eu ca sunt "cel mai tare de pe triburile" :))))))))))))))))

aline stai cuminte....stii bine ce ii important in jocu asta,colegi activi,zona,timpul depus s.a.m.d.

cand le ai toate astea poti juca lejer ;)
 

DeletedUser

Nu ,trebuie sa-mi imi dai explicatii , dar vroiam sa vezi ca nu esti cel mai tare dupa triburile si trebuie sa ai si tu respect pentru ceilalti care ii crezi mai slabi decat la tine , pana la urma e doar un joc.
La multi ani si o zi buna!



limbu roman,viata`i greu..painea'i scmp... :)
 

DeletedUser39708

da cand am zis eu ca sunt "cel mai tare de pe triburile" :))))))))))))))))

aline stai cuminte....stii bine ce ii important in jocu asta,colegi activi,zona,timpul depus s.a.m.d.

cand le ai toate astea poti juca lejer ;)

Ai spus asta, de multe ori Pitere.
Cei mai importanti in acest joc, sunt doar prietenii .


Rares,
cocalare , ai treaba cu mine?De ce nu iti vezi de treaba ta?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Aline iar te mananca limba. :)

Va rog sa incetati cu spamul, altfel chem ajutoare.



Razboiul este echilibrat, daca mi se permite sa-mi dau cu parerea, cred ca se va incheia prin treceri dintr-o tabara in alta. :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Aline iar te mananca limba. :)

Va rog sa incetati cu spamul, altfel chem ajutoare.



Razboiul este echilibrat, daca mi se permite sa-mi dau cu parerea, cred ca se va incheia prin treceri dintr-o tabara in alta. :)

Haa??? Chemi ajutoare???Pai cine esti matale??? :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

OSP si ME de partea cui sunt? Quit ,SL sau neutri?

Harta s-a impartit in doua : pe-o parte este QUIT+Manuta+Bhz pe cealalta M.E+S.L.+OSP . Partea stanga a hartii este in razboi cu partea dreapta :))
E interesanta treaba...


L.E : ma rog , am scris si de Manuta , chiar daca au fuzionat in QUIT ... asta e
 

DeletedUser40272

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 420
Tabăra 2: 492
Diferență: 72

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,737,003
Tabăra 2: 4,219,059
Diferență: 482,056

chart




v-o da la duda ca lumea astia...:eek:

in schimb observ ca lumea e concentrata pe interne, cresc conturile ca ciupercile dupa ploaie....mai aveti?:D


P.S. pandeve sa imi spui daca e mincinoasa statistica:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 420
Tabăra 2: 492
Diferență: 72

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,737,003
Tabăra 2: 4,219,059
Diferență: 482,056

chart




v-o da la duda ca lumea astia...:eek:

in schimb observ ca lumea e concentrata pe interne, cresc conturile ca ciupercile dupa ploaie....mai aveti?:D


P.S. pandeve sa imi spui daca e mincinoasa statistica:))

eu ma distrez bine :D pana ce nu ajung astia langa mine mai pot face 1-2 scheme :))
 

DeletedUser40272

jocul asta e ca fotbalul, degeaba ai valori daca nu stii ce inseamna echipa, si v-o dau exemplu pe steluta (sa vedeti ce si-o ia peste cocoasa in seara asta) asa si in Quit, cand va intelege noua conducere a Quit-ului ca ei in primul rand trebuie sa dea dovada ca joaca in echipa si pe langa ei sa ii faca si pe altii sa inteleaga asta, atunci le va fi bine...daca nu va fi prea tarziu cand vor intelege, dar ma rog...unii din ei se multumesc ca au prins puterea in mana si pot innobila tot ce e moca, daca doar mocaciuni asteptati, fostul skin va arata ca de la ei nu se iau sate moca...si probabil la ei e liniste si bunastare in trib, restul vine de la sine...nu ramane decat sa-i felicitam pe cei din S.L., chiar dau dovada de maturitate, au plecat cu sansa a 2-a in acest razboi (parerea mea) dar uite ca se poate


Oricum, bafta Quit
 

mamulus

member
Scor reacție
0
se fac golanii si acolo, intamplarea a facut sa ajut pe cineva din cand in cand si sa intru pe cont, sa vezi omor pe interne, da asta e despre lumea virtuala, in alta ordine de idei vreau sa felicit toti stelistii ...ce omor le-am dat:)) va dati seama?..a marcat pana si Costea:))
 

DeletedUser

si v-o dau exemplu pe steluta (sa vedeti ce si-o ia peste cocoasa in seara asta)


eu la asta ma refeream cand spuneam ca nu ai fost inspirat cu exemplul dat:)

Offf cum ai ** tu fara sa cunosti :D:D:D:D
Miauuuuu miauuuuu miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:p:p:p:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus