Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33206

ce naiba mai postezi aiurelile astea aici????

cine e acest pitic numit sir soreen...daca postai vreun interviu cu jucatori gen "sarmale cu ceapa", "fasole cu carnati" erai de-al casei....astia sunt la moda acum....ce sa invatam din acest interviu??
ce-i aia cinste, onoare, sa pierzi frumos si sa iti feliciti adversarul...prea multe tampenii...daca era vorba de tradari, jocuri de culise, triburi mamut sau cu n academii mai era ce mai era dar asa????
 

DeletedUser34078

Pariez pe ~T.H~ si pe colegii mei, normal :D daca nu se plictisesc ;)
 

DeletedUser6077

ontopic: eu va recomand sa urmariti si tribul INFERN . Are personalitate multipla ;)
 

DeletedUser11867

o sa ma uit la reluare :)
am vazut ce fel ati jucat pe l9....
tu pe unde erai prin firebird parca nu?
pai vam tinut in sah pana mam plictisit...acolo am luat teapa ca sa pus botul la mare alianta cu FB si CK...si nam mai facut o o alianta si un pna cu nimeni altcineva ca voi...de aici a fost diferenta...noi am avut onoare altii nu...
 

DeletedUser33206

tu pe unde erai prin firebird parca nu?
pai vam tinut in sah pana mam plictisit...acolo am luat teapa ca sa pus botul la mare alianta cu FB si CK...si nam mai facut o o alianta si un pna cu nimeni altcineva ca voi...de aici a fost diferenta...noi am avut onoare altii nu...


nu..el a fost in atc:)
 

DeletedUser11867

pfff pe cine bag eu inseama...sunt mai noob ca el ca il bag in seama
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Deci...care sunt triburile de viitor pana la urma. Ar putea cineva sa faca o lista? Si eventual sa aduca si cateva comentarii la fiecare. Sa avem material de discutie.
 

DeletedUser11867

BURN - e profetul pe acolo care stie sa faca triburi+alte cateva persoane
TH - e iris32 idem de mai sus
WWizz - cher idem de mai sus

tribul din care fac parte nul trec ca nu-i frumos :p
 

DeletedUser3504

pariez pe burn, sunt gasca care vor inchide lumea 20 cat de curand:D
 

DeletedUser33206

wwizz atat cat vor juca vor fi nr.1 clar..sper sa o faca cat mai mult...nu numai pt ca acolo e cher cher cum spune dumieu ci si claponel, cosovo, signal, juju si multi altii care au facut istorie pe l2

avalon cu aceiasi jucatori ca pe l1
burn

ramane de vazut la ce aliante vor ajunge aceste triburi si cum isi vor imparti harta intre ele pt ca sigur acolo se va ajunge...chiar daca sunt in triburi diferite multi din jucatori se cunosc de f mult timp si se respecta intre ei....sper sa mai reusim sa vedem o diplomatie puternica asa cum a fost avalon cu tld pe l1 si sa demonstreze aceste triburi ca onoarea, respectul, loialitatea atat intre jucatori cat si intre triburi nu au disparut pe .ro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24343

MIR ca pe lumea 7 si Wwizz :) cele mai bune triburi care le-am intalnit.. :) Si Diablo, care joaca doar pe 7.., aici is plagiati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca tribul avalon este chiar cel de pe L1 cu jucatori de acolo vor lasa o impresie frumoasa , daca este la butoane si Sir Sorren unu din cei mai buni conducatori dupa ro :rolleyes:
 

DeletedUser

Asta cu unul din cei mai buni conducatori de pe .ro, mi se pare o inocenta. Cine a avut succes cu un trib acum 2 ani, gen l7,l12,l15, nu inseamnac a va mai avea succes si acum, chiar daca sunt aceeasi jucatori. Nu toti mai au acelasi timp pentru joc, acelasi entuziasm, altfel sunt setarile acum, altfel este strategia, altfel poti afla acum detalii despre vecini, si tot felul de detalii de acest gen.
 

DeletedUser39591

Barfitorilor....tiganilor care ghicesc si spun viitorul si adevarul :D:D (sa nu va jigniti)
Am o intrebare
Puteti vedea dupa semnele de pe mana mea daca familia NN va avea noroc?

---------------
Jurnalul lui Haba:
15:47 - Lumea s-a facut in zombi!
Oamenii care ghicesc s-au adapostit in bunkere si nu-mi raspund

15:52 - Lumea s-a transformat in zombi*
Ghicitorii tot nu raspund...

20:09 - Maaaaaaaaa! ati murit???????

21:03 - Sfarsitul lumii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

Wwizz,un trib bun
magicienii au jucat frumos pe l2 desi de noi,~menthor~ nu au reusit sa treaca
cam acolo a fost inceputul sfarsitului pt ei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus