Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser41217

Am si eu o intrebare: pe lumea clasica am recrutat un jucator, acesta a ajuns la 400 de puncte dar, eu nu am primit cont premium.
De ce?
 

DeletedUser41217

Acum ceva timp, la 500 trebuia sa ajunga, acum nu.

Pentru fiecare jucător nou recrutat, care a ajuns la 400 puncte, primeşti un cont premium pentru 5 zile.

si are: 431 puncte
si eu am premium: pauza
 

DeletedUser

Pentru fiecare jucător nou recrutat, care a ajuns la 500 puncte, primeşti un cont premium pentru 5 zile. Este strict interzis să recrutezi un jucător cu care împarţi legătura de internet.

asa scrie pe l24...wtf?! :))

LE: si pe l27 la fel, la 500 pct...eu cred ca daca nu e un bug mai asteapta sa ajunga la 500 pct :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Se face update, ma uitam la un prieten in cont si nu stiam ce se intampla, aparusera chestii noi pe acolo.:D
 
Ultima editare de un moderator:

mamulus

member
Scor reacție
0
si pentru a deveni din moderator super moderator ce trebuie sa faci? te voteaza participantii de pe forum , adica in functie de aprecierile celor ce tasteaza pe aici sau nu are nici o treaba si e saltat in rang de seful vostru suprem ,pur si simplu?
 

DeletedUser

si pentru a deveni din moderator super moderator ce trebuie sa faci? te voteaza participantii de pe forum , adica in functie de aprecierile celor ce tasteaza pe aici sau nu are nici o treaba si e saltat in rang de seful vostru suprem ,pur si simplu?

E saltat de "tai-pan" (seful suprem). :))
Bineinteles ca avansarea se face pe motive juste. ;)
 

DeletedUser39099

Care a citit "un caine impotriva a trei stele"? :D:D

308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39099

Du-te la biblioteca nationala, si la sectiunea SF-uri cauta cartea : Dinamo in Champions League :)))
 
Sus