Rp vs Burn.

  • Autor subiect DeletedUser37151
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26763

sunteti demni de toata jena toti din burn sunteti la fel nici 1 nu are pic de onoare atata stiti sa aruncati cu noroi cand va rupem??? da cand erati inaintea noastra la statistica nu furam conturi??? si acuma furam??? penibil
 

DeletedUser

sunteti demni de toata jena toti din burn sunteti la fel nici 1 nu are pic de onoare atata stiti sa aruncati cu noroi cand va rupem??? da cand erati inaintea noastra la statistica nu furam conturi??? si acuma furam??? penibil

n-are tot tribul burn treaba cu ce zic eu , eu personal sunt frustrat cand mi se intampla asa ceva.
eu fac aceste acuzatii, nu sunt din conducere sau altceva, nu interpretati gresit.
Asa de dimineata m-am trezit atacat de un jucator de la noi,care ghici..pe cont intrase unul de-a vostru, pe la multi a daramat si altele

nu e prima data, pur si simplu este penibil
Nu zic ca nu atacati de rupeti.. o faceti,dar toata frumusetea atacurilor voastre este umbrita de marsavii si te enervezi cand mai ai si sprijin acolo..

de toata frumusetea, nu fac acuzatii fara sa fiu sigur pe mine.
unii habar nu aveti ca nu se vorbeste ca la chat de ce magarii se fac, dar se fac fiti siguri cei care sunteti siguri ca "RP" ar fi sfinti :)
 

DeletedUser37659

dupa cum ziceam,conturile alea au fost cedate de buna voie. nu a fost nimeni fortat,nu s-a spart niciun cont(in caz ca ma insel,depuneti ticket sa fie pedepsiti infractorii). acu pune-ti si tu o intrebare,acei oameni care se lasa,de ce ne lasa noua conturile si nu voua?
 

DeletedUser6065

jocul asta iti arata caracterul , daca iti lasi nevasta si copii pe mana la oamenii din astia care cica sunt colegi sau preieteni

restu este can can de aia stirile protv sunt cele mai urmarite
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

radule ai uitat cand eram tradati de asa zisi colegi(fost crl)...totul premeditat...erau pregatiti si nobilii pe granita,dar nu cu pdb ci cu noi..deci sa lasam dramatismele si lacrimile astea de le varsati atat...si cu cate conturi din cent s-a plecat...eu cred ca lacrimile astea ale voastre vin din alt motiv...
 

DeletedUser

radule ai uitat cand eram tradati de asa zisi colegi(fost crl)...totul premeditat...erau pregatiti si nobilii pe granita,dar nu cu pdb ci cu noi..deci sa lasam dramatismele si lacrimile astea de le varsati atat...si cu cate conturi din cent s-a plecat...eu cred ca lacrimile astea ale voastre vin din alt motiv...


jumatate din conturile plecate le-ati blocat sau le-ati recuperat .. atunci
Acum se presupune ca voi centarii frustrati , ca nu altcineva, le recuperati si pe celalalte :)
Se stie omule,dar nu vreau sa o spun asa direct!
Cei care au plecat din CRL au pus mai mult suflet decat ati pus voi de cand jucati triburi..
S-a vazut imediat ca au plecat pe buna dreptate dupa reactiile voastre si cum ati promis atunci ca veti juca doar sa va bateti joc de cei plecati si nu veti renunta pana burn nu dispare indiferent cum(sursa skype) eram de fata cand ziceati asta "conducerea CENT "
Sunteti licheni, ciuperci preluati de RP..si le murdariti identitatea :)

Si tot de aia nimeni nu o sa zica "cent a facut furori"..prin magariile voastre,sunteti 0 pe lumea asta si 0 in realitate..
Nici macar n-ai idee de cand se vorbea de fuziune cu fostii crl :)
Nu esti si nu sunteti nici cat degetul cel mic al lui Daluz ca tot vati luat de ea aiurea..de parca alte triburi nu au fuziunat..
 

DeletedUser

:)) trimite-mi adresa sa-ti fac cadou cateva batiste...daca nu da fuguta la un chiosc de ziare si ia-ti niste servetele(sunt ieftine)...nu mai da cu maneca,nu-i frumos:))
 

DeletedUser

baietas...imi pare rau sa-ti spun,dar esti paralel rau cu situatia...mi-e mila de tine;esti de plans nu de ras
mai multe nici nu am de gand sa-ti detaliez...se pare ca nu ai capacitatea sa procesezi informatia,mai ales sa distingi fantezia de realitate,,
da-i fuguta la un "pisiatru" ,sa nu ramai cu sechele..La multi ani!!!
 

DeletedUser6065

ti a s putea da niste mesaje mai haioase si atunci nu stiu daca nu faci ca si colegul tau ma blochezi la mesaje
ca n secunda 2 oricum apare pe conferinta discutia dintre noi 2
nu vreau sa fac asta din repsect pentru uni care au curaj si recunosc ce au facut bvoo lor tot respectul( desi nu sunt adeptul la astfel de gainari , dar macar au recunoscut)

eu stiu ca vreti sa aparati blazonul dar lasatio mai usurel ca de cand mama naibi stiu eu ntai se trimete nobili si apoi sprijinul :) , nu invers
si vezi la colegii tai care nu ia decat moca si ntro zi ia trofeul zilei de la dusmani :)la sate cucerite
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

baietas...imi pare rau sa-ti spun,dar esti paralel rau cu situatia...mi-e mila de tine;esti de plans nu de ras
mai multe nici nu am de gand sa-ti detaliez...se pare ca nu ai capacitatea sa procesezi informatia,mai ales sa distingi fantezia de realitate,,
da-i fuguta la un "pisiatru" ,sa nu ramai cu sechele..La multi ani!!!

Tu incerci sa ma minti cand eu am fost de fata? macar de ai zice.."da am facut prostii si atunci trecem cu vedere, doar e un joc"..dar cand nu ai pic de demnitate in tine , e jalnic.
Ne vedem la bere daca te tine si vedem atunci daca ne mai minti pe fata(atentie nu e amenintare).
Mai ai mult de mancat ca sa ma faci pe mine "baietas".

Macar noi ne mai batem pentru locul 1, tu esti un anonim,marioneta! la fel ca toata conducerea fostului CENT.
iar daca tie mila iti dau eu batiste pentru lacrimile scurse ..ca eu nu plang :)
 

DeletedUser37659

si chiar daca ar fi jucat,presimt ca se ferea sa isi dea numele de pe joc.
 

DeletedUser

oricum,nu inteleg ce vrea sa zica...cred ca e unu din catelusii aia inselati de daluz cu osu de plastic:))
 

DeletedUser20252

Tu incerci sa ma minti cand eu am fost de fata? macar de ai zice.."da am facut prostii si atunci trecem cu vedere, doar e un joc"..dar cand nu ai pic de demnitate in tine , e jalnic.
Ne vedem la bere daca te tine si vedem atunci daca ne mai minti pe fata(atentie nu e amenintare).
Mai ai mult de mancat ca sa ma faci pe mine "baietas".

Macar noi ne mai batem pentru locul 1, tu esti un anonim,marioneta! la fel ca toata conducerea fostului CENT.
iar daca tie mila iti dau eu batiste pentru lacrimile scurse ..ca eu nu plang :)


In primul rand,Daluz nu merita mentionata nici ca jucator si nici ca si conducator.Am jucat contra ei si nu a demonstrat nimic si am vazut-o cum conduce si tot nu a demonstrat nimic.Din moment ce nu esti in stare sa faci un atac organizat,nu meriti sa te numesti conducator de triburi.In al doilea rand,un om care joaca la doua capete este un om fara caracter.

Conducerea CENT indiferent cum a fost macar a spus lucrurilor pe fata si nu a jucat la doua echipe asa cum au facut cei din CRL.Trebuia sa ii radem de pe harta atunci cand am avut ocazia,insa eu am fost cel care a gresit pentru ca am crezut ca merita sa joace alaturi de noi si sa formam impreuna o echipa.Asta a fost CEA MAI MARE GRESEALA A MEA DE PE LUMEA 21 si imi cer scuze conducerii CENT ca am insistat pentru aducerea lor in CENT.


CENT nu a fost o dezamagire(asa cum zice vrmx-pacat ca ai parerea asta,am fost alaturi de RP si la bine si la rau si nu am tradat niciodata) si nu a fost nici un trib slab.Atat timp cat au jucat la turatie maxima jucatorii ce au fondat tribul asta si l-au ajutat sa se ridice a fost un trib capabil si foarte bun,care a reusit saa tina piept unor adversari mult mai mari ca si punctaj si numar de sate.

Nimeni nu are nici un drept sa vorbeasca de urat CENT-ul,mai ales aliatii dar si jucatorii ce au fost in acel trib,fiecare a fost ajutat in limita posibilitatilor si nu au fost facute diferente intre jucatori.

Ideea de baza este ca,satele jucatorilor actuali BURN se intorc acolo unde trebuia sa fie din prima data,la CENT,mai nou RP dupa trecerea CENT-ului in RP.
 

DeletedUser

luciane,dezamagirea mea este ca multi ati plecat:)
imediat dupa povestea CENT,cand am facut fuziune cu voi ne-am trezit cu multe conturi relativ inactive,care daca erau active nu ajungeau niciodata burn sa ne ia peste 2000 de sate.de asta am ramas dezamagit de cent:),in rest tot respectul pentru ce a fost si ce este cent.

referitor la BURN....hai sa luam povestea de la inceput,sa vedem ce greseli s-au facut si cum s-a ajuns aici.
fuziune cu crl,totul verde si frumos.s-au luat peste 3000 de sate cred de la inactivi,barbarii facuti de inactivi,conturile super atacate fara proprietar in general,felicitari voua.v-am simtit si eu puterea atacurilor cand am fost 10-20 minute sitter pe sebi90 la prima "mansa" de atacuri pe el.am ramas placut impresionat de ce a fost acolo,felicitari voua.dar dupa asta s-au intamplat 2 lucruri,unul care era normal si altul pentru care ati avut ghinion.1.ati ajuns sa inobilati mai tot ce era inactiv si ati dat peste cei activi si 2,pdb-ul nu statea atat de bine in tot acest timp,nsc dadea stergere la randu-i, alma pierdea sate,lucrurile nu mai mergeau atat de bine pe acolo.chestia asta impreuna cu venirea jucatorilor din sud la granita de vest a adus multe ferme de aparare din scurt si din marea albastra pe front.asta s-a vazut incet incet si in statistici.in tot acest timp pdb-ul statea tot mai prost, dar in loc sa ramana uniti,un gru****t mic s-a hotarat sa dezerteze,au format blackul...asta a fost una din cele mai proaste mutari.asta si faptul ca mai apoi si black si burn a inceput sa recruteze din pdb,fara sa-i ia pe toti.aici ati pierdut ambele triburi orice legatura cu pdb ,cu membri activi si chiar buni jucatori, cu cei care nu au tradat tribul si au mers pana la capat cu pdb , cu 20 000 de sate de pe harta.si acum ati ajuns sa va atacati cu ei,ca deh,o duceati excelent pe granita cu noi.apoi, parerea mea din cauza lui roberica unde ati pompat sprijin calumea si noi nu l-am mai atacat la fel de tare,au inceput sa se piarda sate in alte parti,mai putin asigurate,apoi a inceput sa piarda si el la randul lui satele acelea avansate si a dat stergere...apoi....cea mai mare greseala dupa parerea mea a fost fuziunea cu celalalt trib de eroi,black...in primul rand erati despartiti de pdb.in al 2lea rand ambele triburi o duceau cum nu se poate mai prost....chiar ati suportat circularele zilnice de sprijin,de stergere,etc?era normal ca la asta se va ajunge.cand faci fuziune trebuie sa ai un motiv bun pentru care faci asta,nu sa recrutezi la intamplare sperand ca va fi bine.multi au dat stergere fara sa piarda asa mult,ci doar din disperarea adusa de circularele din trib.de aceea s-au creat barbari peste tot,ne-am infiltrat peste tot si hop rp is everywhere...multi oameni din cauza asta au renuntat,eventual au lasat conturile pe mana conducerii....conducere care a ajuns sa detina prea multe conturi si sa nu le mai poata manevra:),sau sa-si faca treaba(sa conduca,sa organizeze atacuri)
sa-mi spuna cineva unde au intervenit spionii,tradatorii sau cum vreti sa le spuneti si ce au facut ei in aceasta poveste,altfel,parerea mea,nu mai aveti ce comenta aici:).nu zic ca nu au fost,dar nu ei v-au adus unde sunteti in ziua de azi.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus