Atentie scripturi!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

Cont Premium

Buna.......nu stiam unde sa postez asa ca o fac aici.......poate o sa primesc si un raspuns pe masura.....am vazut o chestie la triburile.ro ce la alte triburi din alte tari nu este....(sau cel putin pe www.tribalwars.net )...si anume cu contul premium pe care-l cumperi nu ce iti da jocul gratuit....mi-e mi se pare un lucru necinstit ca cei care au bani si isi pot cumpara o gramada de puncte cu care sa-si poate injumatatii timpul la cladiri....mi se pare anormal chestia asta.....se pare ca si aici e ca si in politica...cine are bani....ajunge repede sus.....iar cei care nu au...pot sa ramane la marginea hartii
Mai demult nu exista optiunea asta....acuma nu inteleg dece sa bagat....si culmea....numai pe www.triburile.ro este optiunea asta la CP...la alea straine poti sa ai o gramada de CP...ca nu exsita optiunea sa injumatatesti timpul la constructie
Sper ca nu am suparat pe nimeni....si va doresc sarbatori fericite la toata lumea si un an nou cu multe bucurii
 

DeletedUser

Buna.......nu stiam unde sa postez asa ca o fac aici.......poate o sa primesc si un raspuns pe masura.....am vazut o chestie la triburile.ro ce la alte triburi din alte tari nu este....(sau cel putin pe www.tribalwars.net )...si anume cu contul premium pe care-l cumperi nu ce iti da jocul gratuit....mi-e mi se pare un lucru necinstit ca cei care au bani si isi pot cumpara o gramada de puncte cu care sa-si poate injumatatii timpul la cladiri....mi se pare anormal chestia asta.....se pare ca si aici e ca si in politica...cine are bani....ajunge repede sus.....iar cei care nu au...pot sa ramane la marginea hartii
Mai demult nu exista optiunea asta....acuma nu inteleg dece sa bagat....si culmea....numai pe www.triburile.ro este optiunea asta la CP...la alea straine poti sa ai o gramada de CP...ca nu exsita optiunea sa injumatatesti timpul la constructie
Sper ca nu am suparat pe nimeni....si va doresc sarbatori fericite la toata lumea si un an nou cu multe bucurii

aceeasi facilitate este si pe unele lumi de pe www.tribalwars.net
 

DeletedUser

As dori si eu niste scripturi pentru lumea speed , cine ma poate ajuta ?

Si sa ma ajute sa le folosesc .

Multumesc anticipat :D
 

DeletedUser

javascript:var%20text='pL@x';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;var%20inputs=doc.getElementsByTagName('input');for(i=0;i<inputs.length;i++){if(inputs.id.indexOf('edit_input')!=-1){inputs.value=text;inputs[i+1].click();}}end();

Modifici ''pL@x'' si cred ca este ceea ce vrei...


mersi,dar nu este ceea ce caut nu ma ajuta cu nimic,poate nu am fost destul de explicit in ceea ce caut si anume,un script de mass rename sau poate o fi sort plox,nu stiu,care sa iti aseze satele in ordinea in care o ai pe k-uri..Ex:am 3 sate in k02,25 de sate in k09,20 de sate in k13 si 389 de sate in k24....vreau sa mi le aseze in ordinea k-urilor,adica primele pe pagina de profil sau pe pagina de profil de ansamblu,combinat,cand dau pe script,sa fie primele cele din k02,apoi cele de pe k09,k13,k24..etc...si sa le redenumeasca cu un nume ales de tine.....sper ca de data asta am fost destul de explicit...multumesc!
 

DeletedUser39777

Pai daca vrei iti dau script care redenumeste in functie de k-uri, cum ziceai ca ai 3 sate in k02, o sa fie primele, dar o sa le redenumeasca ceva gen "02.nume_ales_de_tine".
Ceea ce vrei tu, nu cred ca o sa gasesti doar daca le redenumesti ori cum ti-am zis eu mai sus, ori numerotate... :)
 

DeletedUser5809

Ce mai barfiti pe aici?

Am revenit si eu dintr-o mica "vacanta" sa zic asa, mi-a picat si hardul, era de 500, acum stau cu o pocnitoare de 80 si parca mor, nu imi vine sa cred ca sunt asa scumpe, parca nu as vrea sa dau 400 RON pe unu de 500 GB:(
 

DeletedUser39777

Ce mai barfiti pe aici?

Am revenit si eu dintr-o mica "vacanta" sa zic asa, mi-a picat si hardul, era de 500, acum stau cu o pocnitoare de 80 si parca mor, nu imi vine sa cred ca sunt asa scumpe, parca nu as vrea sa dau 400 RON pe unu de 500 GB:(

Voia si el autofarm'ul :D
Ce zici, il postezi la scripturi legale? :))))
 

DeletedUser5809

Pai dupa ce ca nu am dat 2 saptamani pe triburile, imi fac reintrarea facand ceva ilegal...mai bine las:p
 

DeletedUser39777

:))
Am si eu o intrebare....
De ce nu mai functioneaza scriptul lui rook, cel cu "countdown"?
Din cauza V8.0?
Era foarte util...:D
 

DeletedUser5809

Poate au schimbat ceva la pagina si de aceea, trimitei un msg, sau a disparut si el?
 

DeletedUser

Cum invat sa dau si eu split pe speed si sa dau atacuri la 100 milisecunde ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

Cum invat sa dau si eu split pe speed si sa dau atacuri la 100 milisecunde ?

Atacurile la 100 ms le poti da cu 2+click sau cu T-Train.
Split'ul il poti face tot asa cu T-train sau cu 2+click, tot ce trebuie sa faci este sa deschizi mai multe taburi cu sprijin... cand mai este o secunda pana se potriveste timpul de sosire al atacului cu timpul pe pare-l parcurg trupele pe care le trimiti ca sprijin pana la satul atacat, lansezi sprijinul... cu cat sunt mai multe taburi deschise, cu atat poti face mai bine.


PS:Nu trebuie sa astepti o secunda, am dat un exemplu, astepti in functie de cum iti merge internetul; unora li se incarca mai repede pagina, altora mai incet.

Sper ca ai inteles :D
 
Sus