H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

inca sunteti in pierdere fata de sh ... iar ei au anuntat ca vara sunt in vacanta .. sunt curioasa cum va arata statistica in primavara
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: [H], [HA-1], [HA-2], H-MIT
Parte 2:
Triburi: SH, .SH., -SH-, =SH=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 48,632
Tabăra 2: 27,084
Diferență: 21,548

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,337
Tabăra 2: 901
Diferență: 436

chart


Unde o fi pierderea aia ca eu nu o vad deloc...nu mai apare in twstats ~SH~, diferenta ar fi mult mai mare deoarece le-am facut sarmale academia la cat sunt de varza :(.
 

DeletedUser40047

Buan ziua lume,

am auzit ca 2 bulangii au intrat pe ceva conturi din sh si au concediat toti membrii, ceva M.O si F.O.C.A parca sau requiem si h@logen(alias dark syryus) numai retin exact :)))))))))))))))
 

DeletedUser17004

Da ma, e greu cu sitterele astea in ziua de azi, nu mai stii pe unde ajung. De fapt nu mai stii pe unde ajunge nici contul propriu :( mai ales cand te cheama Elfyshor.
 

DeletedUser20120

mda, aici sunt de partea SH, nu a fost frumos ce a facut acel jucator care a facut acest lucru..si ar trebui sa ii fie rusine.

trebuia sa ii bateti pe harta, dar daca acel jucator a fost nesimtit( trebuie sa mai existe si nesimtiti dinastia:( )
 

DeletedUser17004

De data asta nu am fost eu, oricat mi-ar placea sa sparg conturi nu amchef sa-l risc pe al meu.
Dar cunosc un prieten bun caruia i-a placut sa distruga un trib. Nu-i asa Req? :D :D :D
 

DeletedUser40047

mda, aici sunt de partea SH, nu a fost frumos ce a facut acel jucator care a facut acest lucru..si ar trebui sa ii fie rusine.

trebuia sa ii bateti pe harta, dar daca acel jucator a fost nesimtit( trebuie sa mai existe si nesimtiti dinastia:( )

noi nu atacam, cand e greu ne adaptam :D
 

DeletedUser20120

asta arata ca este mult mai prejos decat orice jucator din SH, si nu prea meriti sa joci pe lumea asta..


app: cu ce nume joci pe l22?
 

DeletedUser40047

asta arata ca este mult mai prejos decat orice jucator din SH, si nu prea meriti sa joci pe lumea asta..


app: cu ce nume joci pe l22?

in primul rand din mesajele care le-am vazut de la tine pe diverse conturi, imi spun ca esti un analfabet

si nu joc pe nici-un cont, doar intru cu parole la cei din sh la destram tribul, le distrug conturile si gata, plec :)
 

DeletedUser20120

de pe diverse conturi? :)))

dau eu am doar 1 singur cont mah :))

si mai bine analfabet, cum zici tu, decat un jegos de om care faci faze dinastea ;)
 

DeletedUser40047

si surpriza ,tot eu sunt banata pe 22 ,pentru un jegos ca requiem for light,deci admini de pe triburi ii doare in cot ca sa faca dreptate ....

normal ca admini nu pot intervenii atat timp cat tu dai parola contului prin mesaje private, si nu numai tu, ceea ce este ilegal, eu nu am nici-o vina ca voi sunteti batuti in cap, scz ;)
 

DeletedUser40047

voi ** ma de astea ,cati din H au cate 3-4 conturi ,cu tot cu parole ,ma laba trista daca aveati ceva cu mine personal ca aveati destule ,puteai face ca maniack ,sa imi trimiti trupele din sate nu sa distrugi tribu jegosule,da stay calm ca o sa i-ti para rau ceea ce ai facut .......

eu le-am trimis si pe alea :)))

in fine deja imi este frica, merg sa deschid o bere in cinstea voastra :D
 

DeletedUser40047

sti care-i chestia ca pe mine nu ma intereseaza ce se va intampla de acum in colo pe l22, am intrat sa ma distrez, i-am platit o datorie mai veche lui mazare de pe l14 si de acum in colo e treaba voastra ce faceti, o sa revin pe l22 cand o sa am iar parole de la intemeietori sau conducatori :)))))
 

DeletedUser40047

vad ca i-ti place sa fi papagal,....,eu cu tine ma loooool,u nici in vis nu vei avea pe una ca mine ,,,,,,,,stay si freaca menta ca e mai bine

imi pare rau dar nu cred ca as vrea o prietena care sa nu poata intra pe usa :| (daca intelegi aluzia)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus