H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40047

bataturile alea facute de coada de la matura cu care te-am fugarit ieri sau care ?
 

DeletedUser40047

coada cred ca e foarte buna atat timp cat aseara nu ai comentat nimic in legatura cu "calitatea" ei, cat despre a mea sa sti ca nici maicata nu s-a plans de ea :)
 

DeletedUser40036

sti care-i chestia ca pe mine nu ma intereseaza ce se va intampla de acum in colo pe l22, am intrat sa ma distrez, i-am platit o datorie mai veche lui mazare de pe l14 si de acum in colo e treaba voastra ce faceti, o sa revin pe l22 cand o sa am iar parole de la intemeietori sau conducatori ))))
foarte amuzant :))
1)l14 nu are legatura cu l22:rolleyes:
2)nu stiu ce ti-a facut mazare tie.putin imi pasa.dar cert e ca te-a traumat rau de tot de nu ai uitat nici dupa un 12-24 luni,cate or fi:))
3)mazare s-a lasat de l22 acum o luna.nu inteleg ce rau mare i-ai facut lui cand nu ii mai pasa deloc de l22.in concluzie,tot ramai dator la mazare:D
 

DeletedUser17004

Hopa, SH s-a desfiintat, [H] a catigat razboiul...e prea incredibil cum v-am tras-o. Si partea cea mai frumoasa e ca voi ati fost incapabili macar de o reactie cat de mica :) Stiti ce o sa fac acum? O sa strang jucatorii care raman si o sa-i pun sa va atace conturile in stergere. Cine ia cele mai multe sate de la Elfyshor e primit in in academia H de exemplu :)
Nici cadavrele conturilor voastre nu o sa fie lasate in pace, laudarosilor.
Hai sictir pe alta lume unde v-o luati in barba. Fiti atenti pe 27 pentru ca se poate repeta faza asta cand vreau eu :)
 

DeletedUser40047

foarte amuzant :))
1)l14 nu are legatura cu l22:rolleyes:
2)nu stiu ce ti-a facut mazare tie.putin imi pasa.dar cert e ca te-a traumat rau de tot de nu ai uitat nici dupa un 12-24 luni,cate or fi:))
3)mazare s-a lasat de l22 acum o luna.nu inteleg ce rau mare i-ai facut lui cand nu ii mai pasa deloc de l22.in concluzie,tot ramai dator la mazare:D

mie personal nu mi-a facut nimic, ci tribului si nu a fost mare cisma, dar asa e firea mea "nu uit si nu iert" cu si pe elfisor de o prind pe alta lume pt jignirile care mi le-a adresat o sa am grija dinou de ea, indiferent daca voi avea aceasta ocazie pe l28 sau l60 sau l1000, tot nu voi uita :)

e foarte amuzant sa va vad disperati si am o mare satisfactie ca v-am distrus toata munca :D pentru mine a fost o placere :))))
 

DeletedUser37971

ioti bre...nu a mai putut lumea sa se abtina...ati rabufnit ca un vulcan:)))
 

DeletedUser20120

dark syryus...cum le-ati tras-o mah la SH?!..

ca a venit un jegos de om si a desfiintat un trib?...ca v-ati batut joc de munca unor oameni?

si nu spun asta pentru ca tin cu SH, SH-ul oricum ar fi pierdut razboiul cu H, insa ar fi fost mai placut sa il castige pe harta, nu cu ajutorul unor jeguri de oameni care desfiinteaza triburi. ala nu e razboi castigat ;)

app: dark syryus, cu ce nume joci pe l22?
 

DeletedUser38860

dark syryus...cum le-ati tras-o mah la SH?!..

ca a venit un jegos de om si a desfiintat un trib?...ca v-ati batut joc de munca unor oameni?

si nu spun asta pentru ca tin cu SH, SH-ul oricum ar fi pierdut razboiul cu H, insa ar fi fost mai placut sa il castige pe harta, nu cu ajutorul unor jeguri de oameni care desfiinteaza triburi. ala nu e razboi castigat ;)

app: dark syryus, cu ce nume joci pe l22?

Nu-mi vine sa cred ca sunt de acord cu tine o data. Cam da , rusinica [H] !
 

DeletedUser

Ba stelistule, ai uitat ca te milogeai de [H] sa intrii la noi? Mai tii minte cand te laudai ca luai sate de la SH? Dar in ce fel luai, spargeam noi din spate si tu doar trimiteai nobilii , apoi veneai pe extern ca ce miez esti tu. Mai taci din gura ca te-a batut [H] din orice trib ai facut parte. Ai venit pe cont din [H] ca te-am batut si te dadeai zmeu la SH.


Cum am castigat? Doar am grabit putin lucrurile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37971

oricum daca nu o facea acel cineva o faceau singuri...parca vineri era planificata stergerea in masa de conturi nu?
 

DeletedUser17004

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia :)

Contul mi-a fost dat, nu l-am cumparat. Alte conturi nu am, desi as putea avea cand am eu chef.
Daca tu si alte persoane din SH sunteti atat de credule incat sa va lasati parolele prin mesaje private, nu e vina mea. Prostia se plateste.
N-ati stiut sa va pastrati proprii membrii aproape. Ralu, prietena mea foarte buna, va inchide lumea alaturi de [H], pentru ca ne-a scutit de multa plictiseala in jocul asta de-a stapanul si scavul cu voi.
Sictir si toate cele bune din partea mea, mai bine ai fi atenta la ce-i pe langa tine, nu se stie cand mai dai de mine pe undeva.
 

DeletedUser20120

Stephen Hawking..ala era rolul meu pe harta, eu cedasem satele unde le aveam si am veit cu 5 sate pe granita ca sa aiba astia moral mic pe mine..voi dadeati curatari, eu luam satele si la dadeam la jucatori din trib care vroiau sa se extinda acolo ;)

si ma laudam pentru ca iti permiteam, aveam cu ce ;)
 

DeletedUser

Nu ma refer la asta, stiu foarte bine tactica, ci la contul tau din Dii si la caracterul de care dai dovada acum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus