Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34110

nu ma intereseaza pe mine l19....beekeeper e refugiat,a atacat tribul nostru si magnatu da organizat pe el
 

DeletedUser

dupa parerea mea beekeeper e un motiv..a ceea ce va urma...mi-a soptit o pasarica ca in seara asta la 00:00 va fi alianta mason rs!
 

DeletedUser

@Tooooomo

~mag~ la putere un trib de jucatori nebuni si pofta de joc va face in sus si in jos si au pofta sa joace.suntem o mana de oameni veniti din mai multe triburi si pana acum am stat in fata tuturor:)
 

DeletedUser

dupa parerea mea beekeeper e un motiv..a ceea ce va urma...mi-a soptit o pasarica ca in seara asta la 00:00 va fi alianta mason rs!

pot ataca r.s si de unul singur stai linistit:)
hai sa ne concetram pe ce ne doare,origoliul stiu ca e mare
dar dusmanul e unul singur ala conteaza:)
mason doreste continuoarea relatiilor cu mag
 

DeletedUser38860

andrey el are de 10 ori experienta ta , eu zic mai bine sa taci ca din r.s. esti singuru noob care cometneaza angro , exact cum e emy in mason

Bai uita-te in propria ograda. Pana acum erai de acord cu tot ce spuneam pentru ca eram aliati acum ca avem razboi intorci tot . Ai grija cu limbajul ca sari calul !

P.S: M-am saturat de tine si de toti fatarnicii de pe acest joc ! De acum in colo o sa ignor toate mesajele care vin de la copii sunt 14 ani ( asta se vede din expresiile sau cuvintele folosite ) . Salut tuturor si spor la sate !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40047

Alt zmeu care mananca ceva :)

de unde nu-i, nici D-zeu nu cere :|

prietene iti atragi antipati prin modul in care te comporti si felul cum vorbesti cu jucatorii, ii privesti pe toti de sus crezandu-te zmeu, dar de fapt esti doar un copil frustrat care vorbeste sa nu adoarma
 

DeletedUser41545

Bai uita-te in propria ograda. Pana acum erai de acord cu tot ce spuneam pentru ca eram aliati acum ca avem razboi intorci tot . Ai grija cu limbajul ca sari calul !

P.S: M-am saturat de tine si de toti fatarnicii de pe acest joc ! De acum in colo o sa ignor toate mesajele care vin de la copii sunt 14 ani ( asta se vede din expresiile sau cuvintele folosite ) . Salut tuturor si spor la sate !

am sub 13 daca vrei sa stii , eram de acord findca nu ziceai nimic despre mine sau tribul meu care sa fie ofensator acum ai inceput , de aia nu mai pot eu de tine vorbesti de allti tu ala care nu stii nici macar sa iti scrii numele corect.

"-T.Y- a fost înfiinţat de către --emy--. Dacă ai întrebări adresează-te --emy--.
Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului."

cred ca asta e din cauza ca cele doua triburi se vor alia:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

~mag~ la putere un trib de jucatori nebuni si pofta de joc va face in sus si in jos si au pofta sa joace.suntem o mana de oameni veniti din mai multe triburi si pana acum am stat in fata tuturor:)

inseamna ca ai invatat ca nu dispar trupele din sat daca ataci piata cu 500 catapulte ?
 

DeletedUser

la primele 20 de atacuri au fugit ca cei mai mari laşi..
marele trib AKA, un trib de laşi

Rog administratorii acestui forum sa ia masuri impotriva celor care folosesc un limbaj neadecvat si aduc injurii nefondate la adresa celorlalti participanti ! Consider ca administratorii forumului se fac primii vinovatii de acest lucru !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus