R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34110

Cred ca acuze ar trebui sa fie aduse atunci cand e cazul si cand sunt dovezi,ca asa oricine se poate baga in seama aiurea pe aici si sa dea cu papagalu pana cand ii cade ciocu....
Daca ai ceva de spus,spune pe baza unor dovezi




păi spuneţi atâtea despre r.s fără să cunoaşteţi prea multe, asta denotă prostie, tribul omerta le stă în coaste magului de o groază de timp,şi sunt sigur că or să mai steie, ei nu se descurcă cu omerta dar au curaj să spună că r.s-u e slab,că ei sunt cei care duc războaie adevărate şi cum se mai laudă unul şi altul.


P,S ce le-a făcut aka-ului? :)) l-au dărâmat pe orochimaru, atât au făcut,restu s-au destrămat de la altceva.

uite aici,tu spui ca mag nu duce razboaie adevarate si ca ei sa aiba ciocu mic,scuza-ma bre,dar afirmatiile astea nu isi au rostu,in 2 zile mag au luat de la omerta peste 250 de sate si tu zici ca nu se descurca cu omerta,cu aka nu stii ce a fost deci nu are rost sa comentezi,cu ce sunt cei din mag devina ca el pune nu stiu ce denumiri si cu ce sunt devina ca au facut tichet?e ceva normal sa faci tichet,daca adminul a considerat ceva in neregula a luat masuri si punct,altceva nu mai e de zis
 

DeletedUser38860

cu ce sunt cei din mag devina ca el pune nu stiu ce denumiri si cu ce sunt devina ca au facut tichet?e ceva normal sa faci tichet,daca adminul a considerat ceva in neregula a luat masuri si punct,altceva nu mai e de zis

stiti si voi ca si noi ca pedeapsa a fost una prea mare , prea exagerata.

@cristi: Cica se vorbeste despre un razbel frumos aici.
 

DeletedUser34110

Da,moderatorul sa streaga discutiile care nu sunt pe marginea subiectilui tipicului....
Mersi de atentionare bre1
 

DeletedUser41589

Da,moderatorul sa streaga discutiile care nu sunt pe marginea subiectilui tipicului....
Mersi de atentionare bre1

Mi se pare corect,in plus fiecare ar trebui sa se abtina de la discriminari in svavoarea celuilalt trib

Gen: "VA DAM CLASA" ca apoi devine un lucru obsulent si fara rost acest topic.
Parerea mea.
 

DeletedUser14726

stiti si voi ca si noi ca pedeapsa a fost una prea mare , prea exagerata.

@cristi: Cica se vorbeste despre un razbel frumos aici.

Se stie prea bine ca sunt anumite pedepse.. ce se dau..ca sa fie date:

Karate banat 1 zii pentru denumire sate (si denumirea pentru care a fost banat nu a fost cu siguranta injurioasa) chiar in mijlocul organizatului.

Nebunul la fel. banare 12 ore chiar in mijlocul organizatului.

Si exemplele pot continua.
 

DeletedUser38860

Se stie prea bine ca sunt anumite pedepse.. ce se dau..ca sa fie date:

Karate banat 1 zii pentru denumire sate (si denumirea pentru care a fost banat nu a fost cu siguranta injurioasa) chiar in mijlocul organizatului.

Nebunul la fel. banare 12 ore chiar in mijlocul organizatului.

Si exemplele pot continua.

Preferam sa nu zic :) Stiu si eu de banarea lui karate si de banarea lui nebunu in atacul contra MAG , poate nu au fost ei de vina , greu ce crezut nu?
 

DeletedUser24444

voi nici astazi nu v-ati prins.....unii din clasic joaca pe lumea 10 si unii admini joaca si acolo .....
 

DeletedUser

Se stie prea bine ca sunt anumite pedepse.. ce se dau..ca sa fie date:

Karate banat 1 zii pentru denumire sate (si denumirea pentru care a fost banat nu a fost cu siguranta injurioasa) chiar in mijlocul organizatului.

Nebunul la fel. banare 12 ore chiar in mijlocul organizatului.

Si exemplele pot continua.

are balta peste=))))?
 

DeletedUser39926

Se stie prea bine ca sunt anumite pedepse.. ce se dau..ca sa fie date:

Karate banat 1 zii pentru denumire sate (si denumirea pentru care a fost banat nu a fost cu siguranta injurioasa) chiar in mijlocul organizatului.

Nebunul la fel. banare 12 ore chiar in mijlocul organizatului.

Si exemplele pot continua.

ce va mai distrati cand denumiti satele:) eeeeeeeeeee
 

DeletedUser41545

Respectati titlul topicului "R.S. vs Clasic" , plangerile despre admini si alte alea le discutati la spam sau prin sistemul de tickete , iar cei ce nu fac parte din cele doua triburi nu stiu la ce posteaza
 

DeletedUser24444

Respectati titlul topicului "Clasic vs R.s." , plangerile despre admini si alte alea le discutati la spam sau prin sistemul de tickete , iar cei ce nu fac parte din cele doua triburi nu stiu la ce posteaza


Corect....mariukpary valea.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus