Spam

DeletedUser24788

Vine Pastele :D

bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif
bouncing_rabbit.gif

iar iepurii astia? :))
 

DeletedUser41560

Ma nu va grabiti cu pastele ca deabea a intrat iarna in Romania :-j :X
 

DeletedUser

:)))) bine face lumea... rade de "cineva anume".... :))) mai bine dadea stergere.... nu ajungea la 1636 de sate pierdute.... :))
 

DeletedUser

ma refeream la cel ce a ajuns de barbari pana la urma :) marele razboinic...
 

DeletedUser

ma refeream la cel ce a ajuns de barbari pana la urma :) marele razboinic...



Acel marele razboinic va tinut piept cat a putut , insa voi mari zmei n-ati putut sa il dati jos , nu voi ne-ati facut sa cedem , ci probleme interne , timpul si alte chesti . Asa ca mai usor cu concluziile , tu nu ai fost de fata cat timp statea online si va dadea peste muci , cand el a pierdut 1600+ le-a piedut dar treptat , insa dupa ce nu a mai intrat era normal sa le piarda.. insa nici cand nu a mai intrat nu ati facut mare branza .. tot nu ati putut sa ii luati satele asa una cu doua. Oricum mie mi-a facut placere sa joc alaturi de el , un om exceptional si de invidiat . Cat despre cei care au plecat dupa "cedarea" lui Remus le urez mult succes , insa doream sa dam toti "stergere cont" , insa asta e .. au plecat.


Multe multumiri domnului Remus, actualilor si fostilor colegi!
Multumiri dusmanilor,aliatilor si prieteniilor.
Multumiri tuturor pentru actiunile desfasurate.
 

DeletedUser

Nu, nu sunt unul dintre aceia ! Insa mi-a fost ca un profesor si un foarte bun prietene. Cand am venit pe L5 nu am avut asa mare experienta in comporatie cu ceilalti, asa ca trebuia sa invat si inca mai trebuie sa invat multe. Mie-mi pare foarte rau ca am renuntat toti, insa astept sa apara L28 si sa ne bagam acolo si sa facem ceea ce nu am facut aici.
 

DeletedUser

Acel marele razboinic va tinut piept cat a putut , insa voi mari zmei n-ati putut sa il dati jos , nu voi ne-ati facut sa cedem , ci probleme interne , timpul si alte chesti . Asa ca mai usor cu concluziile , tu nu ai fost de fata cat timp statea online si va dadea peste muci , cand el a pierdut 1600+ le-a piedut dar treptat , insa dupa ce nu a mai intrat era normal sa le piarda.. insa nici cand nu a mai intrat nu ati facut mare branza .. tot nu ati putut sa ii luati satele asa una cu doua. Oricum mie mi-a facut placere sa joc alaturi de el , un om exceptional si de invidiat . Cat despre cei care au plecat dupa "cedarea" lui Remus le urez mult succes , insa doream sa dam toti "stergere cont" , insa asta e .. au plecat.


Multe multumiri domnului Remus, actualilor si fostilor colegi!
Multumiri dusmanilor,aliatilor si prieteniilor.
Multumiri tuturor pentru actiunile desfasurate.



Prietene ai luptat tu cu el sa vezi cat de bun a fost???? a fost bun cat a avut miile de ferme din crazy si R3b si PNA cu 5 jucatori Magic de talia lui.... de aia a rezistat.... cand UNUL SINGUR din cei 5 a rupt PNA s-a dus pe copca... asa bun jucator a fost... asa ca... Wanted nu mai exista in lumea 5 decat cu numele... du-te si tu la plimbare si nu te mai baga in seama... :) sa fii sanatos.
 

DeletedUser41560

Ce parere aveti despre ACTA ? si toate "facilitatile" :)) sale :| ?
 
Sus