R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stiu asta. Dar oricum sa dati in noi stiind ca avem razboi in cealalta parte. Asta e un gest frumos , asa-i?

calmeazate , il ai pe ingenios ca si conducator , o sa va duca la victorie si daca sunteti 2 in trib si va bateti contra toata harta... nu sti ce vorbesti ..
 

DeletedUser

nu chiar ... vezi ce scrii de el ca risti sa primesti si tu terminal ...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Doar întreb zeule, nu dau cu paru'. Am auzit si eu câteva vorbe bune despre ingenios.
Ce vrei sa insinuezi prin terminal ? :)) gen ultimatum sau.. ca la aeroport ? :confused:
 

DeletedUser

el ii profesorul , nu am inteles nici eu dar oricum nu sa intamplat nimic iar terminalele lui nu mai au venit ...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Înseamna ca ori nu-i profesor bun ori esti tu elev slab.. daca îl 'citezi' si-l bagi în discutii fara sa-i întelegi cuvintele/ideile. Ahm, bafta Clasic în acest razboi! Aveti grija la terminal totusi, cica-i belea mare.. :))
 

DeletedUser

nu am fost elev niciodata ... elev ii cel care merge la scoala si ridica mana sa isi ceara voie la baie ... restu am fost sau unii mai sunt acum mai speciali si ii fac ei sa ridice mana pentru a spune ceva..
 

DeletedUser39475

Parte 1:
Triburi: Clasic, Cls
Parte 2:
Triburi: R.S, A.R.S

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 458
Tabăra 2: 488
Diferență: 30

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 8
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,198,301
Tabăra 2: 1,251,685
Diferență: 53,384

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 626,476
Tabăra 2: 70,712
Diferență: 555,764

chart
 

DeletedUser23756

Imi place denumirea satelor luate de Tulio. Frumoasa lectie data , esti un model de urmat sa stii :).Cam pentru o denumire asemanatoare au luat jucatori din R.S ban.
Sa fim sinceri acum , Clasic are ceva admini pe acolo :)

Inteleg ce insinuezi tu.Fac legatura intre aceste doua postari si vreau sa te corectez.Dragul meu, nu esti primul si nici ultimul care ma acuza ca sunt "mana in mana" cu adminii, ca am rude admini sau chiar ca as fi admin.Am fost la bere sau la gratare cu fel si fel de admini, mai mari sau mai mici, insa asta nu m-a scutit sa fiu banat.
Vizavi de a doua ta remarca, da, avem adm. in trib, si?

Neata ! :) Te-ai trezit si tu ? :)) Felicitari Clasic pentru atacul de asta noapte :).
Atunci ma scuzi. Ma scuzi si Mefi. Da ai dreptate trebuie sa se vorbeaza civilizat. Recunosc am avut , am si o sa ma iesiri din acestea, asta e firea mea nu am ce face.

Prin schimbarea asta radicala de atitudine inteleg ca te-a marcat postarea de capitulare a celor din Omerta, ori te vezi in granita si mai perii si tu pe ici pe colo.In sfarsit, de apreciat efortul.
msp_sneaky.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38860

Schimbare radicala de atitudine? Cand sunt provocat si cand vad unii oameni mai fara obraz sunt cam nesimtit , recunosc. Sunt in granita , da. O sa pierd sate o sa iau , vedem ce urmeaza , doar asta e jocul , corect?
 

DeletedUser

oricum a fost comică situaţia, dacă nu mă prindea într-o pasă proastă,făceam dmg clasicului de mă ţineau minte până pe l28 :)

oricum, am luat cu mine multe full-uri de atac.am chelit vreo 15 jucători de sate. păcat că se refac în 3-4 zile :D


1. Calitate - Clasic - perseverenţi
1.Dezavantaj - Clasic - atacă ca noobi :D. unu activ si cu trupe la mâna lui,rupe tot ce primeşte din clasic.

P.S. aplaud pe Grace OMalley, bun jucător :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Asa e. Atacam ca noobi, dar pacat ca pierdeti asa multe sate... Probabil le lasati voi sa le luam ! :cool:

Pune mana si fa ceva cu al tau cont ca imediat esti la mergine. :D
 

DeletedUser41589

Ca tot veni vorba de cum atacati..rusel imi da atacuri cu nobil la distanta de 5 minute si locksley ma ataca cu cav grea...
 

DeletedUser1195

Prin schimbarea asta radicala de atitudine inteleg ca te-a marcat postarea de capitulare a celor din Omerta, ori te vezi in granita si mai perii si tu pe ici pe colo.In sfarsit, de apreciat efortul.
msp_sneaky.gif

Ce capitulare, bre? :)

A CAPITULÁ ~éz intranz. 1) (despre armate, țari beligerante) A se preda inamicului, acceptând condițiile acestuia. 2) fig. A ceda în fața greutăților; a renunța la părerile sale. /<lat. capitulare, fr. capituler

Eu am postat destul de clar ca luptam pana la ultima sabiuta.
Am recunoscut ca am pierdut, nu am capitulat. :)
 

DeletedUser

aşa curajosule :D spune-le


Tulio se consideră Caesar :)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus