R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Strumf.Betiv în data de 23.01. la ora 17:02
[coord]507|354[/coord] trimite sprijin pe sat ca il iei cu 2 nob.ca l-a atacat si rusel

Persian Smurf în data de 23.01. la ora 17:04
nu am nobili:)

eu sunt abia iesit in granita si ma straduiesc pe aici

dar povestea ta care e? cum de cedezi satele fostilor dusmani?

Strumf.Betiv în data de 23.01. la ora 17:05
sunt sitter si incerc sa nu pierd satele sa ramana la noi in trib desi ataca si clasicul pe ele.

Persian Smurf în data de 23.01. la ora 17:06
aha..ok:)


ce chestie interesanta cu mesajul asta nu-i asa?:))
 

DeletedUser

ai pus prea multe intrebari deodata si nu am timp sa il pierd cu tine :)

intereseaza-te mai bine si ais a afli cate atacuri am avut cine m-a atacat si asa mai departe
 

DeletedUser

ma indoiesc ca, colegii mei dau pe lume cu maxim 3 nobili per sat fake de 4 nobili..laso naibii de treaba:)
 

DeletedUser41597

ma indoiesc ca, colegii mei dau pe lume cu maxim 3 nobili per sat fake de 4 nobili..laso naibii de treaba:)

Cu fake de 4 nobilii a reusit Andrei , cel ce juca pe contul meu sa ia un sat de la Rakiu cand R.S era aliat cu Clasic contra Masonului. Din cate am inteles de la el fullurile au fost rupte si a reusit cu fake sa ia sat.
 

DeletedUser41597

zdrk esti mai penibil decat andrei.

Tu sa taci ! Eu am spus ce a facut Andrei cu un fake de 4 nobili care l-a dat cu scopul de a deruta adversarul ( doar asta e scopul lui ) nu pentru a lua un sat. Tot vreau sa stiu cine esti Avangrade . Pana atunci te rog sa numai imi spui nici un cuvant.

@Emy : Nu cred ca ne cunoastem , dar mi-a placut faza cu sharky.
 

DeletedUser

Adevaru e ca R.S a fost cel mai dezamagitor aliat de cand joc triburile, adica de pe lumea 5 incoace si aici nu ma refer la tribul in ansamblu ci le cei din conducere si la cei cativa mascarici care pe conferinta se adresau cu "MA"si "BA"..Ati preluat TOM-ul ati tInut cu dintii de conturile mari care nici cand l-am innobilat noi nu avea cercetarile mai mari de 2...3, doar sa nu scadeti in puncte si ati distrus ce a mai ramas din el...Rakiu si Emy au facut ce au vrut cu voi si daca nu interveneam noi probabil acum va innobilau tot tribul...Nu erati in stare sa va innobilati singuri conturile care erati 100% canvinsi ca erau oamenii masonilor ...Rezervati cate 5 sate mari de barbari si nu erati in stare sa luati unu...le luau masonii inaintea vostra...si totusi nu v-am intors spatele pentru aceste lucruri...V-am intors spatele exact dupa ce ati facut PNA cu dusmanii nostrii, contrar intelegerii noastre.Adica v-a durut exact in dos de parerea noastra, a aliatilor vostrii in acel moment.Nu o mai dati ca tulio a facut nu stiu ce...am hotarat in unanimitate ca nu mai maritati sa va tratam ca si aliati...V-am anuntat cu 48 de ore inainte ca o sa va trecem cu rosu aprins ca sa va vedem mai bine , dandu-ne seama cat sunteti de pariculosi, adica alunecosi.Pe aceasta cale atrag atentia tuturor celor care primesc propuneri de la R.S.de a face o alianta sau PNA, sa se gandeasca bine cand adapostesc un sarpe la san.In rest doresc mai putina vorbarie aici si mai multa actiune pe harta colegilor mei care nu se pot abtine sa dea apa la moara spamerilor din R.S.

ca de obicei, v-ati aliat de la inceput cu cei care dominau harta, ca sa nu va faceti de cacanila.parca vad ca si cu R.S v-ati rupt in b....i cand nu va mai convenea pozitia.pe 25 va incarligaseti cu aia din Quit, ca, altfel,va tremurau chilotii.

aveti noroc ca nu e SKIn langa voi sa v-o dea iar la memeaca
 

DeletedUser41597

ca de obicei, v-ati aliat de la inceput cu cei care dominau harta, ca sa nu va faceti de cacanila.parca vad ca si cu R.S v-ati rupt in b....i cand nu va mai convenea pozitia.pe 25 va incarligaseti cu aia din Quit, ca, altfel,va tremurau chilotii.

aveti noroc ca nu e SKIn langa voi sa v-o dea iar la memeaca

Sa fim seriosi. Putine triburi se pot compara cu tribul SKIN. Tot respectul pentru baietii de acolo ! Apropo , cum mai e in razboiul cu Quit ?
 

DeletedUser41545

Tu sa taci ! Eu am spus ce a facut Andrei cu un fake de 4 nobili care l-a dat cu scopul de a deruta adversarul ( doar asta e scopul lui ) nu pentru a lua un sat. Tot vreau sa stiu cine esti Avangrade . Pana atunci te rog sa numai imi spui nici un cuvant.

@Emy : Nu cred ca ne cunoastem , dar mi-a placut faza cu sharky.

de ce sa tac mai prietene , cine esti tu in afara de un nimeni pe aici?atatea jigniri aduci dar atat tu cat si andrey sunteti .....14 ani impreuna daca aveti e mult
Si am inceput la o luna dupa tine si tot am mai multe puncte si sate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce oameni există pe triburi

Noobule tu ce mai cauti pe aici? Spune nick-ul tau daca esti tare in gura , poate esti tare si in joc . Apropo du-te si culca-te maine ai scoala ( nici liceu nu pot spune ca ai ) .

nu te aştepta ca avangrade să-şi dea nick-u pe extern, e prea înfumurat. dealtfel e mereu sarcastic,nu-ţi pierde vremea cu cei ca el.

ca de obicei, v-ati aliat de la inceput cu cei care dominau harta, ca sa nu va faceti de cacanila.parca vad ca si cu R.S v-ati rupt in b....i cand nu va mai convenea pozitia.pe 25 va incarligaseti cu aia din Quit, ca, altfel,va tremurau chilotii.

aveti noroc ca nu e SKIn langa voi sa v-o dea iar la memeaca

like, clasic a uitat de unde a plecat, au avut noroc că tom i-au lăsat să crească, apoi au avut alianţă,s-au folosit de ea cât s-a putut după care au dat cu bâta după ceafă când era lumea mai dragă :p

ai pus prea multe intrebari deodata si nu am timp sa il pierd cu tine :)

intereseaza-te mai bine si ais a afli cate atacuri am avut cine m-a atacat si asa mai departe

tu chiar eşti un noob. mă gândeam că eşti serios când vorbeşti dar doar gura e de tine. data viitoare când o să ai mii de atacuri (cred că eşti singurul jucător ce a avut mii de atacuri în 2 zile şi care a pierdut doar un sat..pentru că prezenta neinteres),nu te mai lăuda aiurea.

newbie-ule, când mai scrii ceva, fă-o să merite.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41545

Noobule tu ce mai cauti pe aici? Spune nick-ul tau daca esti tare in gura , poate esti tare si in joc . Apropo du-te si culca-te maine ai scoala ( nici liceu nu pot spune ca ai ) .


tu ce mai cauti aici ma:))?ca eu inca am cont maricel tu nu ai nimic .Se vede cine trebuie sa fie la scoala si cine nu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Incepand de acum, cei din Clasic va rog sa nu mai postati pe aici decat strict statistici.
Trebuie sa intelegeti ca asta nu este stilul nostru de discutie.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Clasic, Cls
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 15
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 260,780
Tabăra 2: 138,658
Diferență: 122,122

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus