R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41545

Din topicul asta rezulta urmatoarele...
-superioritatea tribului R.S...
-tribul Clasic incearca prin toate mijloacele sa caute scuze precum,plictiseala sau cu totul alte preocupari inafara de joc,iar cei din conducere innobileaza intern tot ce le sta in cale chiar daca esti activ sau nu...iti gasesc ei o scuza cum ar fi siter de la dusmani si alte prostioare dar,un mare dar,mai scapa cate unu care le da pe fata"strategiile"...la fel ca in guvernul Boc...dar cum toate au un inceput,au si un sfarsit...

unde vezi tu superioritate?si prin ce?prin vorbele goale ale lui ingenios?
 

DeletedUser38860

Prin prostia ta :)

THUMBS UP :))))

Avangrade tu inca mai esti in Clasic? Am crezut ca te-au innobilat tullio , evolution si restul deja ! :) Ca doar asa se intampla cu fiecare jucator indiferent ca e activ sau nu , dupa cum spun si ceilalati . Frumoasa strategia Clasicilor cine pierde sate in favoarea dusmanului innobilari scrie pe el ! Of of of :)
 

DeletedUser41545

THUMBS UP :))))

Avangrade tu inca mai esti in Clasic? Am crezut ca te-au innobilat tullio , evolution si restul deja ! :) Ca doar asa se intampla cu fiecare jucator indiferent ca e activ sau nu , dupa cum spun si ceilalati . Frumoasa strategia Clasicilor cine pierde sate in favoarea dusmanului innobilari scrie pe el ! Of of of :)


"dupa cum spun si ceilalati" doar gurile rele si invidioase spun asta:)
 

DeletedUser24444

"dupa cum spun si ceilalati" doar gurile rele si invidioase spun asta

Avand in vedere ca ai fost siter pe contul lui Moneytalks...in razboiul cu mason si ai pierdut sate...imi dau seama ce jucator esti...

unde vezi tu superioritate?si prin ce?prin vorbele goale ale lui ingenios?

Prin fapte...pierdem 100 de sate dar luam inapoi 200...
 

DeletedUser41545

Avand in vedere ca ai fost siter pe contul lui Moneytalks...in razboiul cu mason si ai pierdut sate...imi dau seama ce jucator esti...



Prin fapte...pierdem 100 de sate dar luam inapoi 200...

prietene , am pierdut 1 sat cat timp am fost eu sitter si asta din cauza ca s-a renuntat la acel cont .
Luati 200 da nu de la noi;)..in fine , vorba multa saracia omului:
zdrk si andr3yyy nu va voi mai raspunde findca sunteti minori si nu intelegeti multe , cat despre clasic nu va disparea niciodata findca tot timpul va fi cineva care sa poarte numele.zbye
 

DeletedUser24444

prietene , am pierdut 1 sat cat timp am fost eu sitter si asta din cauza ca s-a renuntat la acel cont .


De fiecare aceleasi scuze patetice...poate nu esti tu de vina ci conducerea voastra care va invata sa mintiti dar noi stim adevarul...s-a vazut la heavy :)) minciuna a scapat de sub control...dar nah...succes in continuare...
 

DeletedUser41545

De fiecare aceleasi scuze patetice...poate nu esti tu de vina ci conducerea voastra care va invata sa mintiti dar noi stim adevarul...s-a vazut la heavy :)) minciuna a scapat de sub control...dar nah...succes in continuare...

scuze ca ce?tu gandesti..?daca nu se renunta la cont nu avea acum cel putin un sat ?uita-te de cine a fost innobilat si apoi comenteaza , si ca sa stii si tu conducerea nu incurajeaza postarea pe extern ci o fac findca vad prea multi laudarosi si prea multe minciuni
 

DeletedUser41597

prietene , am pierdut 1 sat cat timp am fost eu sitter si asta din cauza ca s-a renuntat la acel cont .
Luati 200 da nu de la noi;)..in fine , vorba multa saracia omului:
zdrk si andr3yyy nu va voi mai raspunde findca sunteti minori si nu intelegeti multe , cat despre clasic nu va disparea niciodata findca tot timpul va fi cineva care sa poarte numele.zbye

Nu cred ca te-ai uitat in oglinda sa vezi cine e mai minor. Posibil sa fii mai mare in varsta ca mine dar la felul cum gandesti vorbesti esti mult sub mine :)
 

DeletedUser24444

scuze ca ce?tu gandesti..?daca nu se renunta la cont nu avea acum cel putin un sat ?uita-te de cine a fost innobilat si apoi comenteaza , si ca sa stii si tu conducerea nu incurajeaza postarea pe extern ci o fac findca vad prea multi laudarosi si prea multe minciuni

Vad ca la voi cam tot tribul se innobileaza intern....sunt maxim 5 jucatori activi...restul la innobilari interne...sau incercati alta strategie...vrun jucator mamut ? sau lasa-ma sa ghicesc "RENUNTA LA CONT , MULTI DIN TRIB SI TREBUIESC INNOBILATI"...mda cum spuneam patetic...

Si tine minte ca intr-o minciuna totdeauna exista 50-60% adevar.....
 

DeletedUser41545

Vad ca la voi cam tot tribul se innobileaza intern....sunt maxim 5 jucatori activi...restul la innobilari interne...sau incercati alta strategie...vrun jucator mamut ? sau lasa-ma sa ghicesc "RENUNTA LA CONT , MULTI DIN TRIB SI TREBUIESC INNOBILATI"...mda cum spuneam patetic...

Si tine minte ca intr-o minciuna totdeauna exista 50-60% adevar.....

pai daca cineva din tribul tau renunta la cont ce o sa faci , o sa lasi satele?.nu mai raspund , nu am cu cine , ori esti ori faci pe....
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
prietene , am pierdut 1 sat cat timp am fost eu sitter si asta din cauza ca s-a renuntat la acel cont .
Luati 200 da nu de la noi;)..in fine , vorba multa saracia omului:
zdrk si andr3yyy nu va voi mai raspunde findca sunteti minori si nu intelegeti multe , cat despre clasic nu va disparea niciodata findca tot timpul va fi cineva care sa poarte numele.zbye
Da,dar vor deveni un nume anonim
 

DeletedUser24444

pai daca cineva din tribul tau renunta la cont ce o sa faci , o sa lasi satele?.nu mai raspund , nu am cu cine , ori esti ori faci pe....

Te rog sa iti pastrezi calmul...doar comunicam...daca te enervezi asa repede inseamna ca ascunzi ceva :D
Nu ti se pare cam straniu ca 60% din jucatori,renunta la joc...dintr-o data ?????
Unii jucatori care au jucat pe lumea 10 in noobs,actual in clasic....au aceleasi inclinatii spre innonilari interne...(nu are rost sa intram in detalii ci doar subliniez)
 

DeletedUser

Din topicul asta rezulta urmatoarele...
-superioritatea tribului R.S...
-tribul Clasic incearca prin toate mijloacele sa caute scuze precum,plictiseala sau cu totul alte preocupari inafara de joc,iar cei din conducere innobileaza intern tot ce le sta in cale chiar daca esti activ sau nu...iti gasesc ei o scuza cum ar fi siter de la dusmani si alte prostioare dar,un mare dar,mai scapa cate unu care le da pe fata"strategiile"...la fel ca in guvernul Boc...dar cum toate au un inceput,au si un sfarsit...

ai vorbit exact ca ilie moromete:)

vezi sa nu ai si sfarsitul lui:)
 

DeletedUser24444

Hopa....avem unul care se baga in seama ca musca in fundul vacii...sa nu spun ceva mai urat.....

Amenintari,singura arma cu care poti ataca si baga in seama(stii vorba "Si Ion de sub pat,si eu sunt om !!" dar o sa imi dau seama la urmatoarea ta postare daca ti-ai dat seama :D)
 

DeletedUser24444

Mda ma faci sa cred ca esti invidios pe tren ca are mai multe clase ca tine de repeti aceeasi idee......domnule smurf...schimba placa si revin-o la subiect...confunzi literatura cu triburile....:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus