F.SOD vs. F.What??

DeletedUser41356

- danyel35 a atacat un cont ce era la interne , nu era in FaQ.
- de buni aliati ce sunteti , ati bagat contul de interne in FaQ numai pentru a baga deff pe el.

era in FaQ2:) si il luam EU intern pana mi-a zis ca are atacuri de la danyel35
2-a fost bagat in FaQ dupa ce au fost atentionati cei din conducerea 22pici de actiunile lui danyel
nu s-a potolit..asa ca a fost mutat in FaQ si sprijinit

Sa nu mai vorbeasca lumea aiurea(personalitatile gen maull
la asta ma refeream

nu justific esecurile FaQ:) nu consider un esec problema cu danyel..restu..nu ma intereseaza:) nu mai fac parte din conducere dupa fuziunea cu what

tribul MoD a facut politica si propaganda nu "manarii" ca nu am furat de la nimeni si nu am dat in cap la nici o persoana.
ba da,ne-ati dat in cap cand v-ati aliat cu dusmanii nostri si ne-ati lasat la greu:) si cand ati recrutat de la dusmani
 

DeletedUser40792

Bismbe..deci minciuna cu the13ghost ,nu se pune?..ca tot vorbim de manarii...
 

DeletedUser29985

Pai dupa o sa spui ca Bisu e dus de acasa, cel putin asa o sa inteleaga lumea.

Este vorba despre contul danutzzz2011 .

"TDN G-v 05th November 2011 - 12:13:22 626,811
G-v no com 07th November 2011 - 02:12:55 599,571
no com FaQ2 11th November 2011 - 12:12:37 324,270
FaQ2 FaQ 14th November 2011 - 22:14:35 177,532
FaQ FaQ2 15th November 2011 - 15:13:00 179,270
FaQ2 FaQ 15th November 2011 - 23:15:11 180,115
FaQ Nimeni 17th November 2011 - 00:15:13 172,920
Nimeni FaQ2 17th November 2011 - 09:14:58 174,290
FaQ2 FaQ 20th November 2011 - 02:12:58 144"

Politica FaQ era de nu a recruta din TDN, deci era cont inamic atat pentru FaQ cat si pentru aliati vostri 22-PICI.
Indiferent de situatie, actiunea tribului FaQ nu se justifica.
Erau momente in care cei din Zona K 55 pierdeau sate nefiind deff in trib si totusi :

"Expediat: 15.11.11 11:15:19
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
5.3%
Moral: 55%
Agresor: danyel35
Apărător: danutzzz2011

Număr: 123144 3547 4 147000 21500 0 0 21000 0 0 0 0 0
Pierderi: 352 10 0 421 62 0 0 60 0 0 0 0 0"

Justifica tu colegilor de trib cum de in mijlocul tribului pe moral 55% ati gasit la foc automat atat deff.

Sa nu mai vorbeasca lumea aiurea(personalitatile gen mauLLL)
deoarece
cu tot respectul.. vorbesti ca sa nu taci... ai tu ceva informatii dar nu le stii chiar pe toate asa cum vrei sa pari, si atunci improvizezi))

ba da,ne-ati dat in cap cand v-ati aliat cu dusmanii nostri si ne-ati lasat la greu si cand ati recrutat de la dusmani

" Fereste-ma doamne de prieteni ca de dusmani ma apar singur "
" Dusmanul dusmanului meu este Prietenul meu"

Astăzi 20:12:35
tumositekato Bismbe..deci minciuna cu the13ghost ,nu se pune?..ca tot vorbim de manarii...

Pai de ce sa nu se puna, dor al 3-lea nume al meu este "Improvizat"

Voi considerati ca 200-300 de atacuri lansate pe Anne este un Organizat Marca "Bisu" :eek:
:D Intrebati un Prieten sau 2,3 :) ce stau la notat :rolleyes:
 

DeletedUser34781

Mersik lafel :*:*:*.Apropo cand e programata "Marea Stergere" :rolleyes:
auci, asta inca nu ai aflat-o??:), suna un prieten si vei afla:))
Voi considerati ca 200-300 de atacuri lansate pe Anne este un Organizat Marca "Bisu" :eek:
au fost vreo 2000, si cineva te-a laudat pentru asta, da se pare ca nu prea esti la curent cu noutatile:)))

si app de danutzzz, ti-am mai zis, NU IMPROVIZA daca nu stii, mai bine taci, parerea mea:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41356

de ce vorbesti despre tine la persoana a 3-a? chiar atat de important te crezi?:))))) parca ai fi personaj de desen animat
scrii haotic si fara sens..nu ai nicio coerenta
Politica FaQ era de nu a recruta din TDN, deci era cont inamic atat pentru FaQ cat si pentru aliati vostri 22-PICI.
pe sistemu asta si noi eram indreptatiti sa atacam pe cei veniti din spor si 300,nu?
 

DeletedUser40792

Bismbe, pai din moment ce acum tu le desfaci pe toate si vrei sa arati cat de corecti sunteti si aduceti acuze asupra unei aliante a what sau faq cu 22...de ce nu zici si tu, cum ati zis voi ca inobilati intern conturi de la dusmani(ca tot e vorba de ceva cont danutz luat de la Tdn)..si nu s-a intamplat asa...deci ce cuvant de onoare mai aveti voi?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cum spunea si Lucian mai sus, reprosuri se fac de ambele parti, mai mult sau mai putin indreptatite. Dreptatea e la fiecare, clar - in functie de informatiile detinute si gradul de subiectivism cu care judecam. Asta cu lipsa de onoare ca nu s-a inobilat 13ghost e o prostie din moment ce s-a explicat conducerii what cand si cum se va intampla. Acum normal ca cine nu stie asta vine cu astfel de probleme, nestiind in fapt despre ce vorbeste.

Jucatori buni sunt in toate triburile, depinde de gradul de activitate si plictiseala la un moment dat. Felicitari oricum adversarilor pentru eroismul lor.
 

DeletedUser

cu tot respectul, malina, dar ... misculatiile facute nu corespund cu ceea ce zici, trebuie doar sa-l mai intrebi pe tracis...

Pentru linistea ta sufleteasca eu n-am participat la nici-un organizat (doar m-am organizat cu malina).
Daca ti-ai mai aduce aminte de mine ti-ai aminti ca nu-s omul misculatiilor dar nu-mi palce sa fiu calcat pe "bataturi".
FAQ si What au avut "mana intinsa" din partea tribului MoD.
Daca au fost aroganti si s-au dat mai destepti de cat sunt e problema lor.
E pacat ca ati indepartat-o si pe heliana.
Nu vedeti ca toate tampeniile astea s-au indreptat impotriva voastra?
 

DeletedUser

ia nu mai aberati atata, jucatorii care s-au indepartat au facut-o singuri pt ca nu au fost in stare sa mai joace. Iar celor din SOd< Mod si cum v-o mai chema, lasti-o mai moale cu laudele ca nu sunteti nici pe departe mari jucatori, daca ati ajuns cei cu 400 sate sa-i atacati pe aia cu 60.
 

DeletedUser

pai zi asa frate:D
bai astia din sod ia nu-i mai atacati pe aia cu 2 sate de la dusmani:=))
 

DeletedUser

nu ma intereseaza ce atacati, doar vreau sa nu va mai laudati aiurea in tramvai, in afara de a posta statistici pe forum, la altceva nu este bun tribul Sod.
 

DeletedUser

pai daca pe voi va multumesc acele statistici, avand in vedere cum ati luptat, le puteti servi la una din mesele principale, nu stiu pe cine incalzesc statisticile.
 

DeletedUser

nu este vorba de inversunare, dar pe mine nu este evidenta o statistica la care a participat un jucator atacant cu de 6 ori mai multe sate decat cel atacat, este din start sigur ca cel mic nu are nici o sansa in acest razboi, inteleg de aici ca va este frica sa va puneti cu cei de nivelul vostru si este mai usor sa-i eliminati pe cei mici.
 

DeletedUser

au fost atacati jucatorii ce au sate pe granita, normal ca printre ei sunt si cativa cu putine sate ... tu ce propui, sa-i ocolim ? :)
nu-mi amintesc ca voi sa fi facut astfel de concesii in razboaiele purtate si in general nici un trib nu-si va cruta adversarii, fie ca ei sunt "mici" sau "mari"
 
Sus