F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

sa nu "explodezi " de atata sarcasm, daca tot vrei sa fim sarcastici....si cred ca aici voi incheia discutiile cu dvs.

nu ma lua cu prescurtari gen dvs. ca ma faci sa ma simt mos draguta :) momentan ma mai simt in stare sa cobor scarile fara ajutor... matale cum reusesti? chemi vecinu sa te care in carca sau nu iesi din casa si pui pe cineva sati faca cumparaturile?
 

DeletedUser

te-as trimit epe tine la cumparaturi, dar mi-e ca te faci nevazut cu banii...

PS: una e sa te simti in stare si alta sa si reusesti:p
 

DeletedUser

te-as trimit epe tine la cumparaturi, dar mi-e ca te faci nevazut cu banii...

PS: una e sa te simti in stare si alta sa si reusesti:p

scuzama dar nam ce demonstra old-timeritelor... si degeaba mai trimite pe mine la cumparaturi ... nu de alta dar tias transmite sa cauti in alta parte fraieri
 

DeletedUser41356

cand a atacat faq pe r.s sau t.l.s. ? :) cand erau inamici cu MoD ?

dar cand a atacat FaQ pe spor,pe 300,pe pici..era bine,nu? pe T.L.S nu aveam cum sa atacam nici daca voiam,ca nu aveam nici macar 1 sat pe granita cu ei
Si cu R.S ne-am batut si noi putin:) dupaia au facut fuziune cu picii
 

DeletedUser

dar cand a atacat FaQ pe spor,pe 300,pe pici..era bine,nu? pe T.L.S nu aveam cum sa atacam nici daca voiam,ca nu aveam nici macar 1 sat pe granita cu ei
Si cu R.S ne-am batut si noi putin:) dupaia au facut fuziune cu picii

300- a atacat si MoD... si cu spor sa batut MoD... si cu pici sa batut MoD :) cat despre R.S credema ca stiu prea bine ce a fost acolo (am fost motivul razboiului cu ei) ca sa te poti lauda ca iati atacat :)

catre andiroxy... esti prea slowpoke ... citeste de 2-3 ori inainte sa postezi... poate te prinzi pana la urma... nu lasa valul raspunsurilor rapide sa te prinda ca vorbesti prostii :D
 

DeletedUser40616

da, au fost 300 sate in mijlocul Sod-ului, insa dominarea clar exista, maullle, asta e...
doar ca si acea dominare nu a ajuns sa fie chiar direct proportionala cu situatia, rezistam binisor, prelungim sfarsitul lumii 24; oricum, ne cam macelaresc, e normal:D
 

DeletedUser

castigati deoarece eu ii dau trupe lui gaby89 asa ca nu va mai laudati atat :))

Gabi la multi ani de 1 martie...
 

DeletedUser41356

semper,nu am zis ca mod nu a atacat pe ei:| m-ai inteles gresit
am zis ca si NOI am atacat pe dusmanii vostri,nu am stat sa ne uitam la ei:) si cu spor ne-am batut si noi..mai mult sau mai putin (am avut jucatori slabi in zona aia)

Acuma ca vreti sau nu sa recunoasteti..sunteti pe harta si datorita tribului FaQ:) dar stii cum e vorba..pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti
 

DeletedUser

semper,nu am zis ca mod nu a atacat pe ei:| m-ai inteles gresit
am zis ca si NOI am atacat pe dusmanii vostri,nu am stat sa ne uitam la ei:) si cu spor ne-am batut si noi..mai mult sau mai putin (am avut jucatori slabi in zona aia)

Acuma ca vreti sau nu su sa recunoasteti..sunteti pe harta si datorita tribului FaQ:) dar stii cum e vorba..pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti

daca ati fi tradat in anumite momente, probabil ca da :) vati ales momentul inoportun sa o faceti totusi :)
 

DeletedUser41356

Voi inafara de isabel0 ati mai vorbit cu cineva din conducere?:))
 

DeletedUser41356

pai initial pentru tine..dar daca zici ca n-ai mai jucat pe 24..ramane retorica
 

DeletedUser41356

nici eu..dar daca asa zice traditia:))) cine stie ce ganduri ma apuca pe joc dupaia:))
 

DeletedUser

semper,nu am zis ca mod nu a atacat pe ei:| m-ai inteles gresit
am zis ca si NOI am atacat pe dusmanii vostri,nu am stat sa ne uitam la ei:) si cu spor ne-am batut si noi..mai mult sau mai putin (am avut jucatori slabi in zona aia)

Acuma ca vreti sau nu sa recunoasteti..sunteti pe harta si datorita tribului FaQ:) dar stii cum e vorba..pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti

Cu Spor ati luat bataie ,nu v-ati batut.Cum draga killer si cu restul erau slabi?
 

DeletedUser41356

killer era pe la voi...
inafara de killer cine?
PS:tu parvenitule,nici nu stiu daca erai pe joc atunci...
 
Sus