F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

domne!
prin ce treceti voi noi am trecut, si n-am pierdut sate in halul asta
deci ..........
De curiozitate, cand ati trecut "voi" prin situatia asta? cand voi aveati 60% din harta si erati in razboi cu "restul lumii" ? ti se pare ca situatia voastra de atunci se aseamana cu cea actuala a tribului what ?
 

DeletedUser29985

De curiozitate, cand ati trecut "voi" prin situatia asta? cand voi aveati 60% din harta si erati in razboi cu "restul lumii" ? ti se pare ca situatia voastra de atunci se aseamana cu cea actuala a tribului what ?

:) Glumesti,Sper :D

World map 01.10.2011 - Adica momentul in care tribul MoD avea alianta doar cu tribul FaQ :( ( Tribul The Resistance ~RES~ erau neutrii datorita distantei :) )

alianta.png
 

DeletedUser

Daca te uiti atent la punctul ala rosu mic din coltul k76 sectiunea NE a K-ului ,acolo sunt eu.... Gaby fa-mi cu mana ... de acolo iti vine sprijinul :))))))))))))
 

DeletedUser

Nu... aici e relaxant imi permit. :) E viteza mai mica si m-am invartit sa ajung undeva la margine sa pot sa vegetez :). Cand bagi 13 ore 2 cu 2 e cam greu sa faci performanta pe triburi. Cand eram pe 7 eram linistit acum raspund de cel mai bun magazin din tara asa ca :pPP
 

DeletedUser41356

:) Glumesti,Sper :D

World map 01.10.2011 - Adica momentul in care tribul MoD avea alianta doar cu tribul FaQ :( ( Tribul The Resistance ~RES~ erau neutrii datorita distantei :) )

alianta.png

si cat a durat pana ati facut pna/ally cu what si tls?:)))) si sa nu comparam nivelul jocului de atunci cu cel de acum
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu nu inteleg de ce tot scormoniti trecutul...prezentul si viitorul sunt mai importante :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ma, la ora asta nu stiu ce poezie sa-ti spun...dar vezi ce bine ne intelegem noi? Tu ma rezolvi cu sprijin, ca eu sa pot pleca linistit sa-mi pierd noptile prin carciumi pe la poker si alte nebunii :D:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:))))
Nici nu observasem ca m-a pus asta la genul feminin...dar stai linistita ca nu mi-am schimbat orientarea :rolleyes::rolleyes:
 
Sus