Interviuri cu jucatorii lumii 24 (caterinca bazata pe fapte reale)

  • Autor subiect DeletedUser17004
  • Data de început

DeletedUser

Poate precizezi cine le-a facut mai bune :)) Si sa nu zici ca tu ca e prea multa aroganta :))
Mie mi-a placut ala al tau facut lu stranger.... :) si cel al lui ucigasu cu intrunirea HK :))
Iar ala facut tie al doilea desi probabil cum si al tau abera angro la fel si al meu a fost foarte funny de a ajuns pe la postul zilei propus :D
 

DeletedUser

eu va zic doar atat
nu stiu cine-i handicapatul de a facut interviul la misto
dar pe traianus ala il stiu de pe L10
si era un jucator mai bun decat 70% din ce se joaca pe L24
parerea mea e sa cantati la alta masa cu fazele astea!
succes!
 

DeletedUser17004

cracis tata, du-te si mai injura prin conferinte, imbata-te, tipa la coplayeritza ta ca nu stii tu sa dai trenuri, mai fa de aia de se aude "fap fap fap" prin conferinte.
Vreo doi-trei ani mai joaca triburi daca nu te doare mana dupa "fap fap" si mai poti tine mouseu, si dupa mai vorbim, poate inveti sa fii civilizat si sa nu mai raspandesti pretutindeni o putoare de badaran.

A trebuit sa ma scoata un om handicapat sa scriu iar pe extern.
Hai, vezi-ti de triburile tale inchipuite.

Salut Gaby, app.
 

DeletedUser

eu va zic doar atat
nu stiu cine-i handicapatul de a facut interviul la misto
dar pe traianus ala il stiu de pe L10
si era un jucator mai bun decat 70% din ce se joaca pe L24
parerea mea e sa cantati la alta masa cu fazele astea!
succes!

daca ala era jucator bun imi schimb opinia despre tine... sincer... si handicapatii care sustin chestia asta sunt chiar aici si au fost in MOD... intreabal pe gabi ca el stie jucatorii ce au umblat pe acolo
 

DeletedUser

eu va zic doar atat
nu stiu cine-i handicapatul de a facut interviul la misto
dar pe traianus ala il stiu de pe L10
si era un jucator mai bun decat 70% din ce se joaca pe L24
parerea mea e sa cantati la alta masa cu fazele astea!
succes!

"Handicapatu" ala a avut onoara sa joace cu mine, ba chiar i-am stat sitter cateva minute , deci asta il transforma intr-un super mirific jucator..bhey noobule ^^ =)
 

DeletedUser

Heetche la ora 19:18
ieri a fost si ziua mea si cu siguranta 3 ore au for oribile pt mine...respectiv ca iubita a dansat cu altcnv pt ca eu etichetam atacurile

Si asta mi se pare foarte tare...felicitari...daca nu adevarata :)
 

DeletedUser

Mda asemenea probleme sunt reale .... cand uitam sa despartim realitatea de un joc de 2 lei... Relatie de 5 ani dusa pe apa sambetei pentru un joc. Bleah.... singurul lucru bun e ca am gasit ceva mai bun...deci orice lucru de cacao are si partea lui buna.

deci concluzie: daca stai mai mult de 4 ore pe joc .... opreste-te, inca mai ai o sansa :)
 

DeletedUser

Mda asemenea probleme sunt reale .... cand uitam sa despartim realitatea de un joc de 2 lei... Relatie de 5 ani dusa pe apa sambetei pentru un joc. Bleah.... singurul lucru bun e ca am gasit ceva mai bun...deci orice lucru de cacao are si partea lui buna.

deci concluzie: daca stai mai mult de 4 ore pe joc .... opreste-te, inca mai ai o sansa :)

Numai tie ti se putea intampla =)
 

DeletedUser

Mda asemenea probleme sunt reale .... cand uitam sa despartim realitatea de un joc de 2 lei... Relatie de 5 ani dusa pe apa sambetei pentru un joc. Bleah.... singurul lucru bun e ca am gasit ceva mai bun...deci orice lucru de cacao are si partea lui buna.

deci concluzie: daca stai mai mult de 4 ore pe joc .... opreste-te, inca mai ai o sansa :)

Sau poti sa-ti inveti relatia, sa joace triburile ;)
 

DeletedUser

cracis tata, du-te si mai injura prin conferinte, imbata-te, tipa la coplayeritza ta ca nu stii tu sa dai trenuri, mai fa de aia de se aude "fap fap fap" prin conferinte.
Vreo doi-trei ani mai joaca triburi daca nu te doare mana dupa "fap fap" si mai poti tine mouseu, si dupa mai vorbim, poate inveti sa fii civilizat si sa nu mai raspandesti pretutindeni o putoare de badaran.

A trebuit sa ma scoata un om handicapat sa scriu iar pe extern.
Hai, vezi-ti de triburile tale inchipuite.

Salut Gaby, app.


Raman la parerea mea!
Esti chiar prost!

Si la final l-ai salutat pe gabi sa vada lumea cat de smecher esti:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Raman la parerea mea!
Esti chiar prost!

Si la final l-ai salutat pe gabi sa vada lumea cat de smecher esti:))

De obicei cine il injura pe gaby e smecher ..Imi imaginez ce pramatie esti daca il vezi pe gaby vreun zeu =)..
Salut _|_ ma gaby ma
 

DeletedUser

nu-l vad pe gaby un zeu dar nu-mi permit sa injur oamenii aiurea

din pacate pentru tine nu pot spune acelasi lucru

nu ne spui cu ce cont joci pe lumea 24?
sau ai luat-o in mana si acum stai cu coada intre picioare pe forum sa ne explici ce smecher esti u?
 
Sus