RP vs PDB

DeletedUser37659

bai pisi,tu chiar crezi asta? crezi ca mi-ar fi greu sa ridic media de puncte la sate daca as tine neaparat sa fiu primu in clasament?

se pare ca problemele lu helltroianu sunt contagioase,ca le-ai luat si tu...te-ai trezit si tu acu sa vorbesti ca nu aveai altceva mai bun de facut.

mai intai ma ataci cu faze de genu ca "sunt mort dupa interne si barbari",acu ma iei cu faza ca "sunt mort dupa rang 1". Ce doresti tu mai exact?explica-mi si mie sa nu mor prost :)

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
sven vath*, Piter 90

Tu mai lipseai pe aici,hai baga o replica cu batman,ataca-ma putin,si du-te unde ai treaba...ca sigur nu te poti abtine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

problemele mele:))) buna asta, dar cred ca singurul cu probleme de aici esti tu prietene.
 

DeletedUser30628

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
sven vath*, Piter 90

Tu mai lipseai pe aici,hai baga o replica cu batman,ataca-ma putin,si du-te unde ai treaba...ca sigur nu te poti abtine.

iti lipsesc dupa cate observ?? :))...

faceti'va jocul vostru...nu ma mai doare pe mine capu ungure ;) nu'i mai arunc absolut nimanui,pe extern mai intru din cand in cand sa vad ce se mai intampla...in rest nu mai am treaba :)

spor la joc si inchideti lumea asta :)
 

DeletedUser

pai cum sa inchidem lumea...de cine mai radem si noi daca nu de unguru:(
 

DeletedUser

bai pisi,tu chiar crezi asta? crezi ca mi-ar fi greu sa ridic media de puncte la sate daca as tine neaparat sa fiu primu in clasament?

se pare ca problemele lu helltroianu sunt contagioase,ca le-ai luat si tu...te-ai trezit si tu acu sa vorbesti ca nu aveai altceva mai bun de facut.

mai intai ma ataci cu faze de genu ca "sunt mort dupa interne si barbari",acu ma iei cu faza ca "sunt mort dupa rang 1". Ce doresti tu mai exact?explica-mi si mie sa nu mor prost :)

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
sven vath*, Piter 90

Tu mai lipseai pe aici,hai baga o replica cu batman,ataca-ma putin,si du-te unde ai treaba...ca sigur nu te poti abtine.


mortală faza cu piter !! :D:D:D

te sâcâi şi eu puţin, măi ungure, măi.
nu m-am trezit vorbind, am început să vorbesc şi de fapt chiar aveam alte chestii mai bune de făcut :D

eu de la tine... mhh.. nu doresc nimic :)) mă distrez şi eu puţin. nu mai pune şi tu atât la suflet ;)
 

DeletedUser26020

Ungure, lasă-i să bată câmpii singuri, nu-i mai băga în seamă că deja se cred importanţi..
Dacă o să vorbească singuri o să vezi că o să se plictisească de off-topic :-?

Bagă tare pe hartă că BURN-ul e în cădere liberă, să nu stăm pe extern şi să irosim momentul.
 

DeletedUser

Ungure, lasă-i să bată câmpii singuri, nu-i mai băga în seamă că deja se cred importanţi..
Dacă o să vorbească singuri o să vezi că o să se plictisească de off-topic :-?

Bagă tare pe hartă că BURN-ul e în cădere liberă, să nu stăm pe extern şi să irosim momentul.

a apărut Mr. Fantastik pe aici.. daţi-i atenţie vă rog.
măi, găbiţule, ţi-a cerut cineva părerea?:D
unguru e băiat destul de mare şi cred că ştie să se descurce şi cu harta şi cu forumu extern.
nu mi se pare că "nu e timp de stat la bârfe", dar hai:D cum spuneţi voi, maeştrilor...
 

DeletedUser

kinderi dereglati

semnătura ta, acel citat, conţine un mesaj foarte interesant şi bun pentru jucătorii de triburile. tu l-ai înţeles?

fac şi eu ca unguru:
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (4 members and 0 guests)
pisoias negru*, Piter 90, talibanu79, VrMx

avem o gaşcă bună pe aci văd...dar 1 contra 3 nu-i prea mişto :d
 

DeletedUser

=))) mah eu **** ce caut pe aici un taliban si un ungur cu asa ceva nu ma pot intelege:)))....

pittere ce faci mestere mai traiesti?:))
 

DeletedUser

hai sa nu facem discriminare:))),,,,ma ataca ionita m de la 110 ore:)))...tulai doamne,iar imi dau astia de lucru=)))
 
Sus