»NiP vs TW

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: »FwB, »MYM, »NiP, -aAa-
Parte 2:
Triburi: TW, TW1, TW2, TW3, TW4, TW5, TW6, TW7

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87
Tabăra 2: 22
Diferență: 65

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 305,906
Tabăra 2: 81,098
Diferență: 224,808

chart



De aici plecam, vedem si de acum ca de azi avem si statistica oficiala.
Va rugam sa va invitati toate academiile in razboi.

Spor la joc!
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Fie ca Patriarhul Zich sa ierte dusmanilor toate greșelile lor.
Si toti nobili sa scada adeziunea cu credință.
 

DeletedUser47018

Reactia TW este doar la ei pe forum unde umbla cu dezinformari, unde cauta sa isi tina aproape jucatorii cu diverse scorneli.
E chiar asa...multi si degeaba :))
 

DeletedUser13947

Ciao, au ieşit zeii recrutărilor pe extern, doamne, bunilor!
gen:

X Gamer iun 16, 11:23: suntem lătrători de fel, cuţuleanu srl. vino să te joci cu noi, să soptim lângă zăvoi
pân' m-o lăsa sef' mea, în zgărduţă după ea
Şefu meu zace mort lângă biserică, la cerşit..nu vrei să cerşeşti cu noi?
Asl pls q


Jocul se joacă pe hartă, nu pe forum sau pe unde mai visaţi voi că v-ar aprecia "fanele" mai mult.

Zeilor, dacă aţi fi fost atât de buni precum v-aţi fi crezut, nu v-ar fi trebuit spioni, combinaţii şi alte lucrurile, pe care de regulă, în 99,9% din cazuri le întâlneşti numai pe .ro

Mai lătraţi şi la altă farfurie.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Zeilor, dacă aţi fi fost atât de buni precum v-aţi fi crezut, nu v-ar fi trebuit spioni, combinaţii şi alte lucrurile, pe care de regulă, în 99,9% din cazuri le întâlneşti numai pe .ro

Vulpea cand nu ajunge la struguri... zice ca sunt acri .:)
 

DeletedUser47018

Ciao, au ieşit zeii recrutărilor pe extern, doamne, bunilor!
gen:




Jocul se joacă pe hartă, nu pe forum sau pe unde mai visaţi voi că v-ar aprecia "fanele" mai mult.

Zeilor, dacă aţi fi fost atât de buni precum v-aţi fi crezut, nu v-ar fi trebuit spioni, combinaţii şi alte lucrurile, pe care de regulă, în 99,9% din cazuri le întâlneşti numai pe .ro

Mai lătraţi şi la altă farfurie.

Pufoaso...dar pe forumul vostru de ce se bate lumea cu pumnii in piept si spun ca aveti spioni, ca aveti informatii de la noi, ca sunteti mult mai buni ca noi si etc.
Astea sunt doar de a dragul de a ridica moralul jucatorilor vostri ? Sau care e faza ?
Voi vorbiti de recrutari ?
Cate triburi mai sunteti acum ? 10-11-12 ? :)))))
Cred ca iarasi in cuvintele tale se revarsa frustrarea.
Anunta jignirea si la postul asta...ca altceva nu va duce mintea sa faceti.
 

DeletedUser13947

Să nu uitaţi şi azi să recrutaţi, că aşa se câştigă harta, prin recrutări fricoşi
 

DeletedUser47018

Să nu uitaţi şi azi să recrutaţi, că aşa se câştigă harta, prin recrutări fricoşi

Eu cred ca tu nu ai habar de nimic. Joci un joc de strategie militara. Da si tu un search pe google si cauta razboaie in istoria moderna, in istoria veche si nu numai. Cauta te rog tot ce tine de un razboi si pe urma sa apari pe aici cu lacrimi in ochi si sa dai din gura de pomana. Macar daca ai spune ceva interesant...dar doar frustrari si atat.
Unde este marea voastra conducere ? Unde este marele vostru trib care matura cu noi pe harta ? Unde esti tu si amicul tau pufos ? :))
Hai fugiti pe ro59 ca aici nu e de voi...
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: »NiP, »MYM, -aAa-, »FwB
Parte 2:
Triburi: TW, TW1, TW2, TW3, TW5

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 12
Diferență: 54

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 366,856
Tabăra 2: 61,666
Diferență: 305,190

chart
 

DeletedUser13947

eu am intrat pe l57 de plictis, dar na, mă rog

Măcar aşa cum suntem noi: proşti şi slabi, nu recrutăm toată mapă şi după ne bătem cu pumnul în piept că suntem zmei, etc (poţi comenta Hanibal, oricum nu mă interesează părerea ta)

Marele rip, pardon nip:

jucător nip iun 22, 20:08
iti dau 50 ppuri pe satul mare, te intereseaza?

etc

p.s: statuia o vreau din h'aur
 

DeletedUser47018

Asa ai zis si pe 52 :)) "Am intrat de plictis"
Cum adica nu recrutati toata mapa ?! Dar cum ati ajuns la fenomenalul nr. de 1 trib principal +10 academii ?
Comentez cat vreau eu si cand vreau eu atata timp cat vad ca esti deplasata cu tot ce spui pe aici. Nici macar nu faci diferenta dintre gluma si seriozitate. Nu cred ca este niciun fel de astfel de mesaj dat de noi catre cineva anume in mod serios.

P.S. : Astept o provocare din partea echipei voastre. Anuntati-ma cand intrati sa jucati serios...ca sa ne putem bate de la egal la egal, daca tot spui ca nu joci serios aici pe ro57. Pana una alta, va dominam clar.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Eu cred ca bat astia din tw, au mult atac, unele curatari au ajuns si la 2000 topoare deja...:eek:
 
Sus