»WRATH vs. SITH

DeletedUser

ufffff, iar esti in eroare prietene !
au fost invitati 11 playeri ( dintre care unul a cedat ) ..... au fost invitati playerii verificati de noi in 3 zile de munca pentru recrutorul nostru , costi ..... pozitionarea acestor playeri ne avantajeaza in ceea ce ne-am propus ...... asta este problema , totul se face organizat in acest trib ... nimic nu se lasa la intamplare ....:D:D:D
 

DeletedUser

da sigur
i-ati invitat pe cei mai mari
am studiat k84 si am vazut pe cine ati bagat
 

DeletedUser

da sigur
i-ati invitat pe cei mai mari
am studiat k84 si am vazut pe cine ati bagat

tinere, deja ai devenit senior member. de ce postezi iar de dragul de a posta??
explicatia pentru care au fost invitati acei jucatori a fost legata de teritoriu. nu e obligatoriu sa reuseasca sa se incadreze in ritmul tribului. daca te vei uita cu atentie, vei vedea ca nu au fost doar jucatori "mari". dar, ca de obicei, vorbesti aiurea. topicul asta este despre un razboi penibil. daca tot nu inchideti topicul, macar posteaza statistici, ca sa fii on topic.
 

DeletedUser

Interesant
statistici de razboi :rolleyes:

Side 1:
Tribes: »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 52
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 594,967
Tabăra 2: 521,434
Diferență: 73,533

image.php



------------------------------
awww ;)


Side 1:
Tribes: »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 9
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 362,730
Tabăra 2: 93,105
Diferență: 269,625

image.php



-------------------------------------------
 

osândă

member
Scor reacție
1
daca faceti asa de ce iati invitat pe toti din fostul ~C~C~??
Poarta tribului este deschisa. Jucatorii ies, renunta la joc, sunt concediati. Tribul trebuie sa gaseasca tot timpul noi jucatori.
Conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca sunt simple:
-sa nu fie izolati de restul tribului.
-sa fie activi.
-sa cunoasca jocul.
-sa respecte regulile tribului.
-sa respecte conditiile ce i se pot impune la intrarea in trib. (asta citeodata a insemnat cedarea unor sate catre alti membri ai tribului, aliatilor si chiar dusmanului bineinteles incercind sa ii produca pierderi cit mai mari)

Punctele conteaza mai putin:
_____20.08 21:01 posty4ever a fost invitat de către osândă. Ce importanta va mai avea peste peste 3 luni faptul ca a intrat in trib cu 30.262 puncte?
_____22.08 22:37 cristyj a fost concediat de către osândă. Dupa 1 luna in care nu a atacat, nu a fost atacat si nu a spprijinit pe nimeni. La ce ne foloseau cele 500.000 puncte ale lui?

Dupa cum se poate vedea, in istoricul tribului, incercam sa pastram un numar constant de jucatori: in urma cu 3 saptamini aveam 75 membri iar ieri aveam 76, chiar daca in acest interval s-au facut recrutari seminificative.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Interesant
statistici de razboi :rolleyes:

Side 1:
Tribes: »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:



1. acest topic NU este despre un razboi intre zarg si marea familie
2. marea familie ne-a trecut la dusmani, fara sa declare razboi oficial, in mod onorabil? (n-ar fi primii, deci, devine un fel de rutina, sa aflam, intotdeauna, ultimii)
3. deschide topic special si, eventual, oficializati razboiul printr-o declaratie onorabila, informati intemeietorul nostru, asteptati sa ia la cunostinta despre asta, etc. noi asa procedam, dar, probabil ca suntem de moda veche.
 

DeletedUser

mai congres ce ma tot **** si tu la cap cu senioru tau?
ia mai lasama in pace cu porcaria asta
si Kez cine tia zis sa postezi statistica aia?
 

DeletedUser21587

Kez. multumim ptr War stats insa chiar nu era necesar in acest topic sau in altul,..lauda de sine nu aduce niciodata a bine si apropo ..congres "Marea Familie" a devenit "Mica Familie" si se pare ca alianta
HOLD2 / ~H.G~ / ZARG a devenit acum "Marea Familie"
asteptam sa o declarati,oficial?

Si felicitari ptr ca ati reusit sa ne rupeti pactul diplomatic cu cei din ~H.G~,
la cat va umflati in pene pe forum chiar aveati nevoie de ei?
Oricum o declaratie,..voi fi alaturi de ~H.G~ atunci cand vor realiza ce se intampla in jurul lor!
In mare,..cand am realizat ca suntem in razboi aveati un avantaj de aprox 30 de sate,
deci nu stiu care trebuie sa faca "oficial" , nu?
Noi care ne aparam?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


congres "Marea Familie" a devenit "Mica Familie" si se pare ca alianta
HOLD2 / ~H.G~ / ZARG a devenit acum "Marea Familie"
asteptam sa o declarati,oficial?

Si felicitari ptr ca ati reusit sa ne rupeti pactul diplomatic cu cei din ~H.G~,
la cat va umflati in pene pe forum chiar aveati nevoie de ei?
Oricum o declaratie,..voi fi alaturi de ~H.G~ atunci cand vor realiza ce se intampla in jurul lor!
In mare,..cand am realizat ca suntem in razboi aveati un avantaj de aprox 30 de sate,
deci nu stiu care trebuie sa faca "oficial" , nu?
Noi care ne aparam?

1. nu suntem familia nimanui si nici nu vom deveni vreodata
2. respectam hg-ul ca aliati si vom face mereu tot ce putem sa-i ajutam, asa cum am facut de cand am devenit aliati. acelasi lucru este valabil si pentru hold2. nu avem vise megalomane ca voi, sau altii ca voi. nu incercam sa construim mega-familii, triburi sau aliante. din contra, optam pentru si sprijinim independenta triburilor cu care colaboram
3. ruperea pactului cu voi, de catre hg era doar o problema de timp. era singurul mod in care s-ar fi putut dezvolta spre nord. a fost nevoie doar de rabdare, pana au realizat si ei ca era inevitabil.
4. pana la intrarea in trib a jucatorilor din fostul cc, schimbul de topoare dintre jucatorii nostri a fost doar o urmare fireasca pentru dominarea teritoriului imediat al fiecarui jucator. asta presupune ca nu merita sa ne umplem de ridicol declarand razboi pentru atata lucru. dupa intrarea in trib a jucatorilor sus amintiti, voi ati inceput sa atacati masiv. asta suna a declaratie de razboi, deci, era firesc sa fiti voi cei care sa-l declare oficial. dar, se pare ca tu vezi lucrurile altfel. nimic surprinzator, de altfel.
5. veti continua sa fiti alaturi de hg si cand va vor lua sate? cinste voua!
 

DeletedUser21587

~HG~ nu reprezinta un real pericol ptr noi, insa ptr ZARG...ar putea deveni o problema si totodata sfarsitul vostru, in mare vor avea si ei acelasi destin ca si ~C~C~, care vad ca deja sau contopit...au fugit de noi si au intrat in capcana voastra! Am gresit undeva?
~HG~ este la mana voastra, fara aliante fara nimic, doar cu voi atat..HOLD2 deja am vazut ca lea inchis toata deschiderea, oricum succes, inca o victorie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Atunci cand s-a dizolvat ~C~C~ -ul statistile inca erau in favoarea noastra per total
Iti mai aduci aminte cum zi de zi...incercai sa ne dezbini,sa mai recrutezi pe cineva de la noi cu povestile tale emotionante?
Nu am cazut in nici o capcana pentru ca am venit in zarg,avem colegi noi,cum rar intalnesti,pe care si i-ar dori oricine si putem continua ceea ce am inceput ...
Si cred ca ~H.G~ si HOLD2 sunt doua triburi care isi pot purta singure de grija...sau frustrarea ta a ajuns la un nivel prea ridicat si ai ramas in pana de idei?
 

DeletedUser21587

Statisticile? ok ok au fost? cand? te minti singur..in fine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. nu suntem familia nimanui si nici nu vom deveni vreodata

:D

2. respectam hg-ul ca aliati si vom face mereu tot ce putem sa-i ajutam

:D

5. veti continua sa fiti alaturi de hg si cand va vor lua sate? cinste voua!

:D

Ce vremuri Dana.:) Raspunsurile la punctele de mai sus le sti si tu... a fost cam pe dos fata de ce ziceai.O perioada frumoasa in istoria L10.

Faza pentru care am intrat pe topicul asta e chiar titlul.Daca conducatorii SITH si ~U.G.~ erau destul de isteti acceptau propunerea mea pe vremea existentei AoW...si anume sa ne unim intr-o mare alianta (trib) care sa uneasca cele 3 triburi si vreo 4 k-uri (cele din marginea vestica a WRATH spre marginea hartii) si WRATH pica in cateva luni.... dar ingamfarea, prostia si necunostinta a facut sa se ajunga unde s-a ajuns. Toti au refuzat ~U.G.~ avea 2 conducatori (micica si speed1995), erau nehotarati, se imbiau unul pe celalalt care sa ia decizii (apoi cu speed1995 am strans o buna prietenie dar in WRATH), iar khay (conducatorul SITH), a vrut sa poarte un razboi singur cu WRATH (probabil statea prost la analiza hartii). Oricum, e regretabil ca nu s-a putut crea marea alianta vestica, am negociat pe 2 fronturi eu fiind la mijloc, intrece cele 2 triburi, si in final fiind presat si de mana WRATH am ales fuziunea. Am sa cred tot timpul ca alternativa The Greath Alliance era mai buna decat academie WRATH, dar am iesit cel mai bine din toata povestea. Din ~U.G.~ a scapat doar speed1995 (care mi-a cedat satele in razboiul G~E~K-~RoF~), din SITH a scapat zA champioN si Vladvirus87 (care m-au urmat si in ~RoF), iar din AoW au scapat toti membrii (nikupolistu,ilici69,lanceadeargint,dnyyy,Tzintzirintzi,vanymarius), iar din Wrath ni s-a alaturat (ursu1 si boevicu)...deci putem zice ca intr-un final, WRATH a pierdut, teritoriul detinut de cele 3 triburi regasinduse in componenta ~RoF~.:cool:
 
Sus