»WRATH vs. SITH

DeletedUser

uite xblaandy sa nu zici ca te dezamagesc:)
iti reamintesc ca asti sunt numai noobi,incepatori.....:D
nici numi mai amintesc cand am inceput razboiul cu ei

Side 1:
Tribes: »WRATH WRATH. .WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: SITH
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 11,939
Tabăra 2: 977
Diferență: 10,962

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 335
Tabăra 2: 47
Diferență: 288

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 70,997,372
Tabăra 2: 2,296,879
Diferență: 68,700,493

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,332,337
Tabăra 2: 274,350
Diferență: 2,057,987

image.php



Side 1:
Tribes: »WRATH WRATH. .WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: SITH
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,364
Tabăra 2: 106
Diferență: 1,258

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 266
Tabăra 2: 21
Diferență: 245

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,552,934
Tabăra 2: 417,905
Diferență: 9,135,029

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,991,597
Tabăra 2: 144,097
Diferență: 1,847,500

image.php


Side 1:
Tribes: »WRATH WRATH. .WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: SITH
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 378
Tabăra 2: 23
Diferență: 355

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 5
Diferență: 68

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,714,990
Tabăra 2: 111,273
Diferență: 2,603,717

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 563,705
Tabăra 2: 36,943
Diferență: 526,762

image.php


Side 1:
Tribes: »WRATH WRATH. .WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: SITH
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 185
Tabăra 2: 12
Diferență: 173

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 3
Diferență: 31

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,316,456
Tabăra 2: 57,871
Diferență: 1,258,585

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 259,576
Tabăra 2: 21,375
Diferență: 238,201

image.php
 

DeletedUser

ehh RAI sunt putin mai mari poate mai bine organizati dar sunt pe aproape de astia

nici voi nu va comparati cu RAI
se intelege de la sine ca voi castigati razboiul

SITH ne-au declarat razboi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci SITH astia sunt un fel de G.W. :D adica se bat cu trei triburi deodata. Pai se vede treaba ca mai iau si ei ceva sate de la voi, cam putine dar totusi iau.
In ritmul asta nu cred ca mai rezista SITH mult timp.
 

DeletedUser

in cateva saptamani se duc dar nu cred ca dureaza cateva saptamani
asta e daca ei au vrut razboi
master hades la tot amanat pentru ca si noi vroiam razboi
pana la urma ei neau facut pe plac
neau declarat razboi

ei iau sate mai multe de la cei din academii ca sunt mai mici de la tribul mare nu au luat mult
 

DeletedUser

Nici o problema ....satele lor tot acolo au ramas asa ca puteti da in continuare in ele :D
 

DeletedUser

Imi pare rau ca te contrazic dar in SITH nu au fost numai noobi , dar 2 jucatori care tine-au sitter la 30 nu prea aveau ce sa faca impotriva voastra.
PS:karmanos , vezi forumul interior , mi te-a vandut un tip si acum esti proprietatea mea :(
 

DeletedUser

heheh ... auzi karmanos esti proprietatea cuiva.
Adica cum ??? :confused:
sa ceri sa fii bine hranit, distrat si scos la plimbare :rolleyes:
/??
Meh ...DNA ope voi pentru trafic de persoane !!!! :D
 

DeletedUser

heheh ... auzi karmanos esti proprietatea cuiva.
Adica cum ??? :confused:
sa ceri sa fii bine hranit, distrat si scos la plimbare :rolleyes:
/??
Meh ...DNA ope voi pentru trafic de persoane !!!! :D
Defapt tipul respectiv mi la vandut pe karmanos pe post de sclav :)
Mi-a dat si bani ca sa-l accept.
 

DeletedUser

Asta e nasol rau !!

Si acum lasand gluma deoparte din ce stiu eu karmanos e pe sitter incepand de astazi dimineata .
Noi ce sa intelegem acum ...ca trupele lui vor fi trimise la plimbare si satele innobilate ca urmare a acestei vanzari "pe cativa banuti "??????
Oare se transforma L10 in L3 ??? Doar acolo se mai efectuau astfel de "vanzari " marsave .
 

DeletedUser

Defapt tipul respectiv mi la vandut pe karmanos pe post de sclav :)
Mi-a dat si bani ca sa-l accept.

e de notorietate faptul ca l-am luat de multe ori pe karmanos "la imprejur" pentru posturile lui idioate si total pe langa subiect, dar, poate ca adminii ar trebui sa-i supravegheze contul, cat timp e plecat.
iar tu, "domnule", ar trebui sa te intorci in mocirla de unde ai iesit. elementara decenta este obligatorie si aici. daca nu stii ce e aia, du-te unde te-am trimis si mai devreme.
 

DeletedUser

Asta e nasol rau !!

Si acum lasand gluma deoparte din ce stiu eu karmanos e pe sitter incepand de astazi dimineata .
Noi ce sa intelegem acum ...ca trupele lui vor fi trimise la plimbare si satele innobilate ca urmare a acestei vanzari "pe cativa banuti "??????
Oare se transforma L10 in L3 ??? Doar acolo se mai efectuau astfel de "vanzari " marsave .

Nu m-am referit la o cumparare/vanzare de cont sau ceva in genul asta.Facea un timp misto de karmanos pe forumul intern.
@Congres , din pacate pentru tine , nu hotarasti tu in locul meu.Nimeni nu discuta cu tine asa ca nu ar trebui sa intrii in "forta" la aceasta petrecere la care nu ai primit invitatie.
O dam in offtopc si imi cer scuze pentru asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu m-am referit la o cumparare/vanzare de cont sau ceva in genul asta.Facea un timp misto de karmanos pe forumul intern.
@Congres , din pacate pentru tine , nu hotarasti tu in locul meu.Nimeni nu discuta cu tine asa ca nu ar trebui sa intrii in "forta" la aceasta petrecere la care nu ai primit invitatie.
O dam in offtopc si imi cer scuze pentru asta.

lui nu ia convenit ca am facut eu misto de el si pe forumul intern si pe mess

ZARGOSZ osunt pe sitter dar tot intru pe forum extern
iau doar o pauza si revin dupaia

si daca tot ma vandut ce ai sami faci
vii la mine sa ma...................bip bip bip bip:D(cenzurat)
 

DeletedUser21587

karmanos sincer,..nu ne ajuti cu nimic,.. daca asta este o modalitate ptr tine de a juca triburile ,.. lasi sitter in trib ptr a putea tine legatura cu noii tai prietenii,... pe forumul extern,.. in mare iti sugerez sa te gandesti foarte bine la aceste [...]
 

DeletedUser21587

karmanos, SITH ? A fost razboi cumva? Eu nu cred, verifica bine cine bate la usa, am urmarit in mare comentariile tale,.. ne vinzi fara sa realizezi,.. sau realizezi si o faci subtil,.. in caz daca vom pierde in fata ZARGului, sa ai rezervat un scaun ?! Mai ai de asteptat!

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

karmanos, SITH ? A fost razboi cumva? Eu nu cred, verifica bine cine bate la usa, am urmarit in mare comentariile tale,.. ne vinzi fara sa realizezi,.. sau realizezi si o faci subtil,.. in caz daca vom pierde in fata ZARGului, sa ai rezervat un scaun ?! Mai ai de asteptat!

eu nu intru in ZARG
nam sa intru niciodata
si am postat asta ca sa ii arat lui xblaandy...
din cate stiu eu ei au zis ca se pregateste un razboi impotriva noastra
deci ce a fost ala?


LE:
karmanos sincer,..nu ne ajuti cu nimic,.. daca asta este o modalitate ptr tine de a juca triburile ,.. lasi sitter in trib ptr a putea tine legatura cu noii tai prietenii,... pe forumul extern,.. in mare iti sugerez sa te gandesti foarte bine la aceste [...]

nu am lasat sitter ca sa tin legatura pe forumul extern cu "noi mei prieteni" am luat doar o pauza
 

DeletedUser

karmanos, SITH ? A fost razboi cumva? Eu nu cred, verifica bine cine bate la usa, am urmarit in mare comentariile tale,.. ne vinzi fara sa realizezi,.. sau realizezi si o faci subtil,.. in caz daca vom pierde in fata ZARGului, sa ai rezervat un scaun ?! Mai ai de asteptat!


hi, hi , hi ....ce hazliu :) dom' le tu crezi ca in zarg intra asa cine vrea sau cum ??????
daca nu stiai , cu toate ca am impresia ca ti-am mai povestit , in tribul ZARG orice cerere de invitatie care ne este adresata se discuta in consiliu .. se iau in calcul absolut toate variabilile de la pozitionarea pe harta si pana la cum a jucat respectivul player pe alte lumi ( in cazul in care a jucat) ... se iau in considerare performantele de pe aceasta lume precum si ce a cucerit playerul respectiv ..... IN SPETA TOT CE TINE DE JUCATOR !!1
apoi consiliul hotaraste .... la doua voturi negative nici nu se mai pune problema de integrare in ZARG ....... obligatoriu i se raspunde respectivului player mentionand care au fost motivele respingerii cererii de invitatie .....

cam asa procedam noi si pana acum numai eu am incalcat aceasta regula , aducand un perdant in trib ( din fericire pentru el , ne-am miscat repede si a disparut la fel de repede precum a venit :) )
 

DeletedUser

hi, hi , hi ....ce hazliu :) dom' le tu crezi ca in zarg intra asa cine vrea sau cum ??????
daca nu stiai , cu toate ca am impresia ca ti-am mai povestit , in tribul ZARG orice cerere de invitatie care ne este adresata se discuta in consiliu .. se iau in calcul absolut toate variabilile de la pozitionarea pe harta si pana la cum a jucat respectivul player pe alte lumi ( in cazul in care a jucat) ... se iau in considerare performantele de pe aceasta lume precum si ce a cucerit playerul respectiv ..... IN SPETA TOT CE TINE DE JUCATOR !!1
apoi consiliul hotaraste .... la doua voturi negative nici nu se mai pune problema de integrare in ZARG ....... obligatoriu i se raspunde respectivului player mentionand care au fost motivele respingerii cererii de invitatie .....

cam asa procedam noi si pana acum numai eu am incalcat aceasta regula , aducand un perdant in trib ( din fericire pentru el , ne-am miscat repede si a disparut la fel de repede precum a venit :) )

daca faceti asa de ce iati invitat pe toti din fostul ~C~C~??
 
Sus