Ştirile ro14 - Discuţii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser8343

Ştirile - Discuţii
Lumea 14

seperator.gif

Aici vă puteţi exprima nelămuririle şi puteţi vorbi pe tema ştirilor de pe lumea 14!

Distracţie plăcută!


*topicul se află, Aici - Ştirile ro14


Copyright Say Yes Smoke
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adi sa fim noi primii care isi afiseaza diplomatia? :D pe mine unu nu m-ar deranja .
 

DeletedUser

Pai atunci sa-i dam de scris ingerasei :).Diplomatia oficiala a tribului FLAME :

Aliati : Steel

PNA : T.T.T AoD

Ca o completare ,acestea sunt triburile pe care nu le atacam :).Restul...
 

DeletedUser27751

T.T.T ?
haide,ca sunteti primii ...de cine va feriti sa aratati diplomatia ?
 

DeletedUser

Pai atunci sa-i dam de scris ingerasei :).Diplomatia oficiala a tribului FLAME :

Aliati : Steel

PNA : T.T.T AoD

Ca o completare ,acestea sunt triburile pe care nu le atacam :).Restul...

ar fi fost cel putin ciudat sa incheiati relatii diplomatice, pentru ca ulterior sa le incalcati
doar =nbz= face de-astea
 

DeletedUser11365

ce face experienta....io de obicei ma bat cu caramida in piept ca fac si dreg,si totusi is reticient in a posta diplomatia tribului pe extern..o lectie de dezinvoltura de la catalin:)
 

DeletedUser27751

Frumos spun,dar totusi jucam pe cartoane adrian... Hai sa facem jocul mai amuzant :p

Cristian, ne-am propus sa luam premiul pentru cei mai curajosi daca pentru cei mai buni nu concuram :p

Borgora,dezvolta ... eu nu gasesc tribul ala pe harta :(

Daca nici PR. nu afiseaza diplomatia ,sa stiti ca ne insusim premiul :p
 

DeletedUser

Aliaţi
Satele de barbari sfârşit

Pact de neatacare (PNA)
Satele bonus sfârşit
Satele >5000pct sfârşit

uneori pna-urile astea se mai rup si se refac :D

Duşmani
nici unul care sa merite trecut aici sfârşit



@allmightyme - felicitari pentru premiu ;)
 

DeletedUser

Borgora,dezvolta ... eu nu gasesc tribul ala pe harta :(

Daca nici PR. nu afiseaza diplomatia ,sa stiti ca ne insusim premiul :p

nu va facem concurenta, pentru simplul fapt ca nu avem diplomatie...jucam 'la rosu'
exista doar un forum impartit cu amicii nostri dragi, care sunt in alt capat de lume, strict pentru SPAM :p

PS. tribul de care vorbeam ca incalca diplomatii e pe l13 :D

@ciura: nu mai gasi pretexte...mereu te scuzi ca nu joci serios, cand de fapt esti pe joc non stop =))
 

DeletedUser11365

@ciura: nu mai gasi pretexte...mereu te scuzi ca nu joci serios, cand de fapt esti pe joc non stop =))

dap..asta explica si locu 1 de pe l13(cand stateam mai "non stop"),sau poate pur si simplu acolo erau mai slabi jucatorii..ca sa vorbim strict de l14 ai acolo "actele jucatorului" unde o sa vezi cea mai buna clasare..si da,ai dreptate,aia o fost din nou o conjunctura favorabila..de atunci imi rod unghiile non stop in fatza monitorului de ciuda ca tot scad in rang..sau poate ma ajuti cu o explicatie in ceea ce priveste rangu de pe l16...in fine..am niste probleme in momentu de fatza (in caz ca le poti lua si pe alea in calcul) si nu am dispozitia necesara sa stau tot timpu la calculator..
P.S:m-ai suparat f tare acuma si nu prea obisnuiesc sa uit..
 

DeletedUser

Daca suntem primi aia nu inseamna ca suntem si cei mai buni . Intradevar avem PNA cu tribul flame ... In rest ma abtin ...

Adrian daca despre aliati sau pna nu poti vorbi hai sa discutam despre dusmani :).asta ,stiu sigur ,ca e subiect care imi place.acelasi lucru e valabil si pt PR , care sunt dusmanii vostri oficiali?
 

DeletedUser

Adrian daca despre aliati sau pna nu poti vorbi hai sa discutam despre dusmani :).asta ,stiu sigur ,ca e subiect care imi place.acelasi lucru e valabil si pt PR , care sunt dusmanii vostri oficiali?

Cred ca avem zeci de razboaie neoficiale,insa pe diplomatia noastra,la inamici nu prea avem pe nimeni.

Motiv?Nu merita trecuti nici macar acolo :p
 

DeletedUser

acelasi lucru e valabil si pt PR , care sunt dusmanii vostri oficiali?

de ce am avea nevoie de dusmani oficiali din moment de jucam cu diplomatia 0 si pana acum nici un trib ne-a creat probleme in mod particular? tot ce e cu rosu e 'dusman' ;)

@ciura: nu ma speria ca sunt mai nevricoasa de felul meu si dau stergere de cont pe .ro din cauza ta :rolleyes:
du-te si bea o bere, mai relaxeaza-te, ca stresul dauneaza grav potentei :D

Sa lasam totusi subtilitatile si atacurile la persoana ca strica :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca avem zeci de razboaie neoficiale,insa pe diplomatia noastra,la inamici nu prea avem pe nimeni.

Motiv?Nu merita trecuti nici macar acolo :p

inteleg ce vrei sa spui :).si din cate observ cred ca nici nu veti avea prea curand ceva de mentionat la capitolul dusmani.
 
Sus