Ştirile ro15 - Discuţii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ştirile - Discuţii
Lumea 15

seperator.gif

Aici vă puteţi exprima nelămuririle şi puteţi vorbi pe tema ştirilor de pe lumea 15!

Distracţie plăcută!

*topicul cu sticky se află, aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18538

Nu te pune cu dicatorul:)).Nu isi schimba niciodata decizia.:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
trifazvy, mă fascinează semnătura ta :). probabil dacă te rog să nu mai afişezi aiurea mă vei da afară. mă risc şi cu ocazia asta vă reamintesc că există secţiuni în care vă puteţi simţi bine cu astfel de posturi.
 

DeletedUser18538

trifazvy, mă fascinează semnătura ta :). probabil dacă te rog să nu mai afişezi aiurea mă vei da afară. mă risc şi cu ocazia asta vă reamintesc că există secţiuni în care vă puteţi simţi bine cu astfel de posturi.

Moderatori incompetenti nu toti moderatori...De exeplut de tine imi place pt ca animezi l15
 

DeletedUser

10 August 2009
Tribul B-Sea a fost dizolvat au ramas intemeietorii. Va puteti reface, pentru alte nelamuriri si injuraturi ma puteti contacta in privat.
 

DeletedUser17308

re

bine ca mai dat de gol:)) eram si eu un sef mic pe acolo
 

DeletedUser

10 August 2009
Tribul B-Sea a fost dizolvat au ramas intemeietorii. Va puteti reface, pentru alte nelamuriri si injuraturi ma puteti contacta in privat.

Inainte sa sariti, alarma falsa ! :)
Inca nici eu nu stiu ce s-a intamplat, probabil o gluma proasta. Toti membrii au fost reinvitati, maine tribul va fi acelasi. Noapte buna tuturor.
 

DeletedUser10256

de ce ati dat dizolvare... nu am sa inteleg niciodata...orgolii personale oare?:confused:
 

DeletedUser

12.08.2009
Titlu cuka returns îţi desfiinţează tribul
Expediat 12.08.09 13:02
cuka returns ţi-a dizolvat tribul.
si
cuka returns astăzi la ora 12:59
Nu vroiam sa anunt , dar hai ca o fac! Am dat stergere cont dupa ce am recuperat satul.
Motive?
1.Din cauza acestui joc am cazut o data la sala pentru carnet de conducere!
2.Acum vreau sa dau iarasi si chiar ma doare in cot de acest joc.
3.Nu imi place aceasta lume (curtea nobila) super naspa si ferma mai mica!


O sa dau dizolvare trib pentru a va alege singuri tribu.
m-am gandit ca vreti sa stiti :D
 

DeletedUser

s-ar putea adauga aici ca Razboiul dintre PHX si Cnoobs s-a terminat fiind castigat de PHX
 

DeletedUser

in orice caz....
cred ca l15 va fii dominata de WT...
sa fii pe locul 6 cu 35 de membri e un lucru mare!
si B-Sea este un trib foarte buni, chiar daca are 57 membri(mai mult ca WT) insa sunt clasati si in fruntea clasamentului!
va spun eo.... peste 3-4 luni nu vei mai vedea in top 5 decat pe B-Sea si WT in rest nu cred ca nu va mai fii un trib care este acum in top!
 

DeletedUser

in orice caz....
cred ca l15 va fii dominata de WT...
sa fii pe locul 6 cu 35 de membri e un lucru mare!
si B-Sea este un trib foarte buni, chiar daca are 57 membri(mai mult ca WT) insa sunt clasati si in fruntea clasamentului!
va spun eo.... peste 3-4 luni nu vei mai vedea in top 5 decat pe B-Sea si WT in rest nu cred ca nu va mai fii un trib care este acum in top!

Deşi discuţiile ar trebui mutate aici, am să fac off-topic să te întreb: 57 de membri ţi se pare mult ?

Suntem un trib mamut, ce să ne mai eschivăm!
 

DeletedUser

Cred ca s-a referit in comparatie cu WT! 57 e un numar de membrii rar intalnit intr-un trib care sa fie clasat asa de bine, la fel ca WT!
 

DeletedUser

in orice caz....
cred ca l15 va fii dominata de WT...
sa fii pe locul 6 cu 35 de membri e un lucru mare!
si B-Sea este un trib foarte buni, chiar daca are 57 membri(mai mult ca WT) insa sunt clasati si in fruntea clasamentului!
va spun eo.... peste 3-4 luni nu vei mai vedea in top 5 decat pe B-Sea si WT in rest nu cred ca nu va mai fii un trib care este acum in top!

iar pe IMMO unde-i lasi preaamritule?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus