Ştirile ro15 - Discuţii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21813

mefisto
:) foarte realistă prognoza ta. Rămân K44 şi k43, pentru IMMO.
Smoke, ce spui de alianţe, in general?[/QUOTE]
 

DeletedUser21813

esti tu asa sigura ca IMMO se va alege cu k44?
:)
ei, bine! vorbim despre un joc; totul este supus hazardului! insă, in acest moment iti raspund: da! am în vedere calitatea umană a jucătorilor IMMO şi staff-ul team-ului; ţinem legătura :)
 

DeletedUser21813

intreb: un fake...este la fel cu o cacialma???
stieglarssonfatacaresaj.jpg
:cool:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Pe scurt ... un fake este un atac care nu are ca scop principal distrugerea trupelor adverse, ci inducerea in eroare a jucatorului atacat. De obicei contine o singura trupa, care variaza dupa timpul sau de deplasare.

Exemplu practic: Trimiti 10 full-uri de atac si 50 de fake-uri de cate un berbec fiecare pe diferite sate ale unui jucator, si el va fi indus in eroare, nestiind care atacuri sunt reala si care nu.

Bineinteles, aceste atacuri fake pot fi depistate, mai ales daca esti online atunci cand le primesti.

La un nivel mai inalt se trimit si fake-uri cu nobil, si atunci e mult mai greu sa le depistezi :)
 

DeletedUser

ma tu deja ma exasperezi cu bagarile tale de seama.vrei sa ajungi senior member?zimi si mie sa stiu.in orice topic intru si tu esti acolo.macar de ai posta ceva calumea
 

DeletedUser

da cam are dreptate dinamovistu...pardon stelistu...sau nu...cu ce echipa e asta?!
 

DeletedUser21813

:D Puţin ironică, cu motivaţie; dar nu mai revin asupra subiectului.
 

DeletedUser

merge foarte bine treaba.urcam sus,incet dar sigur.Sunt unii,ca si in fiecare trib,care trag tribul in jos si care nu fac nimic,dar aceia sunt extirpati cand sunt prinsi.
 

DeletedUser16039

in orice caz....
cred ca l15 va fii dominata de WT...
sa fii pe locul 6 cu 35 de membri e un lucru mare!
si B-Sea este un trib foarte buni, chiar daca are 57 membri(mai mult ca WT) insa sunt clasati si in fruntea clasamentului!
va spun eo.... peste 3-4 luni nu vei mai vedea in top 5 decat pe B-Sea si WT in rest nu cred ca nu va mai fii un trib care este acum in top!

In top nu a ramas decat B-Sea ... :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus